E3 2017

بهترین کنفرانس خبری امسال از نظر شما کدام بود؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qylp_e3-header-background.jpg

با تشکر بابت از مدیریت محترم بابت ایجاد تالار.
همون طور که دوستان مطلع هستن کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی مانده به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت گیم یعنی E3. این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده و از افرادی که توانایی ایجاد تاپیک های مناسب برای هر کنفرانس را دارند دعوت می کنیم مانند سال های قبل زحمت این کار را قبول کرده و با ایجاد فضای مناسب به پیشواز این رویداد بزرگ رفته و به اطلاع رسانی و بحث در مورد جوانب مختلف آن بپردازیم.

قوانین در این تاپیک همانند قوانین کلی انجمن بوده و از همه عزیزان درخواست رعایت این موضوع را داریم.

تا زمان ایجاد تاپیک های مجزا دوستانی که علاقه دارند می توانند اخبار، شایعات و موارد مشابه را در همین تاپیک منتشر کرده و دنبال نمایند. همچنین موارد مهم با کمک شما عزیزان به پست اول همین تاپیک اضافه خواهد شد.

زمان شروع کنفرانس ها به شرح زیر می باشد:

20 خرداد ساعت 23:30 = EA: Saturday, June 10 at 12 PM PT
Watch Live: Official - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 01:30 بامداد = Microsoft: Sunday, June 11 at 2 PM PT
Watch Live: Offcial - Mixer - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 6:30 صبح = Bethesda: Sunday, June 11

22 خرداد ساعت 9:30 صبح = Devolver Digital

22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT

23 خرداد ساعت 00:30 بامداد = Ubisoft: Monday, June 12 at 1 PM PT

23 خرداد ساعت 05:30 صبح = Sony: Monday, June 12 at 6 PM PT

23 خرداد ساعت 20:30 = Nintendo
آپدیت های خبری:
بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Devolver Digital ناشر بازی هایی همچون Hotline Miami و Shadow Warrior هم امسال به جمع شرکت های برگزار کننده کنفرانس پیوسته، تاریخ و ساعت دقیق هنوز اعلام نشده!

به امید E3 پر از هیجان و سورپرایز برای همه ی گیمر ها:D

به لطف دوستان تاپیک های کنفرانس ها هم زده شده و در حال کامل شدن می باشن، کنفرانس PC Gaming هنوز تاپیک اختصاصی ندارد که انشالله به زودی آن هم ایجاد می شود. لینک تاپیک ها هم برای دسترسی راحت تر از طریق همین تاپیک:
SONY Press Conference
Microsoft's E3 2017 Press Conference
Nintendo @E3 2017
Bethesda E3 2017 Press Conference
Ubisoft E3 2017 Press Conference
EA PLAY 2017 Press Conference
E3 2017 | Trailers

آخرین ویرایش:

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان
شبکه ماهواره ای واسه پخشe3 اگه هست لطف کنید اسمشو بگین ممنون

مث اینکه اینجا فقط ما نتمون داغونه
خودم پیدا کردم:D

Attachments

• 431804441_121637.jpg
    431804441_121637.jpg
    140.2 KB · مشاهده: 76

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بهترین کنفرانس تا اینجا با اختلاف برای Devolver Digital بوده! هرکی ندید کلا از دست داد :)):))
وای عالین اینا :D:))=))=))
What the hell. :D
E3 تموم شد دیگه، فکر نکنم چیزی بتونه در این حد فوق‌العاده‌ باشه. :D
ظاهراً چیزایی هم که معرفی‌ کردن واقعی‌ نبود. :))

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
کنفرانس Devolver رو با کمال تاسف از دست دادم ولی الان رفتم دانلودش کردم و دیدمش:D خب به جرات میتونم بگم نه تنها بهترین کنفرانس امسال بود (عمرا کسی بتونه بهتر از اینا کنفرانس اجرا کنه:))) بلکه بهترین کنفرانس کل تاریخ E3 بود:))=))
برای دوستانی که از دست دادن کنفرانسو:D
480p
720p
1080p

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
E3ـه امسال اصلا حال و هوای سال های قبل رو نداره! :-" حالا کاری ندارم کنفرانس ها چطور بودن،چون برای من همیشه مهم ترین ها سونی و یوبی هستن که هنوز نوبتشون نشده( + MS البته:-" )
ولی اینکه کنفرانس ها توی 3 روز پخش شدن به نظرم بزرگترین اشتباهی بود که انجام دادن:| حس و حالی که E3 داره رو واقعا گرفته!
سال های قبل هر کنفرانسی میدیدیم تا 2 ساعت بعدش بیشتر بحث ها انجام میشد،تاپیک ها زده میشد،اطلاعات تکمیلی خونده میشد و مستقیم میرفتیم سراغ کنفرانس بعدی و این چرخه ادامه داشت! :D
الان... روزی یکی دوتا کنفرانس:| اون حجم فعالیت و اخبار یکهویی کم میشه! من باهاش حال نمیکنم شخصا:-"

امیدوارم از سال بعد مثل قدیم بشه! اون EA هم هرچقدر افتضاح،ولی برگرده بیاد سر جاش! میگه با E3 حال نمیکنیم،ولی بازم تاریخ برنامه ـش رو میندازه دم E3:))

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
E3ـه امسال اصلا حال و هوای سال های قبل رو نداره! :-" حالا کاری ندارم کنفرانس ها چطور بودن،چون برای من همیشه مهم ترین ها سونی و یوبی هستن که هنوز نوبتشون نشده( + MS البته:-" )
ولی اینکه کنفرانس ها توی 3 روز پخش شدن به نظرم بزرگترین اشتباهی بود که انجام دادن:| حس و حالی که E3 داره رو واقعا گرفته!
سال های قبل هر کنفرانسی میدیدیم تا 2 ساعت بعدش بیشتر بحث ها انجام میشد،تاپیک ها زده میشد،اطلاعات تکمیلی خونده میشد و مستقیم میرفتیم سراغ کنفرانس بعدی و این چرخه ادامه داشت! :D
الان... روزی یکی دوتا کنفرانس:| اون حجم فعالیت و اخبار یکهویی کم میشه! من باهاش حال نمیکنم شخصا:-"

امیدوارم از سال بعد مثل قدیم بشه! اون EA هم هرچقدر افتضاح،ولی برگرده بیاد سر جاش! میگه با E3 حال نمیکنیم،ولی بازم تاریخ برنامه ـش رو میندازه دم E3:))
EA همیشه دوست داره ازین دلقک بازی ها در بیاره! یادمه بازی هارو از استیم کشید بیرون و گفت اونجا حق خریدار ها ضایع می شه!
کنفرانس هم از E3 کشید بیرون که چرا مردم عادی نمی تونن بیان، E3 امسال هم در رو به روی ملت باز کرد به چیزایی به EA نشون داد :D:D

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر