در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شماره 3 که استادانه ساخته شده ..اتاق جسد ش هنوز یادم ..
قسمت شهربازیش که وجدانن ترسناک بود .میرفتی توخونه
مردها سایه هاشون رو دیوار میفتاد با تم اهنگ پیانو وحشت شو ۱۰۰ برابر میکرد...جالب تر از همه داستانشو با پایان های مختلف
تموم میکردی..هر بار تا آخرش میبردی یه درجه سخت باز میکرد
لباسهای جدید اسلحه های جدید وغیره...هرچی بگم کم یادش بخیر..هیچوقت تکرار نمیشه:|
البته شماره سوم کمترین تعداد پایان رو داشت کلا دو تا پایان داشت و یه پایان جایزه در مقابل هفت پایان سایلنت هیل 2 و 5 پایان سایلنت هیل های 1 و 4 خیلی کمتر و ساده تر بود ولی بازم بازی معرکه ای بود
ای بابا من نسخه ps2 دانلود کردم به متاش شک کردم ولی به حال مافیا بود:((~X(
اونی که متاش 89 و یوزر اسکور 9.1 داره بازی اصلیه اینا ریبوت شده اند و خیلی مشکل دارند کلا 2k اعتقاد ویژه ای به دوشیدن گیمرا داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
7yi1_img_20170404_232222_876.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
چه مرحله هایی داشت خودم ps1 ندارم با شبیه ساز چند بار
بازیشو انجام دادم ..مرحله سگش به یاد ماندنی بود با تفنگ تیر
میزدن ..قسمت پاسپورتش خیلی جالب بود.. تو .سوریه بود
پاسپورت نشون میدادی شک میکردن میشد تیر اندازی.الفرار.خودم اون موقع با مدال 2 بیشتر حال کردم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
پاسپورت نشون میدادی شک میکردن میشد تیر اندازی.الفرار.

هر دو نسخه رو روی ps1 بازی کردم عالی بودن
یادمه هر وقت میرفتم کلوپ با دوستم ، ps1 خونه داشتم اما چون نمیتونستمـببرم خونمون و اونم نمیخواست تنها بره کلوپ میومد دنبالم باهم بریم
کلوپ مام به اکبر کلوپی معروف بود آدم با مرامی بود کلا پول ساعتی میگرفت ۱ دسته ۲ دسته حساب نمیکرد ، سر ظهر میرفتیم کسی نبود کولر کار میکرد مثلا پول نیم ساعت میدادیم میدیدی میذاشت تا ۱ ساعت نیم بازی کنی ، یه بار رفیقم گفت اکبر آقا وقتمون تموم شد ، اکبر گفت فعلا که اینجا کسی نیست بازیتو کن

تو کلوپ میرفتی کلا یا داشتن کراش ۴ بازی میکردن ، یا فوتبال ۹۹ ، یا مدال افتخار >:D<

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
کلوپم کلوپای قدیم ..اخر خنده بود:)) ..با ساب کلوپ شرتی مورتال کمباد تیروگی میزدیم .وقتی می باخت قرمز میشد:"> .. از حرث چه کیفی میداد..مولتی پلیر مدال ps1 خیلی اون موقع تو مخ بود ...شرتی ..دیگه کراش بمون اخرتش بود...:))

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
پاسپورت نشون میدادی شک میکردن میشد تیر اندازی.الفرار.خودم اون موقع با مدال 2 بیشتر حال کردم
این مدال رو کسی به اخر رسونده بود اون موقع؟!
دقیقا فکر کنم یک هفته رو مرحله بعد از سگ ها گیر کردم. یه ادمایی بودن که وقتی میمردن منفجر میشدن و تیر هم اون مرحله بسیار کم میداد اون وسط هم ادم های زره پوش میموندن!!!!
ولی مرحله بعدش که روبات ها بود زیاد سخت نبود. در کل این بازی جز 5 بازی برتر ps1 به نظر من هست.( مدال - سایفون ف ی لتر - متال گیر - کراش - رزیدنت اویل)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا فکر کنم یک هفته رو مرحله بعد از سگ ها گیر کردم. یه ادمایی بودن که وقتی میمردن منفجر میشدن و تیر هم اون مرحله بسیار کم میداد اون وسط هم ادم های زره پوش میموندن!!!!
ولی مرحله بعدش که روبات ها بود زیاد سخت نبود. در کل این بازی جز 5 بازی برتر ps1 به نظر من هست.( مدال - سایفون ف ی لتر - متال گیر - کراش - رزیدنت اویل)

آدما کمی تمومش کرده بودن ، خود من کاملش نکردم بازی
همون مرحله سگ مونده بودم انقدر بازی کرده بودم آنالوگ دسته ام خراب شد دیگه ادامه ندادم
ولش کردم
البته ps1 بازی قشنگ خیلی داشت

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
خودم خیلی دقیق

خودم خیلی دقیق یادم نیست انگار بعد مرحله سگ بود قسمت عروسکهای ماشینی باید تو قسمت سگای سرباز قطعات بدن
عروسک و جمع میکردی تا ماموریتش تموم میشد..بعد از اون
اول مرحله بعد قطعات بدن عروسک روی میز میزاشتی تا عروسک
درست بش کمکش بکن ..خدایی مرحله تو قلعه خیلی جالب بود یکمیم ترسناک بود شوالیه براش میومد..اون مرحله گیوتین داشتی با یه تیر کشته میشدن. هنوز سیو مموری کارتشو دارم 100 درصد رو حالت سخت...فقط مدال ps1

• Like
Reactions: ehsanservat

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کاش ی تاپیک باشه عکس از گیمپلی همین بازی هایی مثل مدال یک و اینا بزارن،عکسشونم لذتش بیشتر‌ از عجق وجقای امروزه...

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
تو همین تاپیک بگذار تجدید خاطره بشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کاش ی تاپیک باشه عکس از گیمپلی همین بازی هایی مثل مدال یک و اینا بزارن،عکسشونم لذتش بیشتر‌ از عجق وجقای امروزه...

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

قبلا ها یه سری تاپیک با همین عنوان تو بخش ها مختلف کنسول ها بود مثل ps2 , psp , wii و
... ولی معمولا بعد یه مدت کوتاه از کار میفتادن کسی حمایت نمیکرد
باهات موافقمـبازیا قدیمی پلی ۱ و پلی ۲ خیلیوخیلی از بازیا جدید سرترن ، معنا واقعی گیمن
بقول دوستی گفت بازیا جدید فقط بخادر سود زیاد میسازن جوری میسازن گیمر زود خسته شه بازی جدید بخره

خوب عکس از گیم پلی هر بازی که خوشت میاد ازش رو بزار تو همین تاپیک

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
قبل از اینکه midway بیچاره منهدم بشه یک آی پی تو دست و بالش داشت به نام suffering....:-SS سال 2004 و 2005 دو نسخه ازش ول داد بیرون...بعد از مرگش هم هیچ شرکتی سراغش نرفت که ...اصلا انگار هیچکس دوسش نداشت :-s:-s...:((:((:((:((

فکر کنم همه بشناسن و نیاز به معرفی نیست .... من یکی با این بازی خیلی خاطره دارم....شخصیت بازی اسمش تورک بود البته اسمش فقط این بود خودش خارجی بود و به اتهام کشتن زن و بچه هاش می برنش زندان و بعد تا پای ایشون میرسه اونجا همه هیولا های بازی یه دفعه می ریزن بیرون تا ایشون سوپرایز بشن....البته بازی بیشتر اکشن بود تا ترسناک.....ولی خیلی فان بود ...کاش یکی یه ادامه ای ..خلاصه ای ..ریمیکی... چیزی ازش میداد....8->8->

ببخشید نمی خواستم تایپیک به انحراف بره ...آخه هیولاهاش خیلی عجیب بودن و میخ میخی....گفتم یادآوری کنم ما با اینا هم جنگیدیم....B-)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر