Nintendo @E3 2017

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
e3-plans-656x656.jpg

نینتندو برنامه ی خودش را برای E3 2017 اعلام کرد . برای معرفی بازیهای 2017 و ... مراسمی دیجیتالی مشابه با Nintendo Direct به نام Nintendo Spotlight خواهد داشت که محوریت اصلی این مراسم حول super mario odyssey و بازیهای نینتندو سویچ که در 2017 عرضه میشوند می باشد اما به نظرم قطعا شاهد معرفی بازی یا بازیهای جدید هم هستیم .

920.gif

Nintendo Spotlight در تاریخ 23 خرداد ساعت هشت و نیم شب به وقت تهران پخش خواهد شد.

e9e8f3a6a4dca428df9f5f1b1829d52b.gif

جدای از این مراسم امسال مجددا شاهد Treehouse هم هستیم که در ان بازیساز ها و ... از یکسری بازیهای که معرفی شده نمایش گیم پلی پخش میکنند و در مورد آن صحبت میکنند . طبق گفته های نینتندو احتمال وجود لحظات غافل گیر کننده هم وجود دارد . Treehouse به مدت سه روز در تاریخ های مشخص بر گذار میشود. اما اولین آن بعد از اتمام Nintendo Spotlight شروع میشود.

مراسم های دیگری نظیر بر گذاری مسابقات Splatoon 2 و Arms هم وجود دارد.

20e812dbb0a61ae80622a1f4ab7d1d4f2ef75b9d_hq.gif

tumblr_ol68s7K3OX1r61mabo4_500.gif

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
عجب تاپیک شلوغی!:| یعنی الان بجز sadegh 93 یه نینتندو فنم نداریم!
اگرچه من خودمو نینتندو فن نمیدونم ولی جوابم بخوام بدم به سوال شما یکمی شاید خوب نباشه از جهاتی
خوب کلا به نظرم در ایران اشخاصی که بازیهای نینتندو علاقه دارند زیاد نیست در مقابل مثلا سونی ولی در بازیسنتر به نظرم جدای از این قضیه یکسری موارد دیگه هم هست به نظرم که باعث شده تا انقدر کم بشه فعالیت های مرتبط با نینتندو

نمیخوام خیلی بحث رو باز کنم ولی چند تا عامل بخوام بگم یکی به نظرم به مثلا یک گروه تلگرامی مربوط هستش یکی دیگه به نظرم بن شدن های یکسری کاربران

به صورت کلی اگه وضع خیلی تغییر مثبتی نداشته باشه شاید فعالیت های مرتبط با نینتندو رو به نزدیک صفر یا صفر برسونم .

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
خوب e3 نزدیکه و من هم مثل بقیه به شدت منتظر دیدن کنفرانس ها هستم.
امسال کنفرانس نینتندو نسیت به سال های قبل واسه من یکم پر رنگ تر هست.به خاطر اینکه من به تازگی wii خریدم و یکی یکی بازی های منتخب این کنسول رو بازی می کنم.
از این لحاظ مطمئنم که حتما یکی از کنسولهای بعدی نینتندو رو هم می خرم. ولی امیدوارم که نینتندو یک بک وارد قوی واسه سوییچ معرفی که مستقیم بدون خرید wiiu برم سوییچ رو بخرم.
خیلی منتظر نسخه جدید متروید هستم و همچنین ماریو ادیسه .
بچه ها به نظرتون احتمال معرفی ماریو گالاکسی جدید در e3 هست یا همین ماریو ادیسه نماینده ی جدید ماریو گالاکسی هست؟
اما مهمتر از همه منتظر معرفی بازی های ترد پارتی قوی واسه سوییچ هم هستم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
امسال کنفرانس نینتندو نسیت به سال های قبل واسه من یکم پر رنگ تر هست.به خاطر اینکه من به تازگی wii خریدم و یکی یکی بازی های منتخب این کنسول رو بازی می کنم.
از این لحاظ مطمئنم که حتما یکی از کنسولهای بعدی نینتندو رو هم می خرم. ولی امیدوارم که نینتندو یک بک وارد قوی واسه سوییچ معرفی که مستقیم بدون خرید wiiu برم سوییچ رو بخرم.
بچه ها به نظرتون احتمال معرفی ماریو گالاکسی جدید در e3 هست یا همین ماریو ادیسه نماینده ی جدید ماریو گالاکسی هست؟
مبارکتون باشه wii
به نظرم نزدیک به 0 هستش احتمال معرفی ماریو گلکسی جدید . این حرف به نظرم شبیه این هست که مثلا آنچارتد 4 نیمده باشه هنوز ولی آنچارتد 5 معرفی بشه
در کل به نظرم مانور اصلی این چند ساله نینتندو خیلی وقته روی انحصاری هستش نه روی ترد پارتی .
ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازی شوتری که نسخه ی اول آن بازی شوتر سال 2015 در The Game Awards شدش و جوایز دیگری هم بردش , فروشش حدود 5 میلیون نسخه روی کنسولی که خودش تا الان حدود 13 میلیون نسخه فروخته بودش . حالا کمتر از حدود دو ماه تا عرضه ی نسخه دوم این بازی بر روی کنسول جدید نینتندو باقی مانده است

H2x1_NSwitch_Splatoon2.jpg

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Nintendo Spotlight: E3 2017 should be at least a half hour long

مراسم Spotlight که شاید بشه گفت مراسم اصلی معرفی و نمایش بازی برای سویچ هست بین 30 دقیقه تا یک ساعت هستش (من نظرم اینه نزدیک به 45 دقیقه میشه احتمالا)

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

سلام
خرید کنسول wii بهت تبریک میگم :x
و کار کاملا درست و خوبی انجام دادی از خرید این کنسول

درباره بک وارد نینتندو همیشه کنسول هایی که زده بازی ها کنسول قبل از خودشو اجرا میکردن
در صورتی که چیدمان سخت افزاری کنسول ها متفاوت بود و باهم ماهیتن فرق داشتن نینتندو بازی ها مطرح کنسول قبل پورت میکنه رو کنسول جدید

بنظر من همین الان ماریو گلگسی ۳ آماده اس ، سال ۲۰۱۳ بود که بازی super mario 3d world برا wii u معرفی و عرضه شد ، همون موقع خبری تو سایت دنیا بازی بود که از میاموتو پرسیده بودن این بازی جایگزین mario galaxy هست؟
ایشون گفته بودن این بازی ( 3d world ) از سری متفاوتی هست و ما به زودی به تشکیل تیمی برای شروع ساخت mario galaxy 3 خواهیم پرداخت
بنظر من ساختن یا تو مراحل ساختن و بعد عرضه میکنن

مثلا 3ds سال ۲۰۱۱ لانچ شده کلی نسخه بازی ماریویی داره اما همین ۲۰۱۷ بازی ماریو با تم ورزشی برا 3ds اومد

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
عجب تاپیک شلوغی!:| یعنی الان بجز sadegh 93 یه نینتندو فنم نداریم!

چون جناب صادق زحمت کش هستن از زمان و وقت و عمر و سلامتی و .... خودشون مایه میزارن تو این فروم

فن نینتندو هست ولی چنتا دلیل داره این کم کاری

اول اینکه کسایی که فن نینتندو هستن یا سنشون بالاست دنبال فن بازی و کنسول من بهتره مال تو خوب نیست نیستن

دوم اینکه یادمه به صورت گله وار میومدن خیلی از نینتندو بازا بلاک و بن میکردن یهو میومدی سایت میدی بن شدی اصلا روحتم خبر نداشت چرا ، میومدی میدیدی ۲۰ نفر نینتندو باز بن شدن ( خدا ازشون نگذره من که هیچوقت نبخشیدمشون )
بار ها و بار ها توهین کردن به من مثلا من گفتم تربیت خانوادگیتو مال خودت نگه دار , به جا طرف من 2 ماه بن میشدم
نمیدونم کی از بین دبستانی ها ناظم انتخاب کرده بود , یکی که قدیم ناظم بود و خلی اذیتمون کرد الا بعد از سال ها دیدمش تو سایت میگفت هنوز مونده چند سال تا مدرسه ام تموم شه

بعد خیلی ها بخاطر این رفتار بازی سنتر رفتن فروم nintendoland.ir سابق نه جدیده ، اونم جمع شد خیلی ها رفتن ازشون خبری نشد دیگه - اونجا یه سری برخورد سلیقه ای انجام شد مثلا مدیر اصلی میگفت فلان تاپیک بزن عیبی نداره ناظم میومد میگفت دوران این کارا گذشته تاپیک قفل میکرد ( شاه میبخشید غلام شاه نمیبخشید )

سوم اینکه خودم نمیدونم چرا نینتتدو بازا نظر نمیدن جونشون در میاد بخوان یه نظر بدن , انگار اگر نظر بدن درجا تموم میکنن , اگرم نظر بدن فوق فوق فوقش مینویسن بازی خوبی بود ، خودم گاهی خجالت میکشیدم بگم کنسول نینتتدو دارم و نینتندو بازم باید التماس میکردی تا بیان تو تاپیک دور هم جعم شن صحبت کنن و تجربه اشون از یه بازی نینتندو بگن

چهارم خیلی از نینتندو بازا سنشون بالا رفته گیم گذاشتن کنار

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

photo_2017-000.jpg

شایعه : طبق حرف یکی از یوتوبر ها که قبلا هم سابقه در درز اطلاعات یا لو دادن داشته امکان رونمایی از متروید جدید در این E3 برای نینتندو سویچ هست . (من فکر میکنم رترو استدیوز هم روی اون کار میکنه)

www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=FC_rcofYJvs

برای اون دسته از دوستانی که با این فرانچایز آشنایی ندارند و یا نرفتند :

Metroid (Japanese: メトロイド? Hepburn: Metoroido) is a science fiction action-adventure video game series created by Nintendo. The series is primarily produced by the company's first-party developers, although some installments were handled by other developers, including Fuse Games, Team Ninja, and Next Level Games.

upload_2017-5-23_21-30-40.png

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خوب من نظر خودمو بگم (شاید بیشتر حالت آرزو باشه) که چه چیز های جدیدی احتمالا معرفی میشه برای NS :

نسخه ی بعدی اصلی Metroid (نظرم روی متروید پرایم 4 هست )
Super Smash Bros مخصوص نینتندو سویچ (در اصل پورت از نسخه ی وی یو بعلاوه ی یکسری چیز های جدید )
نسخه ی جدید Pikimin
معرفی کامل تر سرویس Virtual Console با پشتیبانی از Gamecube
معرفی یه نسخه جدید pokemon
معرفی بازی که cross over بین ماریو و ربید هستش
معرفی F-Zero جدید

اگر سایر دوستان هم علاقه دارند بگند .
آخرین ویرایش:

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
نسخه ی بعدی اصلی Metroid (نظرم روی متروید پرایم 4 هست )
Super Smash Bros مخصوص نینتندو سویچ (در اصل پورت از نسخه ی وی یو بعلاوه ی یکسری چیز های جدید )
معرفی یه نسخه جدید pokemon
این ۳ تا با هم معرفی بشن که کل E3 تحت الشعاع قرار میگیره:D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این ۳ تا با هم معرفی بشن که کل E3 تحت الشعاع قرار میگیره:D

اسمش به نظرم خیلی احتمالش بالا هستش . اینی که من میگم در اصل چیزی شبیه ماریو کارت 8 دلوکس هست از لحاظ پورت
پوکمون برای سویچ احتمالش خیلی خیلی زیاده به نظرم ولی این e3 ? نمیدونم
متروید هم نمیدونم دقیق چی بگم :(
در کل 99.99 درصد این e3 یا امسال کلا باید بفهمیم به نظرم که چند سال اخیر retro studios چی میساخته ؟ یا متروید هست به نظرم یا new ip

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اولین آرت از cross over بین ربید و ماریو لو رفت
mario-rabbids-kingdom-battle.jpg

Mario + Rabbids Kingdom Battle art leaks - Nintendo Everything

The first piece of art has leaked from Ubisoft and Nintendo’s upcoming collaboration game for Switch, Mario + Rabbids Kingdom Battle. Twitter user FatalFlowey posted the image that shows one Rabbid wearing a Princess Peach outfit.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اسمش به نظرم خیلی احتمالش بالا هستش . اینی که من میگم در اصل چیزی شبیه ماریو کارت 8 دلوکس هست از لحاظ پورت
پوکمون برای سویچ احتمالش خیلی خیلی زیاده به نظرم ولی این e3 ? نمیدونم
متروید هم نمیدونم دقیق چی بگم :(
در کل 99.99 درصد این e3 یا امسال کلا باید بفهمیم به نظرم که چند سال اخیر retro studios چی میساخته ؟ یا متروید هست به نظرم یا new ip
هر بازی که برا wii u ساخته شد و یا در حال ساخت بود اما منتشر نشد حتما برا سوییچ میدن
حالا امسال یا نمایش ها بعد چه e3 چه نمایش ها دیگه
بازی هایی مثل متروید و ماریو گلگسی ۳ و .......

• Like
Reactions: Pooya HL

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب لیک‌های E3 کم‌کم دارن نشت می‌کنن :D
Key Art کامل Mario + Rabbids Kingdom Battles هم لیک شد:

View attachment 75374
احتمالا هم توی کنفرانس Ubisoft و هم توی مراسم Nintendo شاهد نمایشش باشیم...
تو تاپیک ماریو هم بزارش که خالی نمونه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر