خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یعنی نون بعضیا بریده میشه .... دیروز رفتم یه فروشگاه معروف گیم تو اصفهان .. میگم دیتای اپدیت اورواچ رو دارید ...
میگه نه ...این بازیا انلاین بیسه ما کار نمیکنیم

یعنی فقط اکانت هکی و ترکیبی میفروختن تو مغازشون!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یعنی فقط هکی ها میرن پی کارشون دیگه ؟ اگه با هم دوست باشیم share کنیم اوکیه دیگه ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
یعنی فقط هکی ها میرن پی کارشون دیگه ؟ اگه با هم دوست باشیم share کنیم اوکیه دیگه ؟
اره اونا مورد نداره مگر اینکه ظرفیت 3 شیطونی کنه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یعنی واقعا اگه این موضوع عملی بشه خیلی عالی میشه و شر این اکانت های دزدی کم میشه.

یعنی نون بعضیا بریده میشه .... دیروز رفتم یه فروشگاه معروف گیم تو اصفهان .. میگم دیتای اپدیت اورواچ رو دارید ...
میگه نه ...این بازیا انلاین بیسه ما کار نمیکنیم

یعنی فقط اکانت هکی و ترکیبی میفروختن تو مغازشون!

رسما شده نوندونی یه سری فروشنده. من جدا درک نمیکنم طرف میره مثلا 70000 تومن میده بابت بازی هک شده RE 7 ولی حاضر نیست بره دیسکش رو بخره و بعد و با مثلا 30 تومن ضرر بفروشه :|

بله. دو تا دوست که اون یکی نمیاد بیخودی کنسول رو دی اکتیو کنه آخه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
کار و کاسبی یه عده منهدم میشه و خیلی از گیمرها هم غصه میخورن، ولی من که خیلی خوشحال شدم از این خبر! :D
کلاً هیچ وقت حس خوبی نسبت به این مدل اکانت ها نداشتم. حالا علاقه نداشتن بنده به کنار، داغ شدن بازار این اکانت ها هم باعث شده خرید و فروش بازی های فیزیکی کمتر از قبل بشه. ولی اگه بساط اینا جمع بشه، ملت هم بیشتر سمت بازی های فیزیکی دست دوم میان و این قضیه برای افرادی مثل من خیلی بهتره. هم تعداد و تنوع بازی ها بالاتر میره و سریع تر میشه بازی دلخواه رو پیدا کرد، هم با زیاد شدن افراد میشه منتظر کاهش قیمت ها بود.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
خبر خيلي خوشحال كننده اي بود. اسمش هرچي بود اكانت هكي يا تركيبي ماهيتش رو كه دزدي بود عوض نميكرد. همونطور هم كه آريا گفت بازار بازي فيزيكي و دست دو هم جون ميگيره. يه مدت سمت ما كلا بازي فيزيكي پيدا نميشد!

آخرین ویرایش:

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
از این لحاظ که اکانت هکی برداشته میشه خوبه ولی اکانت اشتراکی هم تقریبا از بین میره فقط بین دوستان میشه استفاده کرد و دیگه به هیچ غریبه ای نمیشه اعتماد کرد:D

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
در تایید خبر بگم خود من که بتای فریم ور 4.5 رو دارم کاملا کار می کنه این آپشن و در عرض چند ثانیه پرایمری کنسول عوض شد.
واقعا خبر خوبیه. بازی می خریدم بعد 2 3 ماه به لعنت خدا هم نمی خریدنش. جواب هم اینکه وقتی هکیش 10 20 تومن چرا فلان قدر پول دیسک بدیم.
فروشندگان دیسک هم با رونق گرفتن کارشون حاشیه سودشون رو کمتر می کنن به امید خدا. :D

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی هم عالی
یه بدبختی Nدلار بازی میخرید و میزدن هکش میکردن و اکانتش رو میفروختن و ملتم فقط بلد بودن توجیه کنن و بگن نه دزدی نیست اشکالی نداره ، این همون حالت شریک شدنه فقط طرف خبر نداره !
امیدوارم کاملا برچیده شه ، با تایید ۲مرحله‌ای کمتر شد اما ریشه کن نشد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یکسری هم این وسط کنسولاشون بن شد مفت میفروختن D

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
اقا.دزدي علني هست يا نيست فرقي نداره. ولي قضاوت نكنين. خودتون خوب باشيد. بزاريد اونا از كارشون شرمنده بشن.شما هم اگر نگران اكانتتون هستيد راه براي امن كردنش هست. نيازي بر جبهه گرفتن نيست. ممنون.

• Like
Reactions: hamedchtsz

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
اصلا یه چیز مسخره ای بود. اگه کنسول مثل آدم هک میشد من شخصا مشکل نداشتم (شرمنده دوستان آنتی -پایرات:D) ولی اینطوری مزخرف بود، سر ملت هم شیره میمالیدن. اصلا به قول دوستان یه کار و کاسبی مسخره ای شده بود. آدم همون بازی ها رو دست دوم بخره خیلی خیلی بهتره.
ولی کلا فروشنده اگه کلاش باشه کار خودش رو میکنه. یادم نمیره یه بار یه پسر 14 15 ساله با مادرش اومده بود مغازه یکی از آشناها. بنده ی خدا کلی پول داده بود به یه مغازه داری بعد Gran Turismo 5 Prologue رو به جای GT 5 بهش انداخته بودن. خیلی هم گرون بهش فروخته بودن. مادر بیچارش عاصی شده بود. میخواست دستگاه و بازیا و همرو یه جا بفروشه. این صحنه ها رو که میبینم دلم آتیش میگیره

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
خب چرا از اول این کارو نکردن؟ اصلا این محدودیت 6 ماهه چه مزیتی داره؟:D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر