Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی هر چقدر تو نسخه قبلی من برا گرفتن ایتم های exotic بدشانس بودم و حتی یه سلاح گیرم نیومد اینجا داره جبران میشه:D
تو 3 روز 5تا سلاح اکزاتیک(به غیر از اونایی که از طریق رفتن مراحل فرعی و اصلی داستانی میگیریم:D) با دوتا ارمور گیرم اومده:))
تازه یه سلاح هم دوبار بهم داد:|:D
خیلی تو کف Vigilance Wing ام:Wallbash: تو مولتی با این سلاح کاملا سه اتکه ای کاملا این تجربه رو دارم هر تیمی تو مولتی این سلاح رو برداره برندس:| امان از این ناعادلانه بودن مولتی این بازی:| ولی بدجور باحاله مولتیش:D
فکر کنم تمام سلاح های اکزاتیک رو گرفتم اخر همش این سلاح رو بهم میده:|
ولی خب عیب نداره چون بجاش دومین سلاح تو کف رو گرفتم Hard Light B-) روانیه این سلاح مخصوصا که هر سه نوع تیر رو میتونی سوییچ کنی از اون سمت یه stability وحشتناک با فایر ریت بالا داره که تو مولتی خدااااااست:D فقط اشتبام این بود که اول از همه با کلاس تایتان بازی رو شروع نکردم چون ماشالله کلاس تایتان قوی ترین کلاس بازیه:| تو مولتی خیلی شیک میشه با پاورش خدایی کرد ولی بجاش کلاس هانترم خیلی خوشگل شده:D
واقعا با بازی دارم حال میکنم شاید بدلیل اینه که نسخه قبل همش بهم ضدحال زده بود
فعلا تک نفری تا پاور 290 میرم بعدش چندتا از بچه های ایرانی رو پیدا میکنم میرم سراغ رید:D به امید اون روز:))
ولی اگه نشد هم عیب نداره بقدری سلاح های بازی عالین که حالا حالا باهاشون سرگرمم فقط همون Vigilance Wing گیرم بیاد دیگه چیزی از بازی نمی خوام گور بابای رید:|:D

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
یعنی هر چقدر تو نسخه قبلی من برا گرفتن ایتم های exotic بدشانس بودم و حتی یه سلاح گیرم نیومد اینجا داره جبران میشه:D
تو 3 روز 5تا سلاح اکزاتیک(به غیر از اونایی که از طریق رفتن مراحل فرعی و اصلی داستانی میگیریم:D) با دوتا ارمور گیرم اومده:))
تازه یه سلاح هم دوبار بهم داد:|:D
خیلی تو کف Vigilance Wing ام:Wallbash: تو مولتی با این سلاح کاملا سه اتکه ای کاملا این تجربه رو دارم هر تیمی تو مولتی این سلاح رو برداره برندس:| امان از این ناعادلانه بودن مولتی این بازی:| ولی بدجور باحاله مولتیش:D
فکر کنم تمام سلاح های اکزاتیک رو گرفتم اخر همش این سلاح رو بهم میده:|
ولی خب عیب نداره چون بجاش دومین سلاح تو کف رو گرفتم Hard Light B-) روانیه این سلاح مخصوصا که هر سه نوع تیر رو میتونی سوییچ کنی از اون سمت یه stability وحشتناک با فایر ریت بالا داره که تو مولتی خدااااااست:D فقط اشتبام این بود که اول از همه با کلاس تایتان بازی رو شروع نکردم چون ماشالله کلاس تایتان قوی ترین کلاس بازیه:| تو مولتی خیلی شیک میشه با پاورش خدایی کرد ولی بجاش کلاس هانترم خیلی خوشگل شده:D
واقعا با بازی دارم حال میکنم شاید بدلیل اینه که نسخه قبل همش بهم ضدحال زده بود
فعلا تک نفری تا پاور 290 میرم بعدش چندتا از بچه های ایرانی رو پیدا میکنم میرم سراغ رید:D به امید اون روز:))
ولی اگه نشد هم عیب نداره بقدری سلاح های بازی عالین که حالا حالا باهاشون سرگرمم فقط همون Vigilance Wing گیرم بیاد دیگه چیزی از بازی نمی خوام گور بابای رید:|:D

توی دستینی 2 اصلا به فکر گیر آوردن اگزاتیک ها نباش که اگر یکم بازیش کنی همه رو میگیری و سختی نداره(به غیر از اسنایپ black spindle که تازه کوئستش پیدا شده و یکم سخته:)))
برای مولتی هم فعلا متا gravition lance و vigilance هست و خودم ترکیب gravition و antiope میرم
پاورت هم اگر مایل استون های هفتگیت رو کامل کنی کم کم اونم میاد بالا به زیاد سخت نیست
اون hard light هم فعلا به درد هیچی نمیخوره:D
راستی برای اگزایتک هات هم هر هفته یه سر به xur بزن و چیزایی که آورده رو ببین

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
توی دستینی 2 اصلا به فکر گیر آوردن اگزاتیک ها نباش که اگر یکم بازیش کنی همه رو میگیری و سختی نداره(به غیر از اسنایپ black spindle که تازه کوئستش پیدا شده و یکم سخته:)))
برای مولتی هم فعلا متا gravition lance و vigilance هست و خودم ترکیب gravition و antiope میرم
پاورت هم اگر مایل استون های هفتگیت رو کامل کنی کم کم اونم میاد بالا به زیاد سخت نیست
اون hard light هم فعلا به درد هیچی نمیخوره:D
راستی برای اگزایتک هات هم هر هفته یه سر به xur بزن و چیزایی که آورده رو ببین
ترکیب gravition و antiope تقریبا بعد از vigilance پر استفاده ترین ترکیبی بوده که تو مولتی من دیدم من هنوز سلاح antiope گیرم نیومده ولی اگه گیرم بیاد حتما با gravition ترکیبش میکنم یه تست میزنم ببینم جریانش چیه:D
هارد لایت بدرد نمیخوره؟:| دمت گرم بابا کجای این سلاح بده اخه!!! من حتی شده تو فاصله مدیوم با حریفی که vigilance داشته بارها زدم هر سه نوع تیر هم داره که برا استریک یا برا ایونت ها خیلی عالیه چون بعضی از دشمن ها اگه سپرشون رو با یه تیر خاص بزنی دمیج بیشتری کم میکنه به قول یکی از کاربرا My Light Is Hard:D:))

• Like

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
ترکیب gravition و antiope تقریبا بعد از vigilance پر استفاده ترین ترکیبی بوده که تو مولتی من دیدم من هنوز سلاح antiope گیرم نیومده ولی اگه گیرم بیاد حتما با gravition ترکیبش میکنم یه تست میزنم ببینم جریانش چیه:D
هارد لایت بدرد نمیخوره؟:| دمت گرم بابا کجای این سلاح بده اخه!!! من حتی شده تو فاصله مدیوم با حریفی که vigilance داشته بارها زدم هر سه نوع تیر هم داره که برا استریک یا برا ایونت ها خیلی عالیه چون بعضی از دشمن ها اگه سپرشون رو با یه تیر خاص بزنی دمیج بیشتری کم میکنه به قول یکی از کاربرا My Light Is Hard:D:))

دیگه هیچ SMG کنتیکی نداری؟
NEW CITY و Conqueror یا Atlanta هم برای استفاده با lance خوبه
اگرم هانتر هستی و هد wormhusk رو داری ازش استفاده کن که عالیه
هاردلایت هم خودت تا حالا دیدی کسی توی pvp استفاده کنه؟:))
برای pve هم سلاح های بهتری هست که بجاش استفاده کنی

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
هاردلایت هم خودت تا حالا دیدی کسی توی pvp استفاده کنه؟:))
خب اینا نمیفهمن چه شاهکاری رو از دست دادن:D:))
ولی خب الان تو مولتی همه پاور 350 به بالان( یعنی من در عجبم که همه دو تا دی ال سی رو دارن؟:|) بیشتر از همون ترکیب های lance یا wing استفاده میکنن از اون سمت بنظر میاد antiope از هارد لایت خیلی بهتر باشه شاید به همین دلیل باشه
خلاصه که من الان باهاش خیلی حال میکنم چندین تریپل کیل خیلی خفن باهاش گرفتم که خودم کف کردم:D شاید antiope گیرم اومد اصلا بی خیالش شدم البته wing که گیرم بیاد کلا بیخیال همه چی میشم:))
خلاصه ما که بدجور درگیر بازی شدیم فکر کنم دی ال سی فورساکن رو هم بگیرم:-" اون تیرکمونش خیلی باحال میزد:-"

• Like

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خب اینا نمیفهمن چه شاهکاری رو از دست دادن:D:))
ولی خب الان تو مولتی همه پاور 350 به بالان( یعنی من در عجبم که همه دو تا دی ال سی رو دارن؟:|) بیشتر از همون ترکیب های lance یا wing استفاده میکنن از اون سمت بنظر میاد antiope از هارد لایت خیلی بهتر باشه شاید به همین دلیل باشه
خلاصه که من الان باهاش خیلی حال میکنم چندین تریپل کیل خیلی خفن باهاش گرفتم که خودم کف کردم:D شاید antiope گیرم اومد اصلا بی خیالش شدم البته wing که گیرم بیاد کلا بیخیال همه چی میشم:))
خلاصه ما که بدجور درگیر بازی شدیم فکر کنم دی ال سی فورساکن رو هم بگیرم:-" اون تیرکمونش خیلی باحال میزد:-"
اینقدر اتورایفل خوب تو بازی هست که هاردلایت افتضاحه جلو‌اونا:Dاون فقط حالت فان داره
یه ایونت جدیدم گویا تو بازی داره میاد که برای پاور مکس شدن خیلی کمکه اگه کسی مشکل پاور داره

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
این کوئست black spindle چقدر خفن و خوبه
خاک تو سرا اگر بخوان میتونن خیلی چیزای خوفی درست کنن ها
الان هایپم برای forsaken چندبرابر شد:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان یه سوال
بعضی از سلاح ها که دراپشون مربوط به یک بخش خاص نیست؟ مثلا بعضی از سلاح ها فقط تو بخش رید دراپ بشن یا مثلا نایت فال

• Like

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
دوستان یه سوال
بعضی از سلاح ها که دراپشون مربوط به یک بخش خاص نیست؟ مثلا بعضی از سلاح ها فقط تو بخش رید دراپ بشن یا مثلا نایت فال
خیلی از اسلحه های بازی فقط توی بخش خواصی دراپ میشن
همون RAID اسلحه های مخصوص خودش رو داره یا تریال یا نایتفال
برای آرمور هم همینطوره

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستانی که هنوز بازی میکنن لطفا منم ادد کنین تا اگه شد باهم بشیم انقدر تنها بازی کردم دیگه خسته شدم
psn:NekoNiSan1

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی از اسلحه های بازی فقط توی بخش خواصی دراپ میشن
همون RAID اسلحه های مخصوص خودش رو داره یا تریال یا نایتفال
برای آرمور هم همینطوره
شت از همین میترسیدم:|:((
تریال که باید حتما یه فایرتیم 4 نفره داشته باشی نایتفال و رید هم به همین وضعه
داداش سریع ترین راهی که بشه پاور رو تا 290 رسوند چیه؟ باید سریع تر پاور رو ببرم بالاتر تا بتونم یه فایر تیم ایرانی جور کنم که تریال با رید رو برم:D
دوستانی که هنوز بازی میکنن لطفا منم ادد کنین تا اگه شد باهم بشیم انقدر تنها بازی کردم دیگه خسته شدم
psn:NekoNiSan1
داداش منو اد کن پایم
اینوایت بدی اومدم:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شت از همین میترسیدم:|:((
تریال که باید حتما یه فایرتیم 4 نفره داشته باشی نایتفال و رید هم به همین وضعه
داداش سریع ترین راهی که بشه پاور رو تا 290 رسوند چیه؟ باید سریع تر پاور رو ببرم بالاتر تا بتونم یه فایر تیم ایرانی جور کنم که تریال با رید رو برم:D

داداش منو اد کن پایم
اینوایت بدی اومدم:D
نگران پیدا کردن تیم نباش . کافیه app بازیو نصب کنی یا از سایتای LFG مربوط استفاده کنی من NF و EP رو همینطوری میرم
درمورد پاور اگه قصد خرید DLC هارو نداری اصلا تو بالا بردنش عجله نکن و فقط از بازی لذت ببر چون الان تعداد خیلی زیادی از بازیکانش بازیو کامل دارن و تو LFG حتی برای رید اول 350 رو میخوان ازت. اگرم قصد خریدشون رو داری فقط با تموم کردن کمپین و اضافات تقریبا به 350 میرسی
حالا باز دوستانی ک بیشتر تجربه دارن نظر بدن شاید من اشتباه میکنم

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلاح Lance چه جواهریه بقدری این سلاح علاقه من به این بازی رو چند برابر کرد که من که تصمیم گرفتم بودم دیگه دلار نخرم رفتم 10 دلار گرفتم دی ال سی های بازی رو هم خریدم(سیزن پس نخفیف 50 درصدی خورده شده 20 دلار:D)
فکر کنم دیگه مشکل پاور ندارم جمعتون میکنم میبرمتون رید:D:))

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امروز تو فروم بانجی یه پست دیدم از یه ایرانی درباره وضعیت خرید یه گیمر ایرانیه!
خیلیارو میشناسم خواهان خرید DLC جدید هستن ولی بخاطر حسینیه شدن کاخ سفید باید پول کامل حقوق یه کارگرد ساده رو بدیم برای یه DLC ساده!دیگه نه میشه بازیی رو تو تخفیفا خرید و نه حتی شریکی و هیچکسیم جوابگو نیست!
نظرات مردمم بخونین جالبه بعضیاشون.چی بودیم چه جایگاهی داشتیم و به جایی رسیدیم که دل خوشیم تخفیفای فلاندرصدی و کد تخفیف باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر