Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقا فهمیدین که الان اگه هر مقدار تا سه سال گلد داشته باشین و این آفر یک دلاری مایکروسافت رو بگیرید اشتراکتون تبدیل به پرمیوم میشه؟یعنی سه سال گیم پس الان ۱ دلاره :D
جدا از اون از این Hollow Knight که تازه اضافه شده غافل نشین خفن ترین چیزیه که رو گیم پس هست به نظرم:D

hollow knight بینهایت اسکی از دارک سولز هست! عملا دارک سولز رو امدند دو بعدی کردند و شده این بازی! بعد ایتم ها تو روند پیشروی بازی خیلی مهمه و بعد خیلی جالبه برای خریده اکثره ایتم ها باید فارم کنی! واقعا نمیفهمم تو یک بازی دو بعدی مترویدوانیا اخه کی میاد فارم کردن بذاره؟!!

در کل من خودم به خاطر عشق و علاقه ای که به بازیهای دو بعدی دارم بازیش میکنم ولی یکم اورریتد هست. (مشابه نظری که ثلثت داشتم)

• Like
Reactions: Jebaited

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
دوستان یکی دقیقا توضیح میده چجوری باید با ساپورت مایکرو و از کجا صحبت کرد تا برامون گیم پس بگیره؟
چی بگیم دقیقا بهش!؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
hollow knight بینهایت اسکی از دارک سولز هست! عملا دارک سولز رو امدند دو بعدی کردند و شده این بازی! بعد ایتم ها تو روند پیشروی بازی خیلی مهمه و بعد خیلی جالبه برای خریده اکثره ایتم ها باید فارم کنی! واقعا نمیفهمم تو یک بازی دو بعدی مترویدوانیا اخه کی میاد فارم کردن بذاره؟!!

در کل من خودم به خاطر عشق و علاقه ای که به بازیهای دو بعدی دارم بازیش میکنم ولی یکم اورریتد هست. (مشابه نظری که ثلثت داشتم)
آره از دارک سولز الهام گرفته و شبیهش هست اما باز کپیه دارک سولز هم نیست و اینکه دارک سولز دو بعدیه خودش یه جور خلاقیته،منظورم اینه که در جهت مثبت الهام گرفته نه اینکه یک چیزه تکراری باشه :D
والا من فعلا ۸ ساعت بازی کردم تا اینجا اونقدر نیاز نبوده که فارم کنم آیتم بگیرم،اذیتم نکرده این مورد حالا تا آخر بازی بریم ببینیم چی میشه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
تو سایت مایکرو گزینه خرید با موجودی اکانت هم اضافه شده شما چرا همچنان میرید ساپورت؟ /:)
از روز اول این گزینه بود ولی مشکل اینه که باید کردیت کارت قانونی داشته باشی تا بتونی از موجودی اکانتت استفاده کنی چون برای ماه های بعد پول اشتراک رو از روی اون کردیت کارت بردارن که البته هر موقع بخواید قابل کنسل کردن هست.ما هم چون کردیت کارت نداریم میریم به ساپورتر میگیم

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
از روز اول این گزینه بود ولی مشکل اینه که باید کردیت کارت قانونی داشته باشی تا بتونی از موجودی اکانتت استفاده کنی چون برای ماه های بعد پول اشتراک رو از روی اون کردیت کارت بردارن که البته هر موقع بخواید قابل کنسل کردن هست.ما هم چون کردیت کارت نداریم میریم به ساپورتر میگیم
داداش میتونی عکس بزاری چجوری باید به ساپورت صحبت کنیم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
داداش میتونی عکس بزاری چجوری باید به ساپورت صحبت کنیم
شما برو تو سایت مایکروسافت بعد وارد حساب کاربریت بشو(چون موقعی که به طرف میگی بدونه پروفایل ایکس باکست چیه)حالا کامل برو پایین صفحه.آخر آخر صفحه زده contact us روش کلیک کن.بعد یک صفحه میاد که نوشته اپ رو دانلود کنید یا در همین مرورگر که شما اینو انتخاب میکنی.حالا یه صفحه کوچیک باز میشه که ساپورتر مجازی هست که ازت میپرسه مشکلت مربوط به چه بخشی هست.مثلا میزنی xbox بعد بخش پرداخت و عضویت رو انتخاب میکنی.حالا براش بنویس i want to talk to a real person اینو که بگی میری تو صف انتظار تا یه آدم واقعی بیاد.بعد که اومد دیگه مشکلت رو بهش میگی

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    118.4 KB · مشاهده: 33

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال

July 4
Middle-earth: Shadow of War
My Time at Portia
Undertale
July 11
Blazing Chrome
Dead Rising 4
LEGO City Undercover
Timespinner
Unavowed

-------------

Games Leaving Xbox Game Pass for Console

• Aftercharge (July 9)
  • Warhammer Vermintide 2 (July 10)
  • LEGO Movie: The Videogame (July 16)
  • Dandara (July 31)
  • Dead Rising 2 (July 31)
  • Hitman Season 1 (July 31)
  • Metal Slug XX (July 31)
  • Defense Grid: The Awakening (July 31)
  • Hexic 2 (July 31)
  • Iron Brigade (July 31)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
قصد دارم گیم پس رو تمدید کنم یه پیشنهاد بدین بازی های خوبش چیه مخصوصا ایندی ها و اونایی که تو چشم نیستن ولی ارزش بازی کردن رو داشته باشن. از این جدیدا outer wilds خیلی دوست دارم بازی کنم و old mans journey . بین بازی های aaa با مترو یکو دو حال نکردم و فکر نکنم 3 اش هم چندان برام جذاب باشه. شادو او وار هم از یکش خوشم نیومد. مانستر هانتر هم ازونجا که داستان گو نیست و بسیار هم طولانیه فکر نکنم برم طرفش.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قصد دارم گیم پس رو تمدید کنم یه پیشنهاد بدین بازی های خوبش چیه مخصوصا ایندی ها و اونایی که تو چشم نیستن ولی ارزش بازی کردن رو داشته باشن. از این جدیدا outer wilds خیلی دوست دارم بازی کنم و old mans journey . بین بازی های aaa با مترو یکو دو حال نکردم و فکر نکنم 3 اش هم چندان برام جذاب باشه. شادو او وار هم از یکش خوشم نیومد. مانستر هانتر هم ازونجا که داستان گو نیست و بسیار هم طولانیه فکر نکنم برم طرفش.

نمیدونم hollow knight رو زدی یا نه ولی گزینه خوبیه بین بازیهای مترویدوانیا و بشدت شبیه سری دارک سولز هست. مراحل ابتدایی ش ضعیفه ولی هرچی بری جلوتر بهتر میشه

ولی خب به ori و اینساید و کاپ هد و ... این عناوین نمیرسه

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر