Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
فکر نمیکنم نسخه ی کرکی اینقدر توخالی باشه ولی اینطور که به نظر میاد بخش حمله به قلعه ها و تسخیرشون به دلایل کاملا مسخره توی بخش آنلاین قرار گرفته. متاسفانه انگار کسی اونطور که باید بازیش نکرده و نمیدونه که این صحت داره یا نه وگرنه حتما میگفتن.

سلام بر شما

من الان سه ساعته دارم بازی میکنم هنوز به اون بخش نرسیدم یه سری مراحل داستانی بوده تا الان و طریقه یاد گیری بازی که کسایی که نسخه اول رو بازی کرده باشن تکراری هست براشون ...

توی سیستم نمسیس تا اینجا که مشکلی نبوده فکر هم نکنم ربطی داشته باشه به افلاین انلاین بودن این سیستم اگر بخواهد اینجوری باشه باید همیشه به اینترنت وصل باشی چون هر باری که میمیری تو کل سیستم تغییر ایجاد میشه دیگه ....
فعلا پک اچ و4k رو داره میرزه بعدش بازی میکنم اگه اون مشکل حقیقت داشت حتما بهتون میگم ...

اما کسایی که از این بازی خوششون میاد حتما بازی رو بخرن که حمایت بشه ابدیت و تغییرات روش انجام بشه این بازی ها برعکس کال اوف دیوتی که م...رنن تو بازی همه میخرن زیاد خریدار نداره برای همین نیاز به حمایت داره همین بازی که الان هست کلش میرزه به3 تا ورزن اخری کال اوف انقدر گسترده و بزرگ هست....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام بر شما

من الان سه ساعته دارم بازی میکنم هنوز به اون بخش نرسیدم یه سری مراحل داستانی بوده تا الان و طریقه یاد گیری بازی که کسایی که نسخه اول رو بازی کرده باشن تکراری هست براشون ...

توی سیستم نمسیس تا اینجا که مشکلی نبوده فکر هم نکنم ربطی داشته باشه به افلاین انلاین بودن این سیستم اگر بخواهد اینجوری باشه باید همیشه به اینترنت وصل باشی چون هر باری که میمیری تو کل سیستم تغییر ایجاد میشه دیگه ....
فعلا پک اچ و4k رو داره میرزه بعدش بازی میکنم اگه اون مشکل حقیقت داشت حتما بهتون میگم ...

اما کسایی که از این بازی خوششون میاد حتما بازی رو بخرن که حمایت بشه ابدیت و تغییرات روش انجام بشه این بازی ها برعکس کال اوف دیوتی که م...رنن تو بازی همه میخرن زیاد خریدار نداره برای همین نیاز به حمایت داره همین بازی که الان هست کلش میرزه به3 تا ورزن اخری کال اوف انقدر گسترده و بزرگ هست....
امروز تونستم یکی دو ساعتی بازیش کنم. بازیش خیلی بهتر شده. دقیقا نقات قوت قبلی رو نگه داشتن و امکانات بیشتری بهش اصافه کردن. هر کاپتنی هم دیالوگ ها و رفتارهای خاص خودشون رو دارن. توقع اوپن ورلد داشتم ولی چندین قلعه یا مپ رو کنار هم گذاشتن. سیستم نمسیس هم که عالی بوده. هنوز به فتح قلعه نرسیدم و نمیدونم امکانش هست یا نه. ولی یکی از کاربرای فروم وارنر این رو از سایت برام فرستاده که فکر کنم جواب سوالم باشه. در ضمن نسخه های کرکی همچنان نمیتونن orc ها رو آپگرید یا حرکت بدن.

There are two ways that your enemies can attack your fortress — either behind-the-scenes in someone else’s online conquest mission, or as defense missions (the first one is part of Bruz’s storyline):

Online conquests are another player trying to overcome your orcs and your defenses, and you don’t actually participate or even see it happen
Defense missions flip the script on everything we wrote above. To prevent the fortress from getting captured, Talion and his captains must defend victory points and defeat enemies. It’s made all the more complicated by wave after wave of orcs with many enemy captains involved
اینطور که مشخصه online conquest یعنی یه پلیر دیگه به قلعه ی شما حمله میکنه و شما حتی نمیتونید ببینید. فقط میزان خسارت بهتون گفته میشه ولی اگه شما حمله کننده باشید میتونید به قلعه های پلیرهای دیگه حمله کنید. متن کاملش رو هم براتون میزام که خودتون ببینید.
Middle-earth: Shadow of War guide: Fortresses

omid1373

کاربر سایت
Apr 12, 2015
74
نام
Omid
امروز تونستم یکی دو ساعتی بازیش کنم. بازیش خیلی بهتر شده. دقیقا نقات قوت قبلی رو نگه داشتن و امکانات بیشتری بهش اصافه کردن. هر کاپتنی هم دیالوگ ها و رفتارهای خاص خودشون رو دارن. توقع اوپن ورلد داشتم ولی چندین قلعه یا مپ رو کنار هم گذاشتن. سیستم نمسیس هم که عالی بوده. هنوز به فتح قلعه نرسیدم و نمیدونم امکانش هست یا نه. ولی یکی از کاربرای فروم وارنر این رو از سایت برام فرستاده که فکر کنم جواب سوالم باشه. در ضمن نسخه های کرکی همچنان نمیتونن orc ها رو آپگرید یا حرکت بدن.

اینطور که مشخصه online conquest یعنی یه پلیر دیگه به قلعه ی شما حمله میکنه و شما حتی نمیتونید ببینید. فقط میزان خسارت بهتون گفته میشه ولی اگه شما حمله کننده باشید میتونید به قلعه های پلیرهای دیگه حمله کنید. متن کاملش رو هم براتون میزام که خودتون ببینید.
Middle-earth: Shadow of War guide: Fortresses
این که به قلعه دیگر پلیر ها حمله کنی که طبیعیه باید انلاین باشی ولی این که برای اپگرید اورک بخوای انلاین باشی دیگه مسخرست من نمیدونم این کارای منسوخ شده یعنی چی بعضی شرکتا انجام میدن مطمئن باش کسی که مجبوره کرکی بزنه نمیاد برا اپگرید اورک بازیشو اورج کنه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
این که به قلعه دیگر پلیر ها حمله کنی که طبیعیه باید انلاین باشی ولی این که برای اپگرید اورک بخوای انلاین باشی دیگه مسخرست من نمیدونم این کارای منسوخ شده یعنی چی بعضی شرکتا انجام میدن مطمئن باش کسی که مجبوره کرکی بزنه نمیاد برا اپگرید اورک بازیشو اورج کنه

سلام بر شما

چرا میخرن خیلی ها هستن که میخرن الانم بازی جز 10 بازی از لحاظ بازی کننده هست فعلا من خودم میخواستم بخرم ولی دستم خیلی خالیه هیچ کسم نیست ازش بگیرم از وقتی رفتم سربازی کلا بی پول شدم ...

نسخه قبلی این بازی اون زمانی که من بازیش کردم تو 5 سال قبلش بازی به اون خوبی که بهم بچسبه بازی نکرده بودم الانم بازی تغییرات مثبتی داشته ولی سعی میکنم زیاد بازیش نکنم که اصلشو بخرم ....

این شرکت هم تجربه نشون داده تو نسخه اول dlc های داستانیش مجتوا های زیادی داره برای همین بازی اصلی با این گسترده گی مطمنا باز هم در آینده بیشتر سرگرم خواهیم شد.....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
منم کاملا قبول دارم. دقیقا مثل هیتمن که اصلا عقلانی نبود بازی آنلاین باشه ولی به دلایلی اینکار رو کردن. در مورد این هم همینطوره. اصلا عقلانی نیست که بخوای این چیزا رو آنلاین کنی مگه اینکه بخواد برای نسخه های کرکی محدودیت بزاره. بازم میگم شما اصلا نمیبینید کی و کجا بهتون حمله شده و حتی نمیتونید دفاع کنید. وقتی حمله تموم شد اونوقت میفهمید. تقریبا شبیه Clash of clan با این تفاوت که نمیتونید حمله رو به صورت فیلم نگاه کنید. اینکه orc ها رو نمیتونید جابجا کنید یا آپگرید کنید هم دیگه مسخره است ولی باید آنلاین بشید.

• Like
Reactions: omid1373

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

من رسیدم به بخشی که ارک ها رو ارتفا میدن و بقیه موارد ارتقا که میشه داد حالا این همون بخش هست یا نه نمیدونم ولی تا اینجاس که مشکلی نبود بعد شام میام بقیه شو میرم ببینم اوکیه یا نه....

ki5u_middle-earth_shadow_of_war_screenshot_2017.10.15_-_19.11.03.78.png

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام بر همه

من رسیدم به بخشی که ارک ها رو ارتفا میدن و بقیه موارد ارتقا که میشه داد حالا این همون بخش هست یا نه نمیدونم ولی تا اینجاس که مشکلی نبود بعد شام میام بقیه شو میرم ببینم اوکیه یا نه....
دوست عزیز منم به همین جا رسیدم و تونستم یه قلعه رو بگیرم.(دو ساعت یه کله مرحله اصلی رفتم:D). این بخشی که شما زدین هیچ ربطی به آپگرید کردن orc نداره. بالا سمت چپ قشنگ نوشته که Siege Upgrade. یعنی نوع حمله رو میتونید ارتقا بدید. شما اگه یه قلعه رو گرفتید بهم بگید که میتونید orc رو آپگرید کنید یا نه؟ یا از یه جا به جای دیگه ببرید. چون من نمیتونم. مثلا orc من لول 15 هست ولی اصلا نمیتونم ببرمش به لول بالاتر یا بهش اسلحه های بهتر بدمش. انگار با پول درون بازی میشه اینکار رو کردو توی یه بخشی به نام Training Orders . در مورد جابجا کردن هم همینطور. با پول درون بازی یه چیزی به اسم Reassignment Orders میخرید و باهاش orc رو جابجا میکنید. هر دوی اینها رو میتونید با پول درون بازی از توی بخش مارکت و lootbox تهیه کنید.
if you want to move your followers from one Fortress to another then you need a special item called - 'Reassignment Orders'. This item can only be found in War Chest and Silver Chest(buy with in-game currency).
The other feature is Training Orders, which you use to customize your orcs by giving them specific traits.
Some examples:
Epic Training: Mighty Savages (Grants a follower a boost to the effectiveness of nearby Savages)
Poison Training (Grants a follower a Poison Weapon)
Mount Training Legendary (Grants a follower a Defencive Graug)

اینم بگم توی نسخه ی کرکی میشه به قلعه ها حمله کرد و اصلا مشکلی نیست. ولی اینکه بتونید orc ها رو آپگرید کنید یا جاشون رو تغییر بدید رو دیگه نمیدونم. در کل چیزی که مشخصه اینه که به هیچ عنوان عقلانی نبود که بخوان این چیزا رو آنلاین کنن.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوست عزیز منم به همین جا رسیدم و تونستم یه قلعه رو بگیرم.(دو ساعت یه کله مرحله اصلی رفتم:D). این بخشی که شما زدین هیچ ربطی به آپگرید کردن orc نداره. بالا سمت چپ قشنگ نوشته که Siege Upgrade. یعنی نوع حمله رو میتونید ارتقا بدید. شما اگه یه قلعه رو گرفتید بهم بگید که میتونید orc رو آپگرید کنید یا نه؟ یا از یه جا به جای دیگه ببرید. چون من نمیتونم. مثلا orc من لول 15 هست ولی اصلا نمیتونم ببرمش به لول بالاتر یا بهش اسلحه های بهتر بدمش. انگار با پول درون بازی میشه اینکار رو کردو توی یه بخشی به نام Training Orders . در مورد جابجا کردن هم همینطور. با پول درون بازی یه چیزی به اسم Reassignment Orders میخرید و باهاش orc رو جابجا میکنید. هر دوی اینها رو میتونید با پول درون بازی از توی بخش مارکت و lootbox تهیه کنید.

اینم بگم توی نسخه ی کرکی میشه به قلعه ها حمله کرد و اصلا مشکلی نیست. ولی اینکه بتونید orc ها رو آپگرید کنید یا جاشون رو تغییر بدید رو دیگه نمیدونم. در کل چیزی که مشخصه اینه که به هیچ عنوان عقلانی نبود که بخوان این چیزا رو آنلاین کنن.
پوریا جان یه سوال این قضیه آپگرید ارک ها خیلی مهمه توی روند بازی ؟ و اینکه fortress sieges تو نسخه کـــرک شده میشه ؟ آخه یه سری جاها میگن نمیشه که اگه نشه خیلی به مشکل میخوره آدم تو روند بازی!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
پوریا جان یه سوال این قضیه آپگرید ارک ها خیلی مهمه توی روند بازی ؟ و اینکه fortress sieges تو نسخه کـــرک شده میشه ؟ آخه یه سری جاها میگن نمیشه که اگه نشه خیلی به مشکل میخوره آدم تو روند بازی!
علی جان بالا گفتم. بر خلاف چیزی که این خارجی ها بهم گفتن fortress sieges یا همون حمله به قلعه ها کاملا امکان پذیره. حتی میتونید دفاع از قلعه ات و نوع حمله به قلعه ها رو هم تغییر و آپگرید کنی و مشکلی هم نیست. ولی برای آپگرید کردن orc اصلا نمیتونی. حتی نمیتونی هم جابجاشون کنی. اینکه مهمه یا نه رو میتونم بگم هم هست هم نیست. مثلا شما وارد یه رجیون میشی و تازه میخوای نیروهات رو بسازی. دیگه نیازی نیست وقت بزاری و orc ها رو مال خودت کنی. میتونی از رجیون قبلی که Orc قوی داری به این رجیون جدید بیاری. یا در مورد آپگرید کردن مثلا میتونی orc رو به تجهیزات بهتر آپگرید کنی. توی قسمت Army میری و روی هر orc که دوست داری میری و کلید X رو میزنی. قشنگ نوشته Training Orders . توی این بخش مثلا میتونی سوارکارش کنی، یا اسلحه اش رو سمی کنی. ولی برای ماها خاموشه و نمیتونیم توی نسخه ی کرکی انجام بدین. خللی توی بازی بوجود نمیاد ولی کارت یه کم سخت میشه. باید بیشتر وقت بزاری. قبلا هم گفتم اصلا با عقل جور در نمیاد که این چیزا رو توی بخش آنلاین بزارن. چون با پول درون بازی میتونی اینکارا رو بکنی و نیازی به اینترنت نیست.

• Like
Reactions: A-L-I and omid1373

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی جان بالا گفتم. بر خلاف چیزی که این خارجی ها بهم گفتن fortress sieges یا همون حمله به قلعه ها کاملا امکان پذیره. حتی میتونید دفاع از قلعه ات و نوع حمله به قلعه ها رو هم تغییر و آپگرید کنی و مشکلی هم نیست. ولی برای آپگرید کردن orc اصلا نمیتونی. حتی نمیتونی هم جابجاشون کنی. اینکه مهمه یا نه رو میتونم بگم هم هست هم نیست. مثلا شما وارد یه رجیون میشی و تازه میخوای نیروهات رو بسازی. دیگه نیازی نیست وقت بزاری و orc ها رو مال خودت کنی. میتونی از رجیون قبلی که Orc قوی داری به این رجیون جدید بیاری. یا در مورد آپگرید کردن مثلا میتونی orc رو به تجهیزات بهتر آپگرید کنی. توی قسمت Army میری و روی هر orc که دوست داری میری و کلید X رو میزنی. قشنگ نوشته Training Orders . توی این بخش مثلا میتونی سوارکارش کنی، یا اسلحه اش رو سمی کنی. ولی برای ماها خاموشه و نمیتونیم توی نسخه ی کرکی انجام بدین. خللی توی بازی بوجود نمیاد ولی کارت یه کم سخت میشه. باید بیشتر وقت بزاری. قبلا هم گفتم اصلا با عقل جور در نمیاد که این چیزا رو توی بخش آنلاین بزارن. چون با پول درون بازی میتونی اینکارا رو بکنی و نیازی به اینترنت نیست.
من بازی ـرو نصب کردم پوریا جان ، امشب احتمالا شروع میکنمش ، نسخه قبلی زیاد داستانی فوی ای نداشت (البته تمومش نکردم) ، این یکی چجوریه ؟ (اوایل نسخه قبلی خوب شروع شد اما در روند بازی داستانی روایت نمیشد منظورم اینه)

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
من بازی ـرو نصب کردم پوریا جان ، امشب احتمالا شروع میکنمش ، نسخه قبلی زیاد داستانی فوی ای نداشت (البته تمومش نکردم) ، این یکی چجوریه ؟ (اوایل نسخه قبلی خوب شروع شد اما در روند بازی داستانی روایت نمیشد منظورم اینه)
کاملا منظورت رو متوجه شدم. از این نظر بهتر شده. ولی فکر کنم بازم زیاد باب میل تو نباشه.

• Like
Reactions: A-L-I

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر