بازی سنتر اولین و تنها رسانه ایرانی در متاکریتیک

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
این سایت بزرگ
باعث شد 3-4 سال پیش گروهی تشکیل بشه که نزدیک ترین دوستانم رو شامل میشه در حال حاضر
این سایت بزرگ باعث شد من خیلی چیز ها فراتر از گیم یاد بگیرم و از 5 سال پیش تا الان که 18 سالم شده رسما اینجا بزرگ شدم :D
الان که همچین موفقیت بزرگی رو به دست اورد این سایت من افتخار میکنم :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بشدت تبریک میگم هم به بازی سنتری ها هم به ایران

فقط یک نکته ، تو پروفایل بازی سنتر وقتی روی Read full review کلیک میکنم به صفحه فارسی منتقل میشه این مشکلی نیست ؟ نگفتن باید ترجمه انگلیسی هم داشته باشه ؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
بشدت تبریک میگم هم به بازی سنتری ها هم به ایران

فقط یک نکته ، تو پروفایل بازی سنتر وقتی روی Read full review کلیک میکنم به صفحه فارسی منتقل میشه این مشکلی نیست ؟ نگفتن باید ترجمه انگلیسی هم داشته باشه ؟
نه .صرفا خلاصه ای از نقد باید انگلیسی باشه(برای قرار گرفتن در متاکریتیک) و خود نقد به زبان اصلی سایت باید باشه.:D

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
چقدر عالی! یه تحول باورنکردنی و فوق العاده بعد از 10 سال عضویت تو بی سی.
pghwhfmvo1aqn72dnd8d.gif

بیشترین چیزی که تو ذهنم میاد بگم اینه که:

آورین! آورین! :D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سال 2010 کیوان تو این تاپیک گفت که بازیسنتر رفته تو Media List ناشرای بزرگ صنعت گیم اما بعد از اینهمه سال آپدیتی انجام نشد.لطفا یکی از مدیرا یا اعضای تحریریه اگه در جریانه بگه لیست ناشرای کنونی که برای بازیسنتر نسخه نقد میفرستن کیا هستن؟:Headband:

vfKmk.png

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
تبریک به تمامی دوستان و دست اندرکاران :-bd\m/.
خبر بسیار جالب و میشه گفت یه جوری غیر قابل باوری بود اما در نهایت تبدیل به واقعیت شد.
این یکی از گام های بسیار اساسی برای ورود واقعی به این صنعت بود و بسیارانی جای تعصف داشت که نظر منتقدانی قدرتمند و باسواد داخلی هیچ بازتابی در حوضه جهانی نداشت.
در هرصورت از همون اول هم با تمامی مشکلات حساب سایت و فروم بازی سنتر با سایتای دیگه جدا بود.
با ارزوی موفقیت

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر