Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
کمی داستان داره
اول که کریدت کارت قانونی میخواد، نداشته باشید باید بری ساپورت و با اون حرف بزنی و راضیش کنی بدون کریدت کارت برات فعال کنه
اونجا هم تقریبا نیم دلار مالیات میخوره که قبلش ریجن اکانتت رو عوض کنی و بذاری مریلند

buy as gift هم داره یکی بخره گیفت کنه کار میکنه ؟
کسی میشناسه pm کنه من میخوام 2 ماه 2 دلار خیلی خوبه :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
چرا مایکروسافت خارج میکنه:D
الان نمی دونم تو گیم پس چندتا بازی هستش اما در کل قرار بود که گیم پس 100 تا بازی داشته باشه و این اتفاق هم چند سری دیگه تکرار شده
هرچند به جز RER2بقیه بازی ها چیز دندون گیری نبودن:D
ببین کلا داری اشتباه میزنی:D گیم‌پس قرار بود ۱۰۰ بازی داشته باشه و به مرور زمان بیشتر بشه که در حال حاضر بیش از ۲۵۰ تا بازی داره، فقط گفتن که این وسط یک سری بازی ها به خواست ناشر ها خارج میشن و این مورد دقیق یادمه ولی الان لینکش رو پیدا نکردم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
buy as gift هم داره یکی بخره گیفت کنه کار میکنه ؟
کسی میشناسه pm کنه من میخوام 2 ماه 2 دلار خیلی خوبه :D
نمیشه متاسفانه! کلا دو راه وجود داره. یکی اینکه گیفت بخری و با پشتیبانی صحبت کنی که واست اعمال کنه ( البته کار سختی نیست ، به پشتیبانها سریع وصل میشی و جدا از اینکه انگلیسیت بد باشه:D جوابتو محترمانه میدن) . و روش دوم و بدون دردسر تر اینکه از سایتها گیم پس تریال بخری (ارزون ترین گیم پس). قیمتشم من از 10 تومن دیدم تا 80 تومن:D خودم 40 تومن خریدم! کد رو میزنی خلاص!. اما نکته اش اینجاست که برای هر بار استفاده باید یه اکانت بسازی ، چون فقط یکبار بروی هر اکانت کار میکنه. بعد از ساخت اکانت هم میتونی روی اکانت خودت بازی ها رو انجام بدی.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
خب به پیشنهاد دوستمون رفتم و با ساپورت ماکروسافت تماس گرفتم و موضوع رو باهاش در میون گذاشتم.

با اینکه اکانتم 2$ شارژ داشت و با مالیت 2.13$ میشد، برام فعال کرد.
اینم مکالممون.

Hi! May I know who I have the pleasure speaking with today

Hello.I have some credit in my account and i want to spend it on the Xbox game pass. but i can't. it says i need a credit card to do it. but my account already has balance so why i need the card

I really do get you on that one, and i know that you just want to complete the purchase using your Microsoft credit

And just to confirm is this the account : Erryhami

Yes it is

I see, the reason on why you are being prompt to add the credit card information is due to all services and subscription purchase with Microsoft online store, will be set on auto renewal

that is why our system requires you to add the payment instrument to be associated on your Subscription when it auto renewed once it end on the billing cycle

But no worries, Let me go ahead and try to complete the purchase here on my end

Thanks. i live in Iran and there is no international supported payment here. So all we can do is by gift cards.

Got it, and let me check it here on our end, what i can do for you to help you out :)

please stay connected

Upon checking your account here on my end, I see a purchase attempt for the Xbox Game Pass 1 Month amounting for 2.13USD Tax included

and when i review your Microsoft credit you do have 2.00USD available, But no worries let me see what i can do for you

Thanks again

You are most welcome

Let me try to purchase the game pass on your behalf first

And there you go, i was able to complete the purchase on our end, and now you have an active Xbox Game pass

By the way, you will receive a quick survey at the end of this chat asking for your feedback regarding the service I was able to provide for you today. Any feedback will be greatly appreciated.

And now you can get back on your gaming experience

Thanks angelo. I Really appreciate your work. Have a nice day

You are most welcome

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
سلام
دوستان الان من یه گیم پس یک ماهه بگیرم و یه چند تا بازی دان کنم بعدش میتونم افلاین ادامه بدم یا نه باید کنسول همیشه آن باشه موقع استفاده از بازی های گیم پس ؟؟؟ چون بازی های مثل هیلو . فورزا یا .... فقط 4 روز طول میکشه دانلود شه و نمیشه به این سرعت بازی ها رو رفت

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
دوستان الان من یه گیم پس یک ماهه بگیرم و یه چند تا بازی دان کنم بعدش میتونم افلاین ادامه بدم یا نه باید کنسول همیشه آن باشه موقع استفاده از بازی های گیم پس ؟؟؟ چون بازی های مثل هیلو . فورزا یا .... فقط 4 روز طول میکشه دانلود شه و نمیشه به این سرعت بازی ها رو رفت
افلاین حتی تا بعد از اتمام گیم پس هم میشه بازی کرد.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اینو جدی گفتی؟با اتمام گیم پس اگر انلاین نشی میشه بازی کرد؟:D
منم اولش فکر نمیکردم واقعا بشه:D ولی الان یه دو هفته ای هست از گیم پس ام گذشته و من هنوز دارم بازی میکنم:D deadrising 3 رو هم دارم بازی میکنم که کلا ورداشتن از رو گیم پس:D
مرسی دقیقا یک روز مونده اتمام سرویس اف میکنم :D
و تا خرخره هاردت رو با بازی پر کن. قشنگ یه چندماهی سرگرمی:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
منم اولش فکر نمیکردم واقعا بشه:D ولی الان یه دو هفته ای هست از گیم پس ام گذشته و من هنوز دارم بازی میکنم:D deadrising 3 رو هم دارم بازی میکنم که کلا ورداشتن از رو گیم پس:D

و تا خرخره هاردت رو با بازی پر کن. قشنگ یه چندماهی سرگرمی:D
میدونی چقدر بازی داره که می خوام بازی کنم اما تو یک ماه وقت نمیشد برای همین اصلا نگرفتم:D
برم تو کارش:D

• Like
Reactions: stanley

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,669
بزرگی خدا :D
تو این 32 سال عمرم از هیچ شرکت و مسئول داخلی اینقدر احترام و راحتی انجام کار ندیده بودم که الان از ساپورتر مایکروسافت دیدم:D
گفتمش نگاه تراور دم عیده یه زحمت بکش با پول تو حسابم برام یدونه گیم پس آفر دار بخر.بنده خدا همون لحظه گفت بفرما انجام شد امر دیگه ندارید قربان؟
اصن نگفت این کردیت کارت تقلبی چیه تو حسابت یا بابات کیه مال کجایی که کردیت کارت نداری :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر