Sonic Forces

Developer: Sonic Team
Publisher: SEGA
Genre: Platformer
Platforms: PC/XB1/PS4/PC/Switch
Engine: Headgehog Engine 2
Release Date: Q4 2017

تو پتل بازی تو SXSW بلاخره پروژه ی Sonic 2017 با نام Sonic Forces معرفی شد. بازی تکامل یافته ی نسخه های Colors و Genertions هست و شامل 3 استایل مختلف گیمپلی میشه. بازی توسط تیم اصلی در حال ساخته. انجین بازی هم Hedgehog Engine 2 نام داره.

Modern Style

Classic Style

Custom Style

کلیپ کوتاهی از گیمپلی بخش مدرن

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
گرافیک توی این تریلر ضبط شده از اسکرین به خصوص در زمان شروع تریلر خیلی خوب به نظر میاد.گیم پلی هم بیشتر گفتن شبیه Generation هست که خب به خودی خودش نشانه خوبیه چون Generation بهترین سونیک 10 سال اخیر بود.

گویا امروز تریلر اصلی پخش میشه.امیدوارم یک چیزهایی هم از گیم پلی حالت سوم نشون بدن.

• Like
Reactions: special_one

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
صبر كردن براش سخته :دي نمايش خوبي داشت اما انتظار داشتم طولاني تر باشه
پ.ن: تاريخ عرضه رو بايد اعلام منن چون تريلر انونسش واسه خيلي وقت پيشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
20280329_10155399873343346_1826341998487576776_o-768x765.jpg
تعداد محدود

• Like
Reactions: Destro and NaRiiMaN

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
چقدر فوق العادست این بخش دو بعدی بازی:-( چقدر این بازی رو خوب یادم میاد رو سگا :-( بازم ژاپنی ها :-( ژاپنی اینجا، ژاپنی اونجا ژاپنی همه جا :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دیگه چیزی به عرضه sonic mania نمونده واقعا کسی براش هیجان زده نیست ؟؟؟؟ من که شدید منتظر تجربش با اون حس کلاسیکشم
ولی طرفدارای قدیمیش(اگه باشن ) قبول دارید دنیایه سونیک ادونچر و طراحی شخصیتاش خیلی بهتر از دنیای فعلی فانتزی سونیک بود من بجز حالت کلاسیکش خیلی با این جدیدش حال نمیکنم چی میشد اگه سگا ادامه ادونچر یا دست کم یه چی شبیه اون میساخت در واقع میشه گفت هیچ کدوم از بازیایه سری سنگینی اتمسفر ادونچر ندارن دیگه خیلی داره لوس میشه:D حیف که اون سگای قدیمی از هم پاشید ما که بعد جنسیس فن دستگاهش نبودیم نیستیم(بخاطر ژاپنی محور بودن انحصاری هاشون) ولی کارشون خیلی خوب بود:(کی دوست نداره کفش های hi speed دوباره ببینه

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دیگه چیزی به عرضه sonic mania نمونده واقعا کسی براش هیجان زده نیست ؟؟؟؟ من که شدید منتظر تجربش با اون حس کلاسیکشم
ولی طرفدارای قدیمیش(اگه باشن ) قبول دارید دنیایه سونیک ادونچر طراحی شخصیتاش خیلی بهتر از دنیای فعلی فانتزی سونیک بود من بجز حالت کلاسیکش خیلی با این جدیدش حال نمیکنم چی میشد اگه سگا ادامه ادونچر یا دست کم یه چی شبیه اون میساخت در واقع میشه گفت هیچ کدوم از بازیایه سری سنگینی اتمسفر ادونچر ندارن دیگه خیلی داره لوس میشه:D حیف که اون سگای قدیمی از هم پاشید
مثل این که دو هفته دیگه میاد ! واقعا انتظار سخته براش :D
به نظر من سری سونیک ادونچر واقعا خوب بود ، ولی generations هم انصافا عالی بود ! از داستان و گیم پلیش که به شدت لذت بردم . طراحی مپ هاش (علی الخصوص حالت کلاسیک) که فوق العاده بود و نشون میداد تمام تلاشش رو انجام داده تیم سازنده ...
اگر بخوایم از طراحی شخصیت ایراد بگیریم که sonic boom مثال واضحش بود :D هنوز هم درک نمیکنم با اون گیم پلی وحشتناک ، برای چی اصلا ساخته شد . یا مثلا sonic lost world که فقط اومد بلکه سونیک فراموش نشه :| sonic forces به نظر گیم بدی نباید باشه ! ولی خب چون کلا تا الان چیز زیادی ازش نشون داده نشده و تمرکز تریلر ها رو یه مپش بوده ، نمیشه چیز زیادی از داستانش فهمید .
در کل یه سری گیم های قبل generations نیاز به توضیح ندارن که چه قدر افتضاح بودن و سونیک رو از ریشه هاش خارج کردن ! باز جای شکرش باقیه یکی مثل christian whitehead هنوز هست که خاطرات ما رو زنده کنه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مثل این که دو هفته دیگه میاد ! واقعا انتظار سخته براش :D
به نظر من سری سونیک ادونچر واقعا خوب بود ، ولی generations هم انصافا عالی بود ! از داستان و گیم پلیش که به شدت لذت بردم . طراحی مپ هاش (علی الخصوص حالت کلاسیک) که فوق العاده بود و نشون میداد تمام تلاشش رو انجام داده تیم سازنده ...
اگر بخوایم از طراحی شخصیت ایراد بگیریم که sonic boom مثال واضحش بود :D هنوز هم درک نمیکنم با اون گیم پلی وحشتناک ، برای چی اصلا ساخته شد . یا مثلا sonic lost world که فقط اومد بلکه سونیک فراموش نشه :| sonic forces به نظر گیم بدی نباید باشه ! ولی خب چون کلا تا الان چیز زیادی ازش نشون داده نشده و تمرکز تریلر ها رو یه مپش بوده ، نمیشه چیز زیادی از داستانش فهمید .
در کل یه از سری گیم های قبل generations نیاز به توضیح ندارن که چه قدر افتضاح بودن و سونیک رو از ریشه هاش خارج کردن ! باز جای شکرش باقیه یکی مثل christian whitehead هنوز هست که خاطرات ما رو زنده کنه :D
بازی های قبلش خیلی هم بد نبودن میشه گفت در حد متوسط بودن همین سونیک هیروز سرگیجه اور بود اما بازی نسبتا خوبی بود یا همین سونیک انلیشد از نظر من خوب بود بد ترینشون shadow the hedgehog بود با sonic 2006 مت که از اگمن اون اصن میترسم :/ الان یک ثانیه هم تحمل گیم پلی شدو برام سخته وقتی بازیش میکنم انگار دارم بالا میارم:-& جنریشنز هنوز بازی نکردم اما مشخصه بازیه خوبیه ولی این نفهمیدم که sonic team چحوری یهو انقدر ضعیف شد ؟ بخاطر رفتن یکی از مهره های اصلی سونیک (naoto ohshima) بود یا ورشکستگی سگا ؟! همین جنریشنز . Forces با استفاده از ریشه هایی که همین naoto ohshima خلق کرده ساخته شده:-?
درباره گیم پلی sonic boom نظری ندارم ولی طراحی سونیک تیلز امیش خوب بود:D در هر صورت منم مثل خیلی از طرفدارها منتظر ادونچر 3 هستم تا یه سونیک مثل اون تحویل ندن راضی نمیشم اتفاقا انتظار میرفت همون جور که برای سال گرد 10 سالگیش ادونچر 2 معرفی شد برای 25 سالگیش بجاری forces ادونچر 3 معرفی بشه اطلاعاتش تو ویکیا هم هست:D

• Like
Reactions: mobile1199

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
بهترین سونیک های نسل قبل این 3 تا بودن.
Sonic Colors
Sonic Generations
و اگه خیلی نقش آفرینی دوست داشته باشین The Dark Brotherhood
باقیشون چرند و پرند بودن. امیدوارم این یکی خوب در بیاد. ظاهرش که جذابه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب دیگه به ارزوم رسیدم sa2 تمام کردم بازی ساده جذاب و عالیی بود مرحله اخرش که:(( حیف که این ادامه اشغالش به ما ضدحال زد البته مرحله های شکار گنجش حالم بهم زد جنریشنز و dx هم نصب کردم ولی به ویندوز 10 نخوردن=((
دوستان موزیک متن sf عالیه با اینکه سگا گفته بود دنیایه سونیک برای همیشه تغییر کرده برنامه ای برای sa3 ندارن ولی بنظرم کم کم داره با این بازیا استارت ادامش میزنه\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر