The Legend Of Zelda : Breath of the Wild | Cemu

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
BreathoftheWildFinalCover.jpg

Title : The Legend Of Zelda : Breath of the Wild
Genre : Action Adventure
Developer : Nintendo
Publisher : Nintendo
Platform : Wii U , Switch

----
تاپیک فعلا در حالت بحث و گفت و گو است و تا رسیدن به نتیجه پایانی هنوز راه زیادی مانده است
----

همانگونه که میدانید عنوان TloZ:BotW از عناوین مورد انتظار سال 2017 بود و هنگام عرضه توانست به موفقیت چشمگیری برسد . دریافت نمرات کامل و عالی از منتقدین و رسیدن به متااسکور 97/100 از موفقیت های این عنوان بود . این عنوان که هم اکنون از آن به عنوان یکی از نامزد های بازی سال ( GOTY ) یاد میشود بسیار محبوب بوده و هم اکنون توسط بسیاری از افراد در سراسر دنیا بازی میشود .

این عنوان بر روی کنسول های Wii U و Switch عرضه شده است . کاربرانی که پلتفرم اصلیشان رایانه های شخصی است بسیار مشتاق تجربه این عنوان هستند . از آنجایی که شبیه سازی نسبتا پایدار برای کنسول Wii U بر روی رایانه های شخصی وجود دارد ، شبیه سازی این عنوان بر روی رایانه های شخصی به دغدغه بسیاری از کاربران تبدیل شده است .

----

شبیه ساز Cemu که کنسول Wii U را بر روی رایانه های شخصی شبیه سازی میکند هم اکنون در فاز ارتقا و بهینه سازی قرار دارد . سازندگان هم اکنون در حال کار بر روی بهینه سازی شبیه ساز مختصرا برای این عنوان هستند تا کاربران بتوانند به راحتی این عنوان را شبیه ساز کنند .
----
Status :
-شبیه ساز هنوز برای عنوان ناپایدار است.مشکلات شناخته شده :
*فریم دراپ ناگهانی و استاتر در هنگام بازی
*لود نشدن برخی از تکسچر ها
----
( به علت مسائل احتمال کپی رایت تا اطلاع ثانوی لینکی برای دریافت شبیه ساز و رام بازی گذاشته نمیشود )

به همین علت فعلا چند لینک را برای شما خواهیم گذاشت (بزودی آموزش های کامل و ترجمه شده را قرار خواهیم داد)

راه اندازی شبیه ساز Cemu :
Cemu شبیه ساز کنسول Wii U
تاپیک راه اندازی عنوان TloZ:BotW در ردیت سازندگان شبیه ساز :
BOTW MEGATHREAD • r/cemu
هک FPS شبیه ساز :
نحوه ریختن دی ال سی و آپدیت ها در شبیه ساز Cemu :
----
گیم پلی عنوان بر روی Cemu با سیستم زیر :
Intel Core i5-4570
RAM 8 GB
GeForce GTX 1050

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
^تو اون ورژن که فرمودید کلی باگ داشته و... فقط میخواستن بازی رو ران کنن و بعدش قول دادن دو الی چهار ماه دیگه در حد ژنوبلید قابل بازی شه که از این وعده شونم جلو زدن و با ورژن بعدی شبیه ساز که هفته آینده بیاد داریم بازیش میکنیم:D تمام این افزایش donate ها (برای شبیه ساز) به خاطر این بازی بوده، سازنده هاشم هم دربست دارن وقت میذارن دیگه:D :
پیشرفت قابل توجه پروژه اجرای بازی Zelda: Breath of the Wild در پی سی - زومجی

ParsaGolnia

کاربر سایت
Apr 1, 2019
21
سلام دوستان ببخشید یه سوال.
من زلدا رو میخوام نصب کنم رو PC. کسی هست که نصب کرده باشه؟ ممنون میشم بگید از کجا دانلود کنم.
یه نسخه از آسیا دی ال که دانلود کردم، Setup رو که میزنم فقط اون پایین نشون میده که باز شده ولی هیچ اتفاقی نمیفته!

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
من جدیدا نسخه اخر بازی رو دانلود کردم با cemu ران کردم 25 فریم میگرفتم بعد قاطی کرد بازی از پاور خاموش کردم پی سی رو و کلا اتصالی کرد سه راهه برق که فیش پی سی بهش وصل بود و سه راهه سوخت نمیدونم فشار اومد یا چی الان بازی با 15 فریم کار میکنه.دو بارم از اول نصبش کردم بازم همینجوریه.سی پی یو هم تست کردم مشکلی واسشیش نیومده بخاطر اتصالی مشکل کجاس؟

• Like
Reactions: highlight

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من جدیدا نسخه اخر بازی رو دانلود کردم با cemu ران کردم 25 فریم میگرفتم بعد قاطی کرد بازی از پاور خاموش کردم پی سی رو و کلا اتصالی کرد سه راهه برق که فیش پی سی بهش وصل بود و سه راهه سوخت نمیدونم فشار اومد یا چی الان بازی با 15 فریم کار میکنه.دو بارم از اول نصبش کردم بازم همینجوریه.سی پی یو هم تست کردم مشکلی واسشیش نیومده بخاطر اتصالی مشکل کجاس؟
نسخه cemu تون چیه
سخت افزارتون چیه؟

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
cemu1.16.1
cpu: intel i3 4170
graphic nvidia 750 ti 2 gig
ram 8
سی پی یوت ضعیفه
گرافیک رو ببر رو vulkan ببین فرقی می کنه یا نه
رو opengl هم تو گرافیک پک ها می تونی fps++ رو فعال کنی
کلا کار کردن با شبیه ساز روند سعی و خطا داره (مخصوصا تو سیستم های ضعیف)
سعی کن مناسب ترین تنظیم سیستمت رو پیدا کنی

• Like
Reactions: saeedonly

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
سی پی یوت ضعیفه
گرافیک رو ببر رو vulkan ببین فرقی می کنه یا نه
رو opengl هم تو گرافیک پک ها می تونی fps++ رو فعال کنی
کلا کار کردن با شبیه ساز روند سعی و خطا داره (مخصوصا تو سیستم های ضعیف)
سعی کن مناسب ترین تنظیم سیستمت رو پیدا کنی
اوکی.رو vulkan بعضی تکسچر ها رنگای عجیب غریب میگیرن.نکته عجیب برام اینه که چهار پنج بار بازی رو ران کردم 25 فریم میگرفت الان بزور تو همون محیط 18 تا میگیره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من با همون نسخه ی 1.15 حدود 25 ساعتی بازیش کردم کلا 3 بار فریز کرد اونم به خاطر اینکه 3 هسته رو فعال کرده بودم بازم با این حال فقط 3 بار فریز شد. گرافیکش روی pc با مد هاش یک نسل بهتر می شه

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام من هر کار میکنم نمیتونم با دسته ps4 ست کنم هر کار میکنم نمیتونم تنظیم کنم کلی تو یوتوب گشتم یک نفر به من مستضعف کمک کنه

Attachments

• Screenshot (6).png
    Screenshot (6).png
    103 KB · مشاهده: 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر