Nintendo @E3 2017

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
e3-plans-656x656.jpg

نینتندو برنامه ی خودش را برای E3 2017 اعلام کرد . برای معرفی بازیهای 2017 و ... مراسمی دیجیتالی مشابه با Nintendo Direct به نام Nintendo Spotlight خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول super mario odyssey و بازیهای نینتندو سویچ که در 2017 عرضه میشوند می باشد اما به نظرم قطعا شاهد معرفی بازی یا بازیهای جدید هم هستیم .

920.gif

Nintendo Spotlight در تاریخ 23 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش خواهد شد.

e9e8f3a6a4dca428df9f5f1b1829d52b.gif

جدای از این مراسم امسال مجددا شاهد Treehouse هم هستیم که در ان بازیساز ها و ... از یکسری بازیهای که معرفی شده نمایش گیم پلی پخش میکنند و در مورد آن صحبت میکنند . طبق گفته های نینتندو احتمال وجود لحظات غافل گیر کننده هم وجود دارد . Treehouse به مدت سه روز در تاریخ های مشخص بر گذار میشود. اما اولین آن بعد از اتمام Nintendo Spotlight شروع میشود.

مراسم های دیگری نظیر بر گذاری مسابقات Splatoon 2 و Arms هم وجود دارد.

20e812dbb0a61ae80622a1f4ab7d1d4f2ef75b9d_hq.gif

tumblr_ol68s7K3OX1r61mabo4_500.gif

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
انصافا این Mario Odyssey فوق العاده به نظر میرسه :x اگه تاخیر نخوره و امسال عرضه بشه، مجبورم از زیر سنگم شده Nintendo Switch گیر بیارم...
این Square Enix هم احتمالا امسال با انحصاریاش بشدت NS رو مثل 3DS ساپورت کنه...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
انصافا این Mario Odyssey فوق العاده به نظر میرسه :x اگه تاخیر نخوره و امسال عرضه بشه، مجبورم از زیر سنگم شده Nintendo Switch گیر بیارم...
این Square Enix هم احتمالا امسال با انحصاریاش بشدت NS رو مثل 3DS ساپورت کنه...
احتمال زیاد امسال میاد به نظرم وقتی که تمرکز مراسم هم به نظر میاد روی این بازی هستش

• Like
Reactions: Pooya HL and FUTURE

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
photo_2017-05-16_18-53-59.jpg

باتوجه به دایرکت جدید نینتندو . که پنجشنبه این هفته ساعت دو و نیم بامداد برگذار میشه و در مورد بازی ARMS هستش در اصل. بعید میدونم دیگه در مورد این بازی در E3 صحبت چندان مهمی بشه توسط نینتندو

یک نکته جالب اینه که تریلر از بازی Splatoon 2 هم داخل این دایرکت هستش

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
به کسی بر نخوره ها... خیلی ها هنوز تو جو اولیه سوییچ هستند...
زلدا که ابتدا قرار بود برای کنسول قبلی عرضه بشه... و ماریوکارت هم که با کمی تغییرات عرضه شد...
در واقع تنها بازی خوب اختصاصی سویچ همین mario odyssey و splatoonتا الان معرفی شدن...
امیدوارم مثل 2014 برنامه نینتندو خوب باشه... ولی اگه قراره به سالی دو سه تا بازی درجه یک و بقیه عناوین مستقل اما پر از ایده خلاصه بشه... بعید می دونم در دراز مدت دیگه بتونه شگفتی خلق کنه...

باز میگم به شرطی که این رویه ای که بالا گفتم رو انجام نده و سرش به سنگ خورده باشه...:D

به امید معرفی عناوین متعدد...

• Like
Reactions: Pooya HL

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امیدوارم مثل 2014 برنامه نینتندو خوب باشه... ولی اگه قراره به سالی دو سه تا بازی درجه یک و بقیه عناوین مستقل اما پر از ایده خلاصه بشه... بعید می دونم در دراز مدت دیگه بتونه شگفتی خلق کنه...
قاعدتا نینتندو به نظرم فهمیده که باید منظم انحصاری های نسبتا مهم بده. همین عرضه ی بازیها رو ببینید به نظرم واضح هست >> زلدا در ماه اول . بعدش فاصله کم شد کارت 8 دلوکس و بعدش نوبت به آرمز (اواخر خرداد) و بعد اون هم اسپلاتون 2 (اواخر تیر ماه فکر کنم) و همه ی این ها در فاصله زمانی حدود 4 یا 5 ماه هستش . من فکر میکنم این روند ادامه خواهد داشت.

اما چیزی که من نگرانشم بعد اسپلاتون 2 هستش که میخوام بدونم تا عرضه ی xenoblade chronicles 2 و super mario odyssey که احتمالا در اواخر 2017 عرضه میشند چه بازیهای انحصاری مهمی قراره بیاد

در کل منم امیدوارم e3 امسال هم شاهد روند شبیه اون e3 2014 نینتندو باشیم

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اینم برای دوستانی که مایل هستند امضاشون مرتبط به این تاپیک باشه

sige32.jpg

باتشکر

امیدوارم به درد یکسری از کاربران بخوره , هر چند به نظرم کم هستند اینجا اشخاصی که فکر کنم به بازیهای نینتندو علاقه دارند​

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر