سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سیستم آنلاین سوپیچ چطوریه؟! مثل سونی و مایکروسافت به چیزی مثل پلاس و گلد احتیاج هست؟
کنسول میتونه فیلم اجرا کنه؟ رو سیستم عاملش میشه مثلا پلیر برا پخش موزیک و فیلم نصب کرد؟

در حال حاضر خیر، به زودی نیاز می شه
خیر، خیر

• Like
Reactions: habibmp3

banex

کاربر سایت
Sep 12, 2014
76
اقا این Joycon چپ ما تو حالت 2 دسته SL کار نمیکنه مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ البته چند چا خودندم بخاطر اپدینه
کسی نظری نداره ؟؟یا با این مشکل رو به رو شده ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
اقا این Joycon چپ ما تو حالت 2 دسته SL کار نمیکنه مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ البته چند چا خودندم بخاطر اپدینه
کسی نظری نداره ؟؟یا با این مشکل رو به رو شده ؟
خیر ربطی به اپدیت نداره و باید کار کنه! تو همه بازیا اینطوریه؟دکمه هاو تو ستینگ تست کردید؟

banex

کاربر سایت
Sep 12, 2014
76
خیر ربطی به اپدیت نداره و باید کار کنه! تو همه بازیا اینطوریه؟دکمه هاو تو ستینگ تست کردید؟
والا گاهی یهو کار میکنه بعد دوباره نیم ساعت بعد تست میکنم غش میکنه ....فکر کنم باید بازش کنم زیرشو تمیز کنم

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
والا گاهی یهو کار میکنه بعد دوباره نیم ساعت بعد تست میکنم غش میکنه ....فکر کنم باید بازش کنم زیرشو تمیز کنم
نه اخه چیز خاصی نداره که بازش کنی
کنسول رو هک کردی ؟ دکمه هاشم طوری نیست که خراب شه
کنترلر رو یک بار ریست کن اگه اوکی نشد شاید ایراد پیدا کرده جوی کانت

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
نه اخه چیز خاصی نداره که بازش کنی
کنسول رو هک کردی ؟ دکمه هاشم طوری نیست که خراب شه
کنترلر رو یک بار ریست کن اگه اوکی نشد شاید ایراد پیدا کرده جوی کانت

چنتا از دوستا من جویکان ها شون خراب شده

• Like
Reactions: all4u

Farhad.hz

کاربر سایت
Oct 17, 2018
8
سلام
دوستان من تازه نینتندو گرفتم چنتا سوال
چه طوری میشه پروکسی فعال کرد یعنی من اکانتم خریدم
ولی تو‌تنظیماتش وارد میکنم ولی کانکت نمیشه
واین که من اپدیت کردم کنسولو میتونم کپی خورش بکنم
روشش چطوریه خودم میتونم انجام بدم ؟

• Like

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام
دوستان من تازه نینتندو گرفتم چنتا سوال
چه طوری میشه پروکسی فعال کرد یعنی من اکانتم خریدم
ولی تو‌تنظیماتش وارد میکنم ولی کانکت نمیشه
واین که من اپدیت کردم کنسولو میتونم کپی خورش بکنم
روشش چطوریه خودم میتونم انجام بدم ؟
راجع به بخش اولتون اطلاعاتی ندارم.
راجع به کپی خور هم بله تا آخرین ورژن هم کپی خور میشه روش کپی خورش هم توی نت موجوده یه سرچ بزنی پیدا میکنی. خودت میتونی کپی خورش رو انجام بدی ولی به وسیله ای به نام جیگ احتیاج داری.

• Like
Reactions: Farhad.hz

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
جایی سراغ دارید گریپ آنالوگ سوییچ داشته باشه؟ بعد از ۱۸۰ ساعت زلدا، ۴۰ ساعت ادیسه و ۸۰ ساعت ماریو کارت احساس می‌کنم آنالوگ جوی‌کان و پروکنترلر داره سابیده می شه :| به خصوص که smash هم تو راهه کنترلرها داغون می‌شن:D از برند hori روی آمازون دیدم ۹ دلار اما با این وضع سفارش بدم از بیرون اصلا به صرفه نیست!

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام دوستان عزیز بنده قصد خرید سوییچ رو دارم و فقط به بازی فوتبال و بعضی اکشن ها علاقه دارم حوصله نقش آفرینی ندارم!! و شنیدم این کنسول قابل حمل هم هست9
حالا سوالی که دارم اینکه برای من این دستگاه مناسبه خصوصا واسه فوتبال( FIFA 19 )زدن تو دانشگاه!
دستگاه هک شده؟
وضعیت سرورای آنلاین بازی خصوصا فیفا چطوری هست؟

با تشکر

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان عزیز بنده قصد خرید سوییچ رو دارم و فقط به بازی فوتبال و بعضی اکشن ها علاقه دارم حوصله نقش آفرینی ندارم!! و شنیدم این کنسول قابل حمل هم هست9
حالا سوالی که دارم اینکه برای من این دستگاه مناسبه خصوصا واسه فوتبال( FIFA 19 )زدن تو دانشگاه!
دستگاه هک شده؟
وضعیت سرورای آنلاین بازی خصوصا فیفا چطوری هست؟

با تشکر
بله هک سخت افزاری شده و تمام بازیایی که منتشر شده و میشه رو میتونید بازی کنید
هک هم کنید دیگه باید دور آنلاین بازی کردن رو خط بکشید درمورد وضعیت سرورا اطلاعی ندارم ولی اگه هیچ علاقه‌ای به بازیای شرقی ندارید قبلش بیشتر تحقیق ‌کنید تا بعدش پشیمون نشید. بنظر من کنسول فوق العاده‌ای هست ولی نه برای کسی که از بازیای شرقی خوشش نمیاد دو دلیل مهم هم این وسط هست: اولا که اکثر بازیای غربی براش منتشر نمیشن دوما بازیای مولتی پلتفرم غربی روی سوییچ کیفیت پایین‌تری نسبت به بقیه کنسولا دارن و درکل به این توجه داشته باشید سوییچ یه کنسول قابل حمله انتظار کیفیتی در حد ps4 - xb1 ازش نداشته باشید

• Like
Reactions: Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
بله هک سخت افزاری شده و تمام بازیایی که منتشر شده و میشه رو میتونید بازی کنید
هک هم کنید دیگه باید دور آنلاین بازی کردن رو خط بکشید درمورد وضعیت سرورا اطلاعی ندارم ولی اگه هیچ علاقه‌ای به بازیای شرقی ندارید قبلش بیشتر تحقیق ‌کنید تا بعدش پشیمون نشید. بنظر من کنسول فوق العاده‌ای هست ولی نه برای کسی که از بازیای شرقی خوشش نمیاد دو دلیل مهم هم این وسط هست: اولا که اکثر بازیای غربی براش منتشر نمیشن دوما بازیای مولتی پلتفرم غربی روی سوییچ کیفیت پایین‌تری نسبت به بقیه کنسولا دارن و درکل به این توجه داشته باشید سوییچ یه کنسول قابل حمله انتظار کیفیتی در حد ps4 - xb1 ازش نداشته باشید
حالا شما فرض کن من میخوام فیفا 19 رو آنلاین تو دانشگاه بزنم بازی اریجش چنده؟
RDR2 اومده واسش؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
RDR2 اومده واسش؟
اطلاعی از قیمت بازیای اورجینال ندارم بعد از گرونیا دیگه بازی اورجینالی روی سوییچ نخریدم فقط در همین حد میدونم که بازی کارکرده به شدت سخت پیدا میشه فروش بازیاش هم به نسبت بقیه کنسولا سخت‌تره.
RDR2 براش نیومده و احتمال زیاد هیچوقت نمیاد اکثر بازیای غربی روی سوییچ منتشر نمیشن

• Like
Reactions: expria and Delux1

expria

کاربر سایت
Jul 13, 2012
2
RDR2 اومده واسش؟
سلام، بازی فیفا ۱۹ فکر میکنم حدود یک میلیون قیمتش هستش که اکانت نینتندو آنلاین هم برای بازی کردن فکر میکنم احتیاج هستش براش که یک سالش ۲۰ دلاره که اونم در حدود ۳۰۰ هستش الان، اگه همه اینها رو هم بگیری با اینترنت تلفن همراه نمیتونی آنلاین بزنی، ولی در کل من خودم چون سفر زیاد میرم خریدم و همش هم باهاش بازیهای ارکید میکنم و حوصله بازی نقش آفرینی ندارم چون خیلی حال میده بهترین بازیش هم به نظرم اسپلاتون ۲ هستش و بازی nba playground هم ۱ و هم ۲

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر