خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
نه متاسفانه.
از کنسول های نینتندو فقط wii دارم.
اما اگه شد یه کنسول سویئچ هم تهیه میکنم.

wii کنسول خوبیه مبارکت باشه :Excited:
البته چنتا از بازیا wii روی 3ds هم پورت شده مثل donkey kong country returns 3ds یا Rayman Origins
Google
فکر کن 3d بدون نیاز به عینک رو کنسول دستی بازیش کنی :Thumbsup:
یا بازی luigi's mansion کنسول gamecube نسخه دومش برای 3ds اومده

یا بازی Batman: Arkham Origins Blackgate

lp3v_large.jpg

یا حتی بازی ماریو میکر و بازی یوشی ورلد و ........... که برا wii u هستن برا 3ds هم اومدن

switch البته الان کم بازی داره و بازی هاش اورجیناله فکر نکنم به این زودی هام هک بشه

کلیپ گیم پلی بازی Super Mario 3D Land

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rosgod

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
داداش من تا کنسولو دیدم فهمیدم از کی خریدی !
از فروشگاه امید ناصر محمد نژاد درست گفتم یا نه
کنسول بشدت خوبیه مبارکت باشه

اگر منظورت همون فروشگاه که تو پاساژ لباف زیر همکف مستقیم ته پاساژ بود بعد جمع کرد ( بجاش کنترل فروشی اومد )
الان اومده اونطرف پشت پله ها آره :D همکار dc هست انگار
مرسی :x

تو فروم nintendoland.ir شما هم عضو شدم همین تاپیک اونجام زدم
درباره هک و باتری بتونی تو فروم خودتون کمکم کنی ممنونتم میشم

آخرین ویرایش:
  • Like

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
مرسی :x مبارکتون باشه >:D<
چند ساله داریش؟ چه بازی ها رو بیشتر بازی میکنی؟
حدوداً دو ساله. برای دوستمه البته :D
بیشتر زلدا و ماریو بازی کردم. Shin Megami Tensei 4 رو هم تازه شروع کردم. Fire Emblem هم جزو بازیای پرفکت 3DSـه.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
حدوداً دو ساله. برای دوستمه البته :D
بیشتر زلدا و ماریو بازی کردم. Shin Megami Tensei 4 رو هم تازه شروع کردم. Fire Emblem هم جزو بازیای پرفکت 3DSـه.

پس مدت زمان زیاد نیست :D چه دوست خوبی از این دوستا به ا قرض بده :Dancing:
ماریو عالیه :Boxing: البته من زیاد rpg هایی که زیاد توش حرف میزنن و داستان محوره بازی نمیکنم چون زبان انگلیسیم خوب نیست اصلا

آخرین ویرایش:
  • Like

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
پس مدت زمان زیاد نیست :D چه دوست خوبی از این دوستا به ا قرض بده الکی 500 هزار پول کنسول ندیم :Dancing:
ماریو عالیه :Boxing: البته من زیاد rpg هایی که زیاد توش حرف میزنن و داستان محوره بازی نمیکنم چون زبان انگلیسیم خوب نیست اصلا
منم بهش ویتا دادم تا بهم 3DS داد :D چند وقت یبار باهم عوض میکنیم.
خب زبان انگلیستونو خوب کنید و از بازیا بیشتر لذت ببرید :ی چون الان بازیا جزو تاثیر گذار ترین رسانه ها هستن

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
منم بهش ویتا دادم تا بهم 3DS داد :D چند وقت یبار باهم عوض میکنیم.
خب زبان انگلیستونو خوب کنید و از بازیا بیشتر لذت ببرید :ی چون الان بازیا جزو تاثیر گذار ترین رسانه ها هستن

تبادل پایاپای مدل انسان ها اولیه :D پس ویتا داشتی
دیگه از ما گذشته سن برسه به 30 دیگه یادگیری قدیم وجود نداره , نشنیدی میگم بهترین سن مهاجرت حداکثر 18 ساله
چون رو یادگیری فرهنگ - تاریخ - زبان و .... حساب کردن اما وقتی سن بره بالاتر طرح واره ها ذهنی خیلی قویتر میشن و رسیدن تغییرشون بسیار سختر میشه
پس باید رفت دنبال سبک run & gun =))

Vmouse

کاربر سایت
May 2, 2017
22
اگر منظورت همون فروشگاه که تو پاساژ لباف زیر همکف مستقیم ته پاساژ بود بعد جمع کرد ( بجاش کنترل فروشی اومد )
البته بعضیا بجا اینکه کمک کنن راهنماییم کنن اومدن میگن این 420 هزار بوده فروشنده گرون داده - این مدل خوب نیست من xl داشتم بهتر بود و ........ :))
آره یه زمانی یه زمین تو زعفرانیه هم 2 میلیون بود الان 4 میلیارد

پول خرید سری new که نداریم و بنظرم انقدر برا این کنسول که سا ل ها از عمرش میگذره زیاده
بعد ظاهر - قیافه و طراحی سری old سایز اورجینال واقعا شیکه و عالیه :x
من قبلا xl سری old دیده بودم تصاویر تو این مدل سایز اورجینال شارپ تره - و یادمه تصویر 3d گاهی تو old xl جا میموند >:D<

اونی که جای کنترل فروشیه بود مگا گیم بود که الان طبقه همکف دقیقا روبرو همون کنترل فروشیه هست (حدود دوسالی میشه)
اگه بغلیش رو میگی که اونم اومده طبقه همکف اون کنج جدیدا که اون بحثش جداست
ولی تا جایی که یادمه هیچکدون تری دی اس گلبهی نداشتند

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اونی که جای کنترل فروشیه بود مگا گیم بود که الان طبقه همکف دقیقا روبرو همون کنترل فروشیه هست (حدود دوسالی میشه)
اگه بغلیش رو میگی که اونم اومده طبقه همکف اون کنج جدیدا که اون بحثش جداست
ولی تا جایی که یادمه هیچکدون تری دی اس گلبهی نداشتند

اونی که من گفتم فروشگاه امید بود
یه زمانی ام فتحی مرکز بورس کنسول ها نینتندو بود اونم جمع کرد شد کنترل فروش

مگا گیم قشنگ یامه قدمیا زیر همکف از پله ها میرفتی پایین دست چپ بود
یه شعبه هم دیگه هم داشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Vmouse

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
البته بعضیا بجا اینکه کمک کنن راهنماییم کنن اومدن میگن این 420 هزار بوده فروشنده گرون داده - این مدل خوب نیست من xl داشتم بهتر بود و ........ :))
آره یه زمانی یه زمین تو زعفرانیه هم 2 میلیون بود الان 4 میلیارد

پول خرید سری new که نداریم و بنظرم انقدر برا این کنسول که سا ل ها از عمرش میگذره زیاده
بعد ظاهر - قیافه و طراحی سری old سایز اورجینال واقعا شیکه و عالیه :x
من قبلا xl سری old دیده بودم تصاویر تو این مدل سایز اورجینال شارپ تره - و یادمه تصویر 3d گاهی تو old xl جا میموند >:D<

اره دیگه همونو میگم منم
فروم الان خود منم کم سر میزنم چون ملت دیگه حس فروم ندارن الان بیشتر تلگرام کار میکنیم ولی خب تلگرام رو که قوی کردیم آدرس میدیم برای فروم ملت بیان اونجا الان خواستی تو کانال ما هم عضو شو
برای هک هم آموزش‌نوشتم اونجا میتونی استفاده کنی
اینم کانال تلگرام
@Nintendo_land

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
1.من شنیدم بهتره نزاری باتری کامل تموم بشه و قبل از تموم شدنش بزنی به شارژ..وگرنه عمر باتری میاد پایین.بعضی ها اشتباهی برعکسش رو انجام میدن.
2. پنج شش ساعت..سوال مهمی نیست اینا
3.هیچ..عضو کلاب اینترنتی میشی..به درد ایران نمیخوره
4.اون کارتا برا یکی از بازی های از قبل نصب شده داخل 3ds هستش که باید یکی یکی کارتا رو بزاری جلوی دوربین و ............
5.برا انجام هک پیشنهاد میکنم یکم انگلیسی یاد بگیری و بری فیلم های آموزش هک در سایت یوتیوب رو نگاه کنی..بازی مجانی هم از اینترنت دانلود کن بریز روی مموریش
6.توی هک های جدید میشه آنلاین هم بازی کرد.اسم هکش یادم نیست من از کارت گیت وی استفاده میکنم و نیاز به هک کردن ندارم.
7.بشه یا نشه چندان مهم نیست سخت نگیر
8.طبیعیه
9.سوالا همه از سر خوشحالی بودا..مبارک باشه..قبل از خرید باید اینا رو بپرسی

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
1.من شنیدم بهتره نزاری باتری کامل تموم بشه و قبل از تموم شدنش بزنی به شارژ..وگرنه عمر باتری میاد پایین.بعضی ها اشتباهی برعکسش رو انجام میدن.
2. پنج شش ساعت..سوال مهمی نیست اینا
3.هیچ..عضو کلاب اینترنتی میشی..به درد ایران نمیخوره
4.اون کارتا برا یکی از بازی های از قبل نصب شده داخل 3ds هستش که باید یکی یکی کارتا رو بزاری جلوی دوربین و ............
5.برا انجام هک پیشنهاد میکنم یکم انگلیسی یاد بگیری و بری فیلم های آموزش هک در سایت یوتیوب رو نگاه کنی..بازی مجانی هم از اینترنت دانلود کن بریز روی مموریش
6.توی هک های جدید میشه آنلاین هم بازی کرد.اسم هکش یادم نیست من از کارت گیت وی استفاده میکنم و نیاز به هک کردن ندارم.
7.بشه یا نشه چندان مهم نیست سخت نگیر
8.طبیعیه
9.سوالا همه از سر خوشحالی بودا..مبارک باشه..قبل از خرید باید اینا رو بپرسی

ممنون از توجهی که کردید
1- البته اون درسته ولی برای شارژ اول منظور بود
2- چه خوب
3- کلا دوستان گفتن از بین رفته نینتندو کلاب
4- بله متوجه شدم مثل اون دوربین psp که با میمونه بازی میکردی مجازی بود
5- لینکی سراغ داری؟
6- آنلاین بشه عالیه

خوب دیگه خوشم اومد رفتم خریدم :Excited: حالا باید میومدم اینجا سوال میپرسیدم آیا کسی جواب بده بعد تجبه تحلیل میکردم و ............. اون موقع شاد این کنسول خوب و بارزش از دست میدادم
تا چیزی از نزدیک نبینی لمسش نکنی تجربه نکنی واقعا درکش نمیکنی - 3ds واقعا بارزشه :clap:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوست عزیز
منابع فارسی که توی همین انجمن بود متاسفانه حذف شدن
بهترین راهنما و جامع ترین راهنما برای هک 3DS های زیر ورژن 11.2 این سایت هست:

آقا شما که تجربه ت تو هک 3DS زیاده, در صورت امکان, این سوالا رو جواب بده در مورد همین هکی که لینکشو دادی. ممنون.

آیا با این روش هک:

1- میشه همزمان چند تا بازی ریخت رو SD؟ و یا باید تک تک بازیها رو ریخت و بازی کرد؟
2- این روش region-free هستش؟ یعنی کنسول 3ds با ریجن us میتونه بازی jp هم اجرا کن؟
3- هر دو فرمت معمول بازیهای 3DS یعنی cia و 3ds رو اجرا میکنه؟
4- همه ی بازیها (حتی بازیهای جدید) رو هم اجرا میکنه؟ و یا محدودیتی تو این زمینه داره؟

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
آقا شما که تجربه ت تو هک 3DS زیاده, در صورت امکان, این سوالا رو جواب بده در مورد همین هکی که لینکشو دادی. ممنون.

آیا با این روش هک:

1- میشه همزمان چند تا بازی ریخت رو SD؟ و یا باید تک تک بازیها رو ریخت و بازی کرد؟
2- این روش region-free هستش؟ یعنی کنسول 3ds با ریجن us میتونه بازی jp هم اجرا کن؟
3- هر دو فرمت معمول بازیهای 3DS یعنی cia و 3ds رو اجرا میکنه؟
4- همه ی بازیها (حتی بازیهای جدید) رو هم اجرا میکنه؟ و یا محدودیتی تو این زمینه داره؟

منم با 3ds کار کردم خیلی عالیه
قسمت mii maker
رنگ چشم و مو و .... انتخاب میکنی بعد با دوربین عکس میگره برات mii بیه خودت انتخاب میکنه :D
بخش ar card
هر چی کارتا میگرفتم جلو دوربین چیزی نمیشد 1 ساعت نفهمیدم چه کنم بعد فهمیدم باید اول فق اون کارت که عکس جعبه علامت سوال داره رو گرفت =P~
اون بازی face که از خودت عکس میگره بیاد تو اتاق بگریدب ادروبین خودتو بزنی :D
یکی اسمش دایناسور آفیسر بود کلیپه 3d میشه خلی باحال میشه
و .................

این StreetPass Mii Plaza کارکردش چیه؟

کنسول اومدم صفحه اصلی گذاشتم ببینم چقدر کار میکنه باتری - با نور 4 - صدا متوسط از ساعت 19:31 تا 21:30 از 4 خط 2 خطش رفته بود
حالا میمونه مرحله هک و بازی کردن

mh0j_photo_2017-05-15_12-21-24.jpg

• Like
Reactions: KingAmir

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
تبادل پایاپای مدل انسان ها اولیه :D پس ویتا داشتی
دیگه از ما گذشته سن برسه به 30 دیگه یادگیری قدیم وجود نداره , نشنیدی میگم بهترین سن مهاجرت حداکثر 18 ساله
چون رو یادگیری فرهنگ - تاریخ - زبان و .... حساب کردن اما وقتی سن بره بالاتر طرح واره ها ذهنی خیلی قویتر میشن و رسیدن تغییرشون بسیار سختر میشه
پس باید رفت دنبال سبک run & gun =))
هنوز هم دارم :D
هیچوقت برای یاد گرفتن چیزی دیر نیمشه P: جمله از خودم بود :D

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر