طرفداران ژانر FPS

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
112620

امروز پانزدهمین سالگرد بازی Doom 3 بود. به همین زودی 15 سال گذشت.....
سال 2004 رو میشه سال پیشرفت تکنولوژی های صوتی و بصری نامگذاری کرد که یکی پس از دیگری چهره صنعت گیم رو تغییر دادن و اونو هرچه بیشتر به سمت واقعیت پذیری و رئالیستی شدن محیط ها و مدلینگ کرکترها سوق دادن.
سالگرد خاطره انگیز این بازی خاطره انگیز رو به همه طرفدارانش تبریک میگم.

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
این نسل که ولفنشتاین فقط بهم چسبید
نسل قبل هم بتلفیلد3-هیلو4- مدرن3
درک نمیکنم چرا دووم این تعداد طرفدار داره
برای من که هیچ حسی نداره اسلحه که دستت میگیری اصلا انگار نه انگار به هیچ وجه سنگینی احساس نمیشه

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
دلم لک زده برای یه sci-fi FPS خفن و درست و حسابی، یه چیزی مثل Half life یا Quake یا Stalker . از این hero محور بودن و بزن بهادری بکشن بیرون و یه بازی واقعا عمیق تر شبیه بازی هایی که گفتم بسازن. Halo هم با اینکه خودم فقط نسخه اولش رو بازی کرده بودم ولی انصافا یکی از بازی های فوق العاده عالی توی ساب ژانر علمی تخیلی به حساب میاد و ضمن اینکه یه hero عالی داره ولی عمیق و لایه دار به حساب میاد و جاش خالیه واقعا.
الان جای بازی های این تیپی واقعا خالیه توی این ژانر، یه زمانی عناوینی مثل killzone و resistance هم واقعا FPS های کنسولی رو با همین رویکرد کلی رو به جلو حرکت میدادن ولی الان واقعا جاشون خالیه.
امیدوارم یه تغییری توی ژانر ببینیم دوباره، بتسدا با wolfenstein the new order یه خون تازه وارد رگ های این ژانر کرد ولی وقتی مدام یه فرمول رو تکرار کنی یکم لوث میشه ، امیدوارم دوباره با عناوین جدیدشون این تغییر رو شاهد باشیم .
از سونی واقعا بعید بود! یعنی واقعا این نسل حتی زحمت نداد یک بازی درست حسابی FPS انحصاری بده بیرون
Killzone: Shadow Fall که در حد سری Killzone نبود

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
برای من که هیچ حسی نداره اسلحه که دستت میگیری اصلا انگار نه انگار به هیچ وجه سنگینی احساس نمیشه
کلا شوترهای اولد اسکول با شوترایی مثل مترو یا کیلزون خیلی فرق داره
دووم با سرعت 60 کیلومتر در ساعت داره میره....ریلود هم نداره،دیگه سنگینی اسلحه میخوایم چیکار؟:D

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوم اسمش روشه، پوش فوروارد کامبته و تا حد امکان المان ارکید توش هست، سنگینی اسلحه برای کالاف و بتلفیلده نه بازی‌ای تا این حد ارکید.

Sent from my G3112 using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بتزدا تو سال 2019 سه گانه اش رو تکمیل میکنه؟

View attachment 112759

دووم تاخیر خورد و لعنتی نشد بتزدا 2019 هتریک کنه :D

ولی جدا از شوخی و خنده تقریبا موافق هستید یکی از شتی ترین سالهای FPS بود؟ یک MW2019 مونده که حقیقتا انتظار انچنانی ازش ندارم و در حد safe bet باقی میمونه

Zeroslaam

کاربر سایت
Oct 8, 2019
5
دقيقا مشكل اصلي من با دوم همينه يعني رايفل دستته اندازه موشك كروز منتها حسش با يه پيستول معمولي يكيه نه لگد ميزنه نه صداي درست حسابي داره كلا اين بازي فقط حس نوستالژي داره وگرنه براي نسل هشت خيلي معموليه.
سري مدرن وارفر مخصوصا ٢و٣ بهترين لحظات شوتر رو از هر لحاظ رقم زدن و تو شوتر با اسلحه هاي فضايي هم هيلو بي رقيبه .

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
67498573_813332345729325_1837408051211235233_n.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,834
خب خیلی وقته که تاپیک سوت و کور مونده گفتم یه نظرسنجی بزارم. یکی از از ساب ژانرهای ژانر اول شخص و یکی از پر طرفدارترین هاش ساب ژانر sci fi یا علمی تخیلی هست. یه تاپ 10 از بهترین های خودتون توی این ساب ژانر بزارید ببینیم چی به چیه :D.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
خب خیلی وقته که تاپیک سوت و کور مونده گفتم یه نظرسنجی بزارم. یکی از از ساب ژانرهای ژانر اول شخص و یکی از پر طرفدارترین هاش ساب ژانر sci fi یا علمی تخیلی هست. یه تاپ 10 از بهترین های خودتون توی این ساب ژانر بزارید ببینیم چی به چیه :D.
زیاد این سبکو بازی نکردم هرچی ام بازی کردم زیاد به مزاغم(درست میگم؟! :D) خوش نیومده ولی این Destiny 2 خیلی خوبه! :D

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر