قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان دست دومش از چه قیمتی تا چه قیمتیه؟ (فقط خود کنسول)
بازیای کنسولم به شدت سخت دست دوم گیر میاد چه برسه به خود کنسول
اگه میخواید دست دوم بخرید که باید ببینید کی میفروشه چونه بزنید
ولی معمولا تفاوت قیمت زیادی با اکش نداره بنظرم اک بخرید بهتره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
بازیای کنسولم به شدت سخت دست دوم گیر میاد چه برسه به خود کنسول
اگه میخواید دست دوم بخرید که باید ببینید کی میفروشه چونه بزنید
ولی معمولا تفاوت قیمت زیادی با اکش نداره بنظرم اک بخرید بهتره
واقعا دوست دارم این کنسول رو بخرم ولی قیمتش بالاست و دو تا بازی هم بخوای بگیری که کنسول برای دکور نباشه دیگه بدجور بالا میره و میشه رسما همقیمت Xbox One X که اینطوری اصلا به صرفه نیست.
اگه نینتندو درآینده دو تا ورژن هندهلد و خونگی از این کنسول بده عالی میشه و اونوقت به طبع ارزونترم درمیاد و میشه خرید.

• Like
Reactions: tpouria and hanif36

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
من روز یکشنبه کنسول رو 1850 خریدم نسخه گری و یک بازی زلدا 260 تومن یک کیف خریدم به قیمت 85 تومن ویک محافظ خش گیر به قیمت 45
کلا به فلاکت کشیده شدم:D

مبارکتون باشه :love:
البته چند وقت پیش تهیه کرده بودید ارزونتر تموم میشد براتون ثبل از گرونی ارز مدل 2 رنگ 1.480 از چهارسو میشد خرید

• Like
Reactions: all4u and tpouria

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
مبارکتون باشه :love:
البته چند وقت پیش تهیه کرده بودید ارزونتر تموم میشد براتون ثبل از گرونی ارز مدل 2 رنگ 1.480 از چهارسو میشد خرید
همین الانشم مدل گری اش 1.700 هم دیدم
خود کنسول رو یکم گرون خریدن دوستمون...
ولی زلدا رو خوب گرفتن چون اونو 300 تومن هم دیدم:|
در کل دیگه که خریدن مبارکشون باشه. جای ما زلدا بازی کنن، هر چند رو شبیه ساز تمومش کردم ولی باز عطشو دارم دوباره رو خود کنسول برمش.

با این تفاسیر بنده صبر میکنم فعلا
تا اقلا یه ورژن فقط هندلد از این کنسول بیاد، یه آمار رسمیم منتشر شده که بیشتر پلیرها فقط در حالت هندلد ازش استفاده میکنن پس احتمالش بیشتره که نینتندو پس از رده خارج کردن 3DS که به زودی مجبوره این کارو کنه-یه سوییچ دستی بدون داک بده بیرون که ارزونتر باشه
البته یه ورژن خونگی بده بیرون بهتره ولی اون احتمالش کمتره چون پلیرها کمتر از سوییچ به عنوان کنسول خونگی استفاده میکنن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
در کل دیگه که خریدن مبارکشون باشه. جای ما زلدا بازی کنن، هر چند رو شبیه ساز تمومش کردم ولی باز عطشو دارم دوباره رو خود کنسول برمش.

تا اقلا یه ورژن فقط هندلد از این کنسول بیاد، یه آمار رسمیم منتشر شده که بیشتر پلیرها فقط در حالت هندلد ازش استفاده میکنن پس احتمالش بیشتره که نینتندو پس از رده خارج کردن 3DS که به زودی مجبوره این کارو کنه-یه سوییچ دستی بدون داک بده بیرون که ارزونتر باشه
البته یه ورژن خونگی بده بیرون بهتره ولی اون احتمالش کمتره چون پلیرها کمتر از سوییچ به عنوان کنسول خونگی استفاده میکنن
همه چیزو درست گفتید اما هرگز همچین کاری نمیکنه سویچ بدون داک!
هرگزم سویچ کنسول پرتابل مسفتیم نمیشه❊
اما خوب همین کنسول ممکنه نسخه اسلیم یا یکم تغییر یافتش بیاد!ولی هرگز قضیه 3ds رو رو این پیاده نمیکنه!

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

بازم زیاده چون مدل گری قبل از گرونی دلار 1.450 هم میدادن
کاش یکم ثبات اقتصادی داشتیم

آره زلدا اومد اوایل کم بود 350 هم دیدم میدن - اما بعد به 230 هم رسید - دلار کشید بالا 260 خریدن قیمت مناسب گرفتن
من آخرین زلدایی بازی کردم ششیر آسمان کنسول wii بود اونم ناقص بازی کردم

معلوم نیست چی بشه شاید بره لاتر قسمت ارز و کنسول گرونتر بشه
3ds فکر نکنم نسخه جدید بده ازش - چون عمر کنسول 3ds تموم شده سال ها اما هنوز ساپورت ش میکنه مثلا سال 2017 بازم 5 تا انحصاری جدید داد براش
و همزمان با لانچ سوییچ گفت ما بلند رواز هستیم 3ds همزمان با سوییچ ساپورت میکنیم تا چند سال بعد
بنظرم دیگه کنسول دستی جدا نمیده - همین هیبریدی کار میکنه
حتی بخش ها مستقل بازی سازی کنسول خونگی و کنسول دستی باهم ادغام کرده

شاید نسخه بهنه تر از سوییچ بده ارزونتر شه اما دیگه کنسول دستی جدا نمیده

• Like
Reactions: all4u and Cait Sith

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
من روز یکشنبه کنسول رو 1850 خریدم نسخه گری و یک بازی زلدا 260 تومن یک کیف خریدم به قیمت 85 تومن ویک محافظ خش گیر به قیمت 45
کلا به فلاکت کشیده شدم:D
مبارکت باشه
زلدا رو زود تموم نکن کل مپ رو بگرد که بهترین بازیه کنسوله بعدشم برو سراغ بایونتا و . ماریو کارت .... کیربی هم که اومد...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
حالا باید تا E3 صبر کرد به نظر من مدل جدید از سوییچ که حتما میده حالا باید دید چطوریه اون مدل جدید و برای ماها به صرفه تر میشه یه جورایی یا نه
یه سایت خونده بودم حتی صحبت از سوییچ 2.0 کرده بود و گفته بود ثرد پارتیها تا مدت طولانی نمیتونن سوییچ رو ساپرت کنن چون سخت افزارش قوی نیست

• Like
Reactions: che-jaleb and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
حالا باید تا E3 صبر کرد به نظر من مدل جدید از سوییچ که حتما میده حالا باید دید چطوریه اون مدل جدید و برای ماها به صرفه تر میشه یه جورایی یا نه
یه سایت خونده بودم حتی صحبت از سوییچ 2.0 کرده بود و گفته بود ثرد پارتیها تا مدت طولانی نمیتونن سوییچ رو ساپرت کنن چون سخت افزارش قوی نیست
امکانش صفره!۱ سال نیست اومده
کنسول رو به این زودی نابود نمیکنه!سحت افزارشم کلا مال این نسل نیست اما خوب میبیند که بازیاش چون جذابه همه میخوانش
شاید قیمتشو کم کنه دی

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
امکانش صفره!۱ سال نیست اومده
کنسول رو به این زودی نابود نمیکنه!سحت افزارشم کلا مال این نسل نیست اما خوب میبیند که بازیاش چون جذابه همه میخوانش
شاید قیمتشو کم کنه دی
دقیقا همینطوره
خود مدیر عامل نینتندو هم ۲-۳ هفته پیش اعلام کرد که نینتندو سویچ ورژن ۲ قرار نیست معرفی بشه و هیچ برنامه‌ای هم براش نداریم. همینطور کنسول میان نسلی
گفت بجاش روی بالا بردن سطح کیفیت سرورها سرمایه گذاری میکنیم ( دقیقا یادم نیست خبرش رو کجا خوندم. ولی فکر کنم تو کانال تلگرام نینتندو لایف بود )

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u and darkworld

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر