نصب بازیهای PS4 بدون نیاز به آپدیت 4.50*** بسیار مهم

آیا این آموزش به هموطنان عزیزم کمک کرده؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
با سلام
نصب بدون نیاز به اتصال اینترنت و شبکه Playstation network
دوستان عزیزم این آموزش رو هیچ کجا ندیدم و صرفا خودم بصورت اتفاقی کشف کردم
حتما از آپدیت جدید سونی و امکان دی اکتیوکردن اکانت توسط صاحب اصلی اکانت بدون نیاز به گزینه Deactive all از سایت و صرفا از طریق کنسول هستید که مشکلات زیادی برای کاربران اکانت هکی و حتی قانونی بوجود آورده
آموزش امروز برای کسانی هست که به هر دلیل علاقه ی به آپدیت دستگاه یا اتصال به شبکه "پلی استسشن 4" برای جلوگیری از بن 1 ماهه یا قفل بازهای اکانت ترکیبی قبلی ندارد

موارد مورد نیاز
***1. بعد از ست کردن اکانت و گرفتن لینک بازی با psx downloader از این روش استفاده کنید***
***2. تجربه نصب بازی از طرق لپ تاپ رو داشته باشید***

4. سیستم لپ تاب یا خانگی
5. کابل شبکه
------------
روش خیلی ساده ست فقط نیاز به کمی تجربه و دانش شبکه داره
1. لپ تاب خود رو از طریق کابل شبکه به دستگاه کنسول متصل می کنید

2. بروی قسمت network and sharing center رفته و در قسمت چپ گزینه change adeptor setting
3. بروی WI-FI کلیک راست کرده بعد بروی سربرگ Sharing رفته و تیک اول که به شمار اجازه اشتراک گذاری اینترنت بروی کارت شبکه لپ تاپ رو میده بزنید و OK کنید

4. ممکن هست براتون پیامی مبنی بر تغییر IP به 192.168.137.1 بیاد که اون رو تایید کنید

4. اگر از قبل فایل های بازی تون رو دانلود کرده اید که طبق معمول اونها رو در یک پوشه قرار بدید و در غیر اینصورت ابتدا لینک دانلود رو بروش قدیمی بگیرید و فایل ها رو مستقیم دانلود کنید بعد از روش زیر استفاده کنید
***تذکر مهم: اگر قبلا فایل بازی هاتون رو دانلود کردید اصلا نیازی به اتصال به اینترنت نیست و با خیال راحت بصورت آفلاین بازی رونصب کنید***
5.بعد از دانلود دیتا بازی مورد نظر اون رو طبق گذشته در پوشه جدا قرار میدید وفایروال سیستم و آنتی ویروس رو غیرفعال کنید و برنامه PSN download helper رو باز کنید

6. برنامه PSX download helper رو بروی لپ تاپ باز کنید و باید IP:192.168.137.1 رو مشاهد کنید و گزینه Strat رو بزنید بروی برنامه PSX>setting>Autofind and replace File بازی رو بروی هارد Browse و تایید می کنید و گزینه Apply رو میزنید

7. در این مرحله وارد قسمت download list کنسول شده و بازی مورد نظر رو Resume یا اصطلاحا دانلود کنید و بعد به Setting کنسول رفته تیک Connet to the internet رو بزنید بعد به قسمت زیر در کنسول مراجعه کنید
setting>network>set up internet connection>LAN<Custom>auto>do not>auto>auto>USE
برید و IP : 192.168.137.1 رو ست کنید و تست بگیرید

8. بروی برنامه PSX باید لینک بازی برای نصب مشاهده بشه اگر این اتفاق نیافتاد دوباره بازی رو از لیست Download کنسول دانلود کنید و سریعا مسیر زیر رو دنبال کنید
Setting>network>Test inthernet connetion

9. همانطور که می بینید بدلیل اینکه شما به اینترنت وصل نشدید در قسمت internet connection , playstation netwoek sign in خطا میده که طبیعی هست
اما چون شما قبلا بازی رو Resume زده بودید هارد کامپیوتر رو سرور قلم داد می کنه و شروع به نصب بازی می کنه

10.

11. اینبار بدون نیاز به انصال اینترنت لپ تاپ از طریق WI-FI فقط مراحل زیر رو انجام میدید و بازی رو نصب می کنید
ابتدا مثل قبل اول بازی رو از Download list کنسول Resume می کنید بعد
Setting>network>Test inthernet connetion
طبق عکس شماره 11

تذکر خیلی مهم 1: در صورتی که در مراحل نصب بازی با گزینه Can not download مواجعه شدید یکی یکی از فایل های مورد نظر رو دانلود نکردید یا خراب شده پس مراحل 7 و 8 و 9 رو دوباره انجام بدید و اینبار می بایست کامپوتر به اینترنت متصل بشه تا لینک فایل مفقود رو پیدا کنه و بعد گرفتن لینک سریعا wifi رو خاموش کنید که مشکلی برا اکانت پیش نیاد
تذکر مهم 2 : فایل های دانلود شده شما باید در 3 نوع
Game name.pkg
Game name A---V---.DP.pkg
Game name A---V---..pkg
که به ترتیب از بالا به پایین دیتا بازی، فایل پارتیشن بندی بازی و آپدیت بازی باشه

سند اثبات صحت نصب بازی رو در عکس ها مشاهده کنید

سخن آخر
*اگر تمام ایرانی ها رو جع کنی که یک قفل بسازن نمی تونن
اما اگر تمام جهان رو بسیج کنی قفلی بسارند یک ایرانی اون رو باز می کنه*
بیل گیتس
یا علی مدد

نقل خبر بدون ذکر منبع از نظر اخلاقی صحیح نیست

Attachments

• P_20170310_071716.jpg
    P_20170310_071716.jpg
    331.1 KB · مشاهده: 216
  • گزینه شماره 2.jpg
    گزینه شماره 2.jpg
    331.1 KB · مشاهده: 197
  • شماره 3.jpg
    شماره 3.jpg
    427.7 KB · مشاهده: 208
  • شماره 6.jpg
    شماره 6.jpg
    615.1 KB · مشاهده: 207
  • شماره 7.jpg
    شماره 7.jpg
    323.2 KB · مشاهده: 204
  • شماره 9.png
    شماره 9.png
    1 MB · مشاهده: 204
  • شماره 8.jpg
    شماره 8.jpg
    528 KB · مشاهده: 202
  • شماره 11.jpg
    شماره 11.jpg
    244.3 KB · مشاهده: 195
  • سند اثبات صحت نصب 1.jpg
    سند اثبات صحت نصب 1.jpg
    320.7 KB · مشاهده: 183
  • سند اثبات صحت نصب 2.jpg
    سند اثبات صحت نصب 2.jpg
    364.9 KB · مشاهده: 183
آخرین ویرایش:

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
مهندس جان موقعی که قرار باشه اکانت جدیدی رو رویه دستگاه اکتیو کنی بعد شروع به ریخت بازیها کنی جریانش چی میشه؟؟؟
مثلا بنده دستگاه نو خریدم تازه میخوام اکانت بریزم اون موقع چیکار کنم؟

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
درود
مهندس جان موقعی که قرار باشه اکانت جدیدی رو رویه دستگاه اکتیو کنی بعد شروع به ریخت بازیها کنی جریانش چی میشه؟؟؟
ببین برای اکتیو کردن باید حتما به نت وصل شی این راه حل برای موقعی هست که بازی توی لیست دنلود هست و pause شده و با این روش میتونی بدون اتصال به نت بازی رو انتقال بدی

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
درود
دوست عزیزم سوال خیلی خوبی کردی
راستش روی ۲ تا تئوری دارم کا می کنم
البته هنوز امتحان نکردم
۱. آپدیت جدید به شما اجازه نصب دیتا و اکانت روی هارد اکسترنال رو میده که می شه اکانت جدید روی هارد نصب کنی و با روش بالا فقط موقع گرفتن لینک بعد از test internet وقتی خواست signin بشه اینترنت رو از وای فای قطع کنی که یه چک کردن اکانت نرسه و شما دیتا ها رو بگیری و آفلاین نصب کنی و در صورت احتیاج به اتصال psn هارد رو جدا کنید
۲. بازیهای دوستان تون که دارن بصورت Fullback up بروی هارد اکسترنال انتقال بدید که بتونید با دوستان مبادله بازی کنید البته آفلاین

• Like
Reactions: maxlife

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...
این اصلا آموزش نیست و نیازی هم به شیر کردن کارت وای فای به لن نیست.فقط کافیه مراحل پی اس ایکس انجام بشه و لینک بازی رویت بشه و دیتا ریخته بشه روی کنسول.تنها مزیتی که این آموزش شما داره اینه که با شیر کردن کارت وای فای به لن برای اشتراک اینترنت بر روی کنسول سرعت انتقال دیتا تا 60 مگ افزایش پیدا میکنه که قبلا هم من داخل یکی از تاپیکها به دوستان معرفی کردم.در ضمن در تمام آپدیتهای اجباری که برای کنسول عرضه شده این کار امکان پذیر بود چون فقط نیازه اینترنت به فایلی که در هاست آپلود شده وصل بشه و نیازی به کانکت شدن اکانت نیست ((( مثله زمانی که لینکی که در پی اس ایکس به ما داده میشه روی کامپیوتر بدون نیاز به اکانت پی اس عن قابل دانلود هست )))...بهتره اسم تاپیک عوض بشه و به بالا بردن سرعت انتقال دیتا به کنسول تغییر پیدا کنه.در هر صورت ممنون بابت وقتی که گذاشتی و تاپیک رو ایجاد کردی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: javad_b76

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
سلام...
این اصلا آموزش نیست و نیازی هم به شیر کردن کارت وای فای به لن نیست.فقط کافیه مراحل پی اس ایکس انجام بشه و لینک بازی رویت بشه و دیتا ریخته بشه روی کنسول.تنها مزیتی که این آموزش شما داره اینه که با شیر کردن کارت وای فای به لن برای اشتراک اینترنت بر روی کنسول سرعت انتقال دیتا تا 60 مگ افزایش پیدا میکنه که قبلا هم من داخل یکی از تاپیکها به دوستان معرفی کردم.در ضمن در تمام آپدیتهای اجباری که برای کنسول عرضه شده این کار امکان پذیر بود چون فقط نیازه اینترنت به فایلی که در هاست آپلود شده وصل بشه و نیازی به کانکت شدن اکانت نیست ((( مثله زمانی که لینکی که در پی اس ایکس به ما داده میشه روی کامپیوتر بدون نیاز به اکانت پی اس عن قابل دانلود هست )))...بهتره اسم تاپیک عوض بشه و به بالا بردن سرعت انتقال دیتا به کنسول تغییر پیدا کنه.در هر صورت ممنون بابت وقتی که گذاشتی و تاپیک رو ایجاد کردی
دوست عزیز سلام
ممنون از اینکه در مورد مطلب نظر دادید
اما فکر می کنم شما یک نکته رو خوب ندیدی و اون هم اینکه که من از ترس قفل شدن اکانت جدیدم اصلا دستگاه م رو آپدیت ۴.۵۰ نکردم و بدون آپدیت و اتصال به PSN بازی هام رو نصب کردم
باز هم تشکر
روز خوش

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوست عزیز سلام
ممنون از اینکه در مورد مطلب نظر دادید
اما فکر می کنم شما یک نکته رو خوب ندیدی و اون هم اینکه که من از ترس قفل شدن اکانت جدیدم اصلا دستگاه م رو آپدیت ۴.۵۰ نکردم و بدون آپدیت و اتصال به PSN بازی هام رو نصب کردم
باز هم تشکر
روز خوش
درود
حالا کی گفته اکانتا حتمن قفل میشه؟! مال من ک مشکلی نداره البته اگه اهل آنلاین نیستی آپ نکن کلن /

guardianir

کاربر سایت
Mar 27, 2017
3
داداش تو اپدیت جدید اون فاصله 6 ماهه دی اکتیو کردن دوباره مگه برش داشتن ؟؟؟؟ فک نکنم مشکلی باشه. ولی دمت گرم آموزشت خوب بود واسه منی که منتظر هک هستم و FW 4.05 موندم و چندتا بازی تو دانلود لیستم دارم که الان با این میتونم نصب کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر