RPCS3 | PS3 Emulator

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام دوستان
من میخوام برنامه رو اجرا کنم اررور vulkan-1.dll میده ..
برنامه ویژوال هم نصبه .. ویندوزم 10 - 64بیت ..
همین فایل رو تو گوگل جستجو کن بعد از دانلود تو فولدر شبیه ساز کنار فایل اجرایی قرارش بده

• Like
Reactions: bnc

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
انتقاد از شبیه ساز توی فروم معنی داره
روش درست اینه که شما بری توی Github یه Issue درست کنی.
این می تونه یه پیشنهاد باشه. مثلاً منوی فلان رو جابجا کنید
این که شما بگید فلان بازی اجرا نمیشه، کمکی به کسی نمی کنه. به پیشرفت برنامه هم نفعی نمی رسونه.یا گزارش مشکلی که قبلاً گزارش نشده.

اف تاپیک هست و از این بابت عذر می خوام

بله اما فروم جای بحث هست ... اگه مدیر سایتی که فروم راه انداخته برای تبادل اطلاعات تحمل یه انتقاد ساده رو نداشته باشه به هیچ دردی نمی خوره!
اتفاقا در شبیه سازها همواره باید برای هر نسخه ای جدید اعلام و ازمایش شود که نسخه جدید روی فلان بازی چقدر موثر بوده! تونسته اجرا کنه یا نه و چقدر پیشرفت و یا پسرفت داشته! رونده کار اصلا همینه

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
1- کجارو پیشنهاد میدین برای دانلود ( هر چی سرچ کردم نسخه ای که توی سایت زده پیدا نکردم ) Duplex چیه این وسط؟؟
2- کسی uncharted 3 رو بازی کرده میشه دونفره بازیش کرد ؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
اف تاپیک هست و از این بابت عذر می خوام
این که شما بگید فلان بازی اجرا نمیشه، کمکی به کسی نمی کنه. به پیشرفت برنامه هم نفعی نمی رسونه.

بله اما فروم جای بحث هست ... اگه مدیر سایتی که فروم راه انداخته برای تبادل اطلاعات تحمل یه انتقاد ساده رو نداشته باشه به هیچ دردی نمی خوره!
اتفاقا در شبیه سازها همواره باید برای هر نسخه ای جدید اعلام و ازمایش شود که نسخه جدید روی فلان بازی چقدر موثر بوده! تونسته اجرا کنه یا نه و چقدر پیشرفت و یا پسرفت داشته! رونده کار اصلا همینه
من نمی دونم شما چی گفتی و مدافع مسئولین فروم اونا هم نیستم اما تجربه ام نشون میده، پستی که فیدبک در مورد یه بازی خاص روی نسخه جدید شبیه ساز باشن، پاک نمیشن.
1- کجارو پیشنهاد میدین برای دانلود ( هر چی سرچ کردم نسخه ای که توی سایت زده پیدا نکردم ) Duplex چیه این وسط؟؟
2- کسی uncharted 3 رو بازی کرده میشه دونفره بازیش کرد ؟
Duplex یه گروهی ـه که بازی های Ps3 رو برای کنسول های هک شده منتشر می کردن. من یه تعداد زیادی از بازی ها رو از Top2download گرفتم.
بازی Uncharted 3 هم فعلاً به صورت عملی قابل بازی نیست.

• Like
Reactions: bnc

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
درود برهمگی . دوستان کسی موفق شده اجرا کنه بازیهای ps3 در pc یا خیر ؟
من پرسونا 5 و نینجا گایدن سیگما رو اجرا کردم ولی نتونستم بیشتر از 20 فریم بگیرم (دو تاشون هم Playable بودن). کلاً سی پی یو حداقل باید core i7 نسل 5 باشه و گرافیک هم از Vulkan پشتیبانی کنه.

• Like
Reactions: New Shredder

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
من پرسونا 5 و نینجا گایدن سیگما رو اجرا کردم ولی نتونستم بیشتر از 20 فریم بگیرم (دو تاشون هم Playable بودن). کلاً سی پی یو حداقل باید core i7 نسل 5 باشه و گرافیک هم از Vulkan پشتیبانی کنه.
تو چه رزولیشنی شما این عدد رو گرفتید ؟ یعنی کرافیگ جدا میخاد ؟ آنبرد میشه مثل i5 4460 ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر