سخت ترین باس های آثار From Software

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
با عرض سلام
در اين تاپيک قصد دارم 10 تا از سخت ترين باس فايت هاي عناوين اخير fromsoftware به انتخاب و تجربه شخصي انتخاب کنم
در طي اين چند سال گذشته استديو fromsoftware با بهره گيري از تيم قدرتمند خودش (در راس اون ها شخص ميازاکي ) تعدادي از بهترين عناوين نقش آفريني رو عرضه کردند يکي از موارد خاص اين سري بازي ها طراحي بي نظير باس فايت ها و سختي قابل توجهشون بود
بدون هيچ صحبت اضافي ميريم سراغ 10 باس سخت fromsoftware
10-Pontiff Sulyvahn (dark souls 3)
ميزان سلامتي:5106 در ng
دراپ:Soul of Pontiff Sulyvahn
ميزان سول دريافتي :28000
114294-hi.jpg

تنها باس انتخابي من از عنوان دارک سولز 3 ميرسه به پوتيف ساليوان اين باس يکي از سريع ترين باس ها در تمامي عناوين fromsoftware به حساب مياد حرکات سريع و کوبنده اون فرصت نفس کشيدن رو از شما مي گيرند پس از گذشت مدتي از مبارزه پونتيف ساليوان مثل بسياري ديگر از باس هاي سري سولز تغيير شيوه ميده يک روح مشابه خودش مي سازه و اينبار دو نفري به شما حله مي کنند بهترين روش در اين حالت کشتن روح باس هست چون ميزان سلامتي پاييني داره و راحت ميشه کشتش
امکان احظار Anri of Astora و Black Hand Gotthard و Londor Pale Shade براي مبارزه با اين باس وجود داره

9-Four Kings
ميزان سلامتي :9604 در ng
دراپ:Bequeathed Lord Soul Shard و آيتم هيومنيتي
ميزان سول دريافتي:60000 در ng
medium.jpg

يکي از چهار باس اصلي دارک سولز که روح آنها براي لوردواسل نياز هست و در عين حال يکي از ترسناک ترين آنها براي رسيدن و مبارزه با فور کينگر ابتدا بايد باسي تحت عنوان Sif, the Great Grey Wolf رو شکست دهيم تا حلقه Covenant of Artorias رو به دست آوريم سپس از منطقه Firelink Shrine تا رسيدن به abyss را بدون هيچ بانفايري طي کنيم در طي اين راه با انواع اقسام دشمنان اعصاب خوردکن (مثل روح ها ) روبرو شده سپس با استفاده از حلقه آرتورياس به اعماق abyss وارد شده و با فور کينگز روبرو مي شويم همانطور که از اسم باس پيداست در مبارزه با 4 نفر روبرو هستيم تاريکي مطلق منطقه فاصله سنجي را براي شما سخت مي کند در ابتدا با يکي از 4 نفر روبرو مي شويم ولي با گذشت کمي زمان نفر بعدي وارد مبارزه مي شود بهترين روش براي کشتن اين باس استفاده از شمشير بسيار قوي و همينطور آرمور قدرتمند با poise بالاست که قبل از ورود افراد بعدي به مبارزه سريع شاه اول کشته شود (هر چقدر زمان مبارزه بيشتر به طول بکشيد تعداد بيشتري وارد مبارزه مي شوند)

8-false king allant (Old King Allant )| Demon's Souls
ميزان سلامتي : 5967 در ng
latest

در رتبه هشتم به يکي از بهترين و بيادماندني ترين باس فايت هاي بازي فوق العاده و بيادماندني ديمنز سولز مي رسيم طراحي بي نظير و شگفت انگير محيط مبارزه طراحي فوق العاده Old King Allant و البته پاياني بي نظير براي يه بازي فوق العاده مبارزه با کينگ آلانت يکي از بهترين مبارزات کل سري سولز مي باشد ضربات سريع و فوق العاده که امکان داج زدن رو براي شما بسيار سخت مي کنه و البته کمبو هايي که به راحتي دفاع با سپر رو از بين مي بره و البته يکي از ضربات که باعث soul level drained کاراکتر ميشه
بعد از اين مبارزه نفس گير و سخت در ادامه با چهره واقعي و ديمن شده کينگ آلانت روبرو مي شويم

7-Elana, Squalid Queen
دراپ :Soul of Elana, the Squalid Queen
میزان سول دریافتی:54000 در ng
upload_2017-3-29_13-5-29.jpeg
دارک سولز 2 و دی ال سی Crown of the Sunken King میزبان یکی از سخت ترین باس های سری برای من بوده الانا که شباهت بسیار زیادی به باس فایت نهایی دارک سولز یعنی ناشاندرا داره و می تونیم هر دو نفر رو قطعات (دختر ها ) مانوس بدونیم مشکل اصلی مبارزه با الانا احظار کردن اسکلت ها و البته Velstadt (که خود یکی از باس های نسبتا مشکل دارک سولز به حساب میاد ) هست این احظار کردن فقط به یکبار در حین مبارزه محدود نمیشه و هر بار که اونها رو بکشید الانا باز هم ظاهرشون می کنه همین باعث سختی بسیار زیاد این باس می شه
6-Fume Knight
میزان سلامتی :10,100 در ng
دراپ:Soul of the Fume Knight, Soul of Nadalia, Bride of Ash
میزان سول دریافتی :84,000 در ng
upload_2017-3-29_13-28-3.jpeg
دارک سولز 2 و اینبار دی ال سی Crown of the Old Iron King
فوم نایت قطعا یکی از اعصاب خورد کن ترین باس های کل سری به حساب میاد حین مبارزه با دو شمشیر روبروی ما قرار می گیره ضربات پی در پی و سنگین جایی برای نفس کشیدن باقی نمی گذاره ولی هنوز وارد قسمت ترسناک قضیه نشدیم تقریبا 50 درصد از جونش که کم میشه شمشیر بزرگش رو به شکل آتشین در میاره و از حالا به بعد دیگه مبارزه رو به کابوس وحشتناک تبدیل می کنه ضرباتی با برد بسیار زیاد و البته دمیج وحشتناک به طوری که با یک ضربش نزدیک 80 درصد سلامتی شما رو می بره بهترین روش برای در امان موندن از ضربات وحشتناک فوم نایت فقط و فقط جاخالی دادن هست چون تقریبا هیچ سپری در بازی توانایی ایستادگی مقابل ضربات وحشتناک فوم نایت رو نداره

5-knight artorias
میزان سلامتی:3,750 در ng
دراپ :Soul of Artorias
میزان سول دریافتی 50000 سول در ng
upload_2017-3-29_13-38-23.jpeg
به یکی از بیاد ماندنی ترین و البته بهترین شخصیت های کل سری سولز می رسیم نایت آرتوریاس the Abysswalker مربوط به دی ال سی Artorias of the Abyss مانند پیشینه شخصیت که یکی از زیباترین و البته غمناک ترین ها در سری سولز هست مبارزه با آرتوریاس هم کاملا خاص و به یاد ماندنی هست مبارزه در محیطی دایره مانند انجام میشه آرتوریاس یکی از باس های به شدت تکنیکی سری به حساب میاد ضربات و کمبو ها کاملا متنوع و البته ضربات به شدت سنگین و سریع یکی از سخت ترین تجربه ها رو برای شما به ارمغان میاره بهترین روش برای مبارزه با نایت آرتوریاس جاخالی دادن ضربات اوست ولی یک سپر با با دفع صد در صدی ضربات فیزیکی هم کمک شایانی در حین مبارزه به شما می کنه در ضمن نقطه ضعف آرتوریاس آتش هست به همین دلیل آیتم Charcoal Pine Resin در حین مبارزه کمک زیادی به شما خواهد کرد

4-Ancient Dragon
میزان سلامتی :19840 در ng
دراپ :Ashen Mist Heart Petrified Dragon Bone Soul of a Giant
سول دریافتی:120000 سول در ng
images

یکی از آخرین اژدهاهای باقی مانده یا به عبارتی اژدهای باستانی که توسط آزمایش های آلدیا برادر شاه وندریک ساخته شده این باس احتمالا سخت ترین باس دارک سولز 2 به حساب میاد و من می تونم به شما بگم با ناعادلانه ترین باس کل سری روبرو خواهید شد این باس چلنج و حرکات زیادی نداره ولی آتش این اژدها در یک لحظه شما را خواهد کشت و تقریبا هیچ سپری توانایی ایستادگی مقابل آتش وحشتناک این اژدها رو نداره و آتش این اژدها در ضورت برخورد شما را براحتی خواهد کشت از طرفی این باس میزان سلامتی بسیار بالایی داره(بالاتر از هر باس دیگه ای در کل سری سولزبورن ) و ضربات شما به این باس آسیب بسیار کمی را خواهد رساند و البته فاصله بانفایر تا فوگ گیت بسیار زیاد است و در همین فاصله مجبور هستید با بسیاری از سخت ترین دشمنان بازی هم رودررو بشید
روش خیلی خاصی هم برای مبارزه با این اژدها وجود نداره فقط موقعی که حس کردید قضد پریدن رو داره با سرعت زیاد ازش فاصله بگیرید چون آتش محیط بسیار زیادی را تحت پوشش قرار میده و میتونه در یک لحظه شما رو بکشه

3-The Orphan of Kos
میزان سلامتی :19217 در ng
دراپ :Kos Parasite
میزان بلاداکو دریافتی:60000 در ng
kos3.jpg

بلاخره به بازی بی نظیر بلادبورن می رسیم و به یکی از باس های مرگبار دی ال سی اولد هانتر
واقعیت اینه که من مشکل زیادی حین مبارزه به اکثر باس های بلادبورن (چه بازی اصلی چه دی ال سی ) نداشتم و اکثر باس ها رو خیلی راحت رد کردم ولی Orphan of Kos در این میان استثنا به حساب میاد یکی از سریع ترین خشن ترین و البته دیوانه ترین باس های کل سری به حساب میاد ضربات بسیار بسیار سریع باس کمبو های متنوع و البته میزان دمیج بالای این ضربات باعث شد که من به Orphan of Kos یکی از بالاترین رده های لیست رو بدم کابوس واقعی در این باس دقیقا از اواسط مبارزه و وقتی تقریبا نصف جون این باس رفته شروع میشه از اینجا به بعد ضرباتش سریع تر سنگین تر و متنوع تر میشه و دیگه حتی کنترل این شخص از دستتون خارج میشه
باید باهاتون روراست باشم که من خیلی خوش شانس بودم که تونستم این باس رو بکشم اواخر جونم تونستم بزنمش

2- Ornstein and Smough
میزان سلامتی :Ornstein: (Normal/Super) 7866/8000 Smough: (Normal/Super) 4000/8900 در ng
دراپ:Soul of Ornstein or Soul of Smough (بستگی داره کدوم رو نفر دوم بکشیم). Leo Ring (اگه اورستین رو دومین نفر بکشیم).
میزان سول دریافتی :50000 سول در ng
latest

بلاخره به یکی از سخت ترین و کوبنده ترین باس های دارک سولز می رسیم باسی که بسیاری از افراد اونو سخت ترین تجربه در کل سری سولز می دونند ولی این باس در لیست من رتبه دوم سخت ترین باس ها رو میگیره
اورستین یکی از چهار شوالیه اصلی گویین و اژدها کش معروف و البته اسماگ جلاد پادشاه یکی از باس های اصلی و اجباری دارک سولز
بعد از ورود بعه فوگ گیت و دیدن کات سین بی نظیر ورودی وارد محل مبارزه که یکی از زیباترین و بهترین قسمت های کل سری به حساب میاد میشیم اورستین با سرعت بسیار زیاد خودش و البته قدرت Lightning و اسماگ با ضربات کوبنده و سنگین خودش راه نفس کشیدن رو براتون می بندند ضربات یکی پس از دیگری بر فرق سر گیمر کوبیده میشن ضربات به حدی سنگین و دردناک و بی وقفه هستند درد را در درون خودتون احساس می کنید :D بعد از کشتن یکی از آنها تازه بلای آسمانی کاملتر می شود اگر ابتدا اسماگ رو بکشید اورستین به جنازه اسماگ ادای احترام کرده و سپس تمام قدرت اسماگ رو گرفته و طولی دو برابر اندازه اسماگ می شود اگر اورستین رو ابتدا بکشیم اسماگ با پتک خود بر روی اورستین کوبیده و قدرت Lightning اورستین را بدست می آورد از حالا به بعد وارد فاز دوم و اعصاب خورد کن تر مبارزه می شویم بهترین روش برای کشتن این دو نفر این است که ابتدا اورستین و در انتها اسماگ را بکشیم اینگونه کمی از سختی این باس را کمتر خواهیم کرد

1- Manus, Father of the Abyss
میزان سلامتی :6665 در ng
دراپ:Soul of Manus 10 Humanity
میزان سول دریافتی :60000 سول در ng
Charge_manus.jpg

و بلاخره به سخت ترین باس در لیست من می رسیم مانوس باعث و بانی تمام بدبختی Oolacile و فاسد شدن آرتوریاس باسی که فکر می کنم بیشترین تعداد مرگ را در حین مبارزه باهاش تجربه کردم
مانوس آخرین باس دی ال سی دارک سولز به حساب میاد شکل ظاهری ترسناک محیط تاریک ابیس و کمبو های سنگین ، سریع و بی وقفه عذاب آورترین تجربه کل سری سولزبورن را برای من به ارمغان آورد وقتی تقریبا یک سوم از جونش را از دست داد جادو های تاریکی را بر سر کاراکتر می کوباند ضرباتی که اگر درست و به موقع دفاع یا جاخالی داده نشود در یک لحظه شما را خواهد کشت هیچ سپری توانایی ایستادگی مقابل این جادو های تاریکی را نخواهد داشت و فقط شما میزان دمیج وارده بر کاراکتر را کمی کم تر کند

به پایان لیست سخت ترین باس های سری سولز به انتخاب من رسیدیم لیست من شاید کمی با لیست های متعارف دیگه تفاوت داشته باشد ولی این لیست بر اساس تجربیات من از کل عناوین fromsoftware دسته بندی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر