Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
ولی همین الا

ولی همین الان بعضیارو پرسیدم که میتونن بازی کنن.
نمیدونم مشکل کجاست!

بله جدیدا اینطوری شده ولی امتحان کنید disconnect wireless بعد افلاین کنید بعضی وقتا هم نمیشه اگه نشد چند بار تکرار کنید من انجام دادم و افلاین تونستم بازی کنم وقتی انجام بشه دیگه لوگوی گیم پس کنار بازی ها نمیاد

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
من میخوام این سرویس رو بخرم و داخل حسابم هم پول دارم ولی وقتی میرم تو صفحه پرداخت کردیت کارت یا پی پال میخواد
روشی هست که بتونم از پول داخل اکانتم خرید کنم؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
سلام
من میخوام این سرویس رو بخرم و داخل حسابم هم پول دارم ولی وقتی میرم تو صفحه پرداخت کردیت کارت یا پی پال میخواد
روشی هست که بتونم از پول داخل اکانتم خرید کنم؟
به ساپورت پیام بدین واستون میخره

• Like
Reactions: Behnams923

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
میشه لینک ساپورت رو بدین
چون من هر چی تو ساپورت ماکروسافت گشتم نتونستم با یه فرد واقتی ارتباط برقرار کنم همش یه چت با یه فرد مجازی میاد
همون virtual agent وقتی چتدبار رد کنین خود ساپورت رو میاره

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,625
قبول نکردن
گفتن حتما باید از کردیت کارت یا پی پال خرید بشه
من همیشه به ساپورتر میگم و انجام میدن آخرینش هم 2 روز پیش بود.اصلا کاری ندارن اونا.بگو الان کردیت کارت معتبر ندارم با پول تو اکانتم از طرف خودتون پرداخت کنید.من شاید 10 بار اینطوری خرید کردم بدون مشکل

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
من همیشه به ساپورتر میگم و انجام میدن آخرینش هم 2 روز پیش بود.اصلا کاری ندارن اونا.بگو الان کردیت کارت معتبر ندارم با پول تو اکانتم از طرف خودتون پرداخت کنید.من شاید 10 بار اینطوری خرید کردم بدون مشکل
من فکر نکنم درست با ساپورت ارتباط برقرار میکنم
چت مجازی رو که باز میکنم چند بار که سوالو پرسیدم نوشت میخواهید به یک شخص واقعی متصل شدید بعدش یه کارد سبز بود که نوشته بود xbox gamer که بنظرم ساپورتت اصلی نبود وصلم کرد،چندبلر اینطور که انجام دادم هشون گفتن نمیشه
شما چطوری با ساپورت ارتباط برقرار میکنی؟

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
چت مجازی رو که باز میکنم چند بار که سوالو پرسیدم نوشت میخواهید به یک شخص واقعی متصل شدید بعدش یه کارد سبز بود که نوشته بود xbox gamer که بنظرم ساپورتت اصلی نبود وصلم کرد،چندبلر اینطور که انجام دادم هشون گفتن نمیشه
درود
برید به صفحه زیر و بنویسید، talk to an agent بعدش بخش مورد نظرتو انتخاب کن! بنده با یک دلار گیم پس التیمیت سه ماهه فعال کردم!
https://support.microsoft.com/en-us/contact/virtual-agent/

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,625
تو همون صفحه بزن talk to an agent تا سریع به یک ساپورتر وصل بشی بعد ازت میپرسه که مشکلت مربوط به کدوم بخش هست باید گزینه xbox و بعد payment رو انتخاب کنی.اینجا گزینه میاد که چند نفر تو صف انتظار هستن و یک گزینه start chat داره که میزنی و میری تو صف انتظار تا یک ساپورتر بیاد بعد هم که اومد میگی پول تو حسابم هست ولی کردیت کارت معتبر ندارم بیزحمت از سمت خودتتون با پول تو اکانتم برام بخر.فقط اینکه باید با همون اکانتی که میخوای براش بخری وارد چت بشی.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
تو همون صفحه بزن talk to an agent تا سریع به یک ساپورتر وصل بشی بعد ازت میپرسه که مشکلت مربوط به کدوم بخش هست باید گزینه xbox و بعد payment رو انتخاب کنی.اینجا گزینه میاد که چند نفر تو صف انتظار هستن و یک گزینه start chat داره که میزنی و میری تو صف انتظار تا یک ساپورتر بیاد بعد هم که اومد میگی پول تو حسابم هست ولی کردیت کارت معتبر ندارم بیزحمت از سمت خودتتون با پول تو اکانتم برام بخر.فقط اینکه باید با همون اکانتی که میخوای براش بخری وارد چت بشی.
با کمک و راهنمایی شما و دوستان عزیز تونستم به ساپورت اصلی متصل بشم.
از دوستان شنیده بودم با ایالت نبرسکا مالیات بهم تعلق نمیگیره ولی مالیات بهم خورد و بهشون توضیح دادم که از کجام و اینجور چیزا و گفت ممکنه یه استثنا قائل بشن برام که این بار مالیات ندم و از دفعه بعدی بدم چون تو حسابم پول نبود،بعدش گفت اطلاعات اکانت مثل کشور و ایالت رو عوض نکن که توی پروندت مشکلی به وجود نیاد و تا 24 ساعت آینده جواب نهایی رو میگیم.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,625
با کمک و راهنمایی شما و دوستان عزیز تونستم به ساپورت اصلی متصل بشم.
از دوستان شنیده بودم با ایالت نبرسکا مالیات بهم تعلق نمیگیره ولی مالیات بهم خورد و بهشون توضیح دادم که از کجام و اینجور چیزا و گفت ممکنه یه استثنا قائل بشن برام که این بار مالیات ندم و از دفعه بعدی بدم چون تو حسابم پول نبود،بعدش گفت اطلاعات اکانت مثل کشور و ایالت رو عوض نکن که توی پروندت مشکلی به وجود نیاد و تا 24 ساعت آینده جواب نهایی رو میگیم.
فقط الان اولین کار بعد از پزداخت پول برو تو حساب مایکروسافتت و تو قسمت subscription پرداخت اتوماتیک رو کنسل کن وگرنه ماه بعد اتوماتیک شارژ میشه و چون کردیت کارتی برای پرداخت نداری بعد از چند روز اکانتت پرداخت معوقه بهش میخوره و نمیذاره دیگه رو اون اکانتت تا مدتی(فکر کنم 40 روز)خرید داشته باشی یا حتی گیفت کارت وارد کنی

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
فقط الان اولین کار بعد از پزداخت پول برو تو حساب مایکروسافتت و تو قسمت subscription پرداخت اتوماتیک رو کنسل کن وگرنه ماه بعد اتوماتیک شارژ میشه و چون کردیت کارتی برای پرداخت نداری بعد از چند روز اکانتت پرداخت معوقه بهش میخوره و نمیذاره دیگه رو اون اکانتت تا مدتی(فکر کنم 40 روز)خرید داشته باشی یا حتی گیفت کارت وارد کنی
الان چک کردم دیدم برام فعالش کردن و از مالیات چشم پوشی کردن
چقدر مردمان خوبین و کار درست

• Like
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر