بازیهای تمام شده توسط کاربران بازی‌سنتر - دی ماه 95

به نظرم جای همچین تاپیکی در فروم خالی بود. از این به بعد پس از پایان هر ماه یه تاپیک به این شکل ایجاد میکنم تا همه در مورد بازیهایی که در ماه گذشته به اتمام رسوندن صحبت کنند.

هر کامنت یک قالب ساده داره:

عنوان بازی - پلتفورم بازی: توضیح مختصر(اختیاری هست و هرکسی دوست داره بنویسه)

==================

من بازی‌هایی که در دی ماه تموم کردم اینها هست

God Of War 1 - PS3: فوق العاده بود. گیم پلی، موسیقی، داستان و گرافیک در بهترین شکل ممکن بودن.
Everybody's gone to the rapture - PS4: داستان خیلی خوب بود و فوق العده احساسی. موسیقی بینظیر ولی خب گیم پلی بازی خسته کننده بود تا حدی.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
به نظرم جای همچین تاپیکی در فروم خالی بود. از این به بعد پس از پایان هر ماه یه تاپیک به این شکل ایجاد میکنم تا همه در مورد بازیهایی که در ماه گذشته به اتمام رسوندن صحبت کنند.
به نظر من اگه یه تاپیک کلی ایجاد کنید جمع و جور تر میشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظر من اگه یه تاپیک کلی ایجاد کنید جمع و جور تر میشه
تاپیک کلی دیگه خیلی کلی میشه :D این تاپیک به همون سبک نئوگف ایجاد شده و پیش میره و با توجه به فیدبک های اونجا و اینکه خودم یکی از پایه ثابتهای اون تاپیک هستم به نظرم به همین فرم ماهیانه بهتر هست

پی سی

MaxPayne3
mgsvtpp
Sleeping Dogs
RYSE SON OF ROME
PAINKILLER PANDEMOUNUM
Battlefield 3
خوب ماه پرباری بوده :D

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
فکر کنم دی ماه 4 سال پیش رو داره می گه این برادر :D. مال امسال رو بگو!
مال امسالو گفتم
مکس پینو تقریبا تو سال دو بار بازی میکنم ادم سیر نمیشه
متال گیرو پنکیلرم که هیچی نیاز به توضیح نداره
بتلم هر چند وقت یه بار یه بار میزنم
روم و اسلیپینگم که حال میده

من زیاد تو نخ گرافیک نیستم
گیم پلی مهمتره برام

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
خب من ماه گذشته این عناوین را تموم کردم:
ریمن لجندز-پلتفرم PC:از بازی هایی بود که خیلی وقت پیش به دلایلی دراپش کرده بودم.به شدت حال داد بهم.:D طنز بازی درجه یکه.ایراد خیلی خاصی هم نمی تونم ازش بگیرم.:D

متال گیر سالید 5:گرند زیروز-لتفرم PC:یه بازی معرکه خیلی خیلی کوتاه!کاش ساختار مراحل فنتوم پین هم اینطوری بود.:(

The Misadventures Of P.B. Winterbottom-پلتفرمPC:از بازی های مستقلی هست که سال 2010 اومدن.بازی واقعا بامزه و جالبیه.معما های خوبی هم داره و بهضا واقعا باید برای حل معما هاش فسفر سوزوند.:D

دیسانرد 2-پلتفرم PS4:بازی واقعا عالی بود.لول دیزاین و گیملی واقعا معرکه ای داشت که به شخصه تو کمتر عنوانی مشابهش را دیدم.بیشتر مشکل بازی از نظر گرافیک تکنیکیش بود.و البته داستان بازی هم لذت نسخه قبل را نداشت و اندازه نسخه قبل من را غرق خودش نکرد.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب من ماه گذشته این عناوین را تموم کردم:
ریمن لجندز-پلتفرم PC:از بازی هایی بود که خیلی وقت پیش به دلایلی دراپش کرده بودم.به شدت حال داد بهم.:D طنز بازی درجه یکه.ایراد خیلی خاصی هم نمی تونم ازش بگیرم.:D

متال گیر سالید 5:گرند زیروز-لتفرم PC:یه بازی معرکه خیلی خیلی کوتاه!کاش ساختار مراحل فنتوم پین هم اینطوری بود.:(

The Misadventures Of P.B. Winterbottom-پلتفرمPC:از بازی های مستقلی هست که سال 2010 اومدن.بازی واقعا بامزه و جالبیه.معما های خوبی هم داره و بهضا واقعا باید برای حل معما هاش فسفر سوزوند.:D

دیسانرد 2-پلتفرم PS4:بازی واقعا عالی بود.لول دیزاین و گیملی واقعا معرکه ای داشت که به شخصه تو کمتر عنوانی مشابهش را دیدم.بیشتر مشکل بازی از نظر گرافیک تکنیکیش بود.و البته داستان بازی هم لذت نسخه قبل را نداشت و اندازه نسخه قبل من را غرق خودش نکرد.

ریمن که از اون بازیهای بی نظیری هست که حالا حالا ها تکرار نمیشه. من با اینکه هر دو نسخه رو چند سال پیش تموم کردم ولی دوباره برای PS3 دانلودش کردم و دارم بازی میکنم.
MGS5-GZ رو هم روی PS4 یک بار تموم کردم. بازی خوبی بود ولی کوتاه بود

• Like
Reactions: Oakenshield

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خیلی جالبه
184 بازدید داشته تاپیک ولی کلا 4 نفر لیست کردن. عین همین تاپیک توی گف هست و چند صفحه جلو میره ولی اینجا :|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب تاپیک جالبیه امیدوارم هر ماه ببینیمش :D
اینم بازیهایی که توی دی تموم کردم:
Hitman Go: Definitive Edition - PS Vita : بازی فان و سرگرم‌کننده‌ای بود و معماهاش هم خیلی خوب طراحی شده‌ بود و هیچ‌ وفت خیلی سخت یا خیلی آسون نمی‌شد. بازیو پلات کردم پس ازش راضی بودم :D
The Walking Dead: A New Frontier Ep1 & Ep2 - PS4 : اپیزود اول به نظرم یکی از بهترین اپیزود‌های TWD بود و روند خیلی خوبی رو واسه ادامه‌ی TWD پیش‌ گرفتن که به نظرم کار عاقلانه‌ایه. اپیزود دوم یکم تکراری به نظر می‌رسید و یه جورایی انگار همه اتفاقایی که داره میوفته رو قبلا توی فصلای قبل مشابهش رو دیدیم ولی کلیف هنگر آخر اپیزود عالی بود و تا به اینجا تل‌تیل موفق شده که منو واسه اپیزودای بعدی هیجان زده نگه داره.
Battlefield 1 - PS4 : بخش کمپین جالب بود و به نظرم اون چیزی که همه می‌گفتن خیلی عالیه و یکی از بهترین‌های امساله نبود. بزرگترین انتقادم به بخش کمپین اینه که تا میومدی با یه شخصیت آشنا بشی، بخش مربوط بهش تموم میشد و بازی توی پایان هر بخش ازت انتظار داشت که تحت تاثیر قرار بگیری ولی واقعا زمان کافی واسه دل بستن به یه شخصیت یا حداقل عادت کردن بهش رو نمیداد. بنابراین از این رویکرد جدیدی که کمپین بازی پیش گرفته بود خیلی خوشم نیومد. در کل قابل قبول یا نهایتا خوب بود. گیم‌پلی، گرافیک، صداگذاری هم در سطح عالی بودن :-bd. بخش Multiplayer هم به نظرم یکی از بهترینای امسال بود و منی که کلا خیلی به بخش چند نفره علاقه‌ای ندارم رو مدت زیادی سرگرم کرد.
چنتا بازی دیگه رو هم مثل Darkest Dungeon ، SteamWorld Heist ، Hotline Miami 2: Wrong Number و بازیهای رایگان پلاس رو توی دی شروع کردم ولی با توجه به اینکه تاپیک به بازی‌های تموم شده اختصاص داره فعلا چیزی دربارشون نمی‌گم. The Evil Within رو بالاخره بعد از سالها (:D) دو روز پیش تمومش کردم و توی تاپیک بهمن ماه میام نظرمو دربارش میگم.
در کل هر ماه همچین تاپیکی بزنید، واسه جمع بندی خوبه :D البته به نظرم اولِ هر ماه باشه بهتره...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تایپک خوبیه ولی بدون توضیح و فقط نوشتن اسم بازی ها هیچ کارایی نداره و خنثی هست الان دوستانی که توضیح نوشتن به جذابیت تایپک کمک کردن
من فعلا هدفم گذاشتم رو Horizon و پول جمع کردیم فقط برای همین ببینم چی میشه بودجه عناوین دیگه موجود نیست

• Like
Reactions: jhoobin

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
The last guardian اعصاب خورد كن ترين شاهكار عمرم:D
مد survival بازي Uncharted 4 كه به شدت جذاب بود و اعتياد اور و به خوبي مد هورد gears
Titanfall2 مولتي فوق العاده مهيج و خيلي خيلي بهتر از كال او ديوتي و البته يه استوري مد عالي كه ارزش هاي اين بازي رو خيلي بيشتر كرد ٠
Hitman لباست رو عوض كن و مسير حركت هدفت رو بشناس و در لحظه ي مناسب خفتش كن٠ كل بازي رو اين حركت ميجرخه كه برا من جذاب نبود ولي در كل خوب بود
Stories:The path of destinies بازي فري بود ولي اشغال بود:D
و البته مثل هميشه destiny و rainbow six siege كه بهترين انلاين هاي نسل جديدن
و اما بازي برتر دي ماه من ميرسه به :
The last guardian:x

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حواسم به توضیح دادن نبود
Uncharted 4 همونطور که دوستان گفتن امتحانات بود و منم فقط چند باری مولتی زدم واقعن این چند دستی که بازی کردم فوق العاده بود و نتایج خوبی کسب کردم با اینکه survival عالیه اما لذت مولتی رو نداشت برام اگه توضیحاتم چیز خاصی نداشت معذرت

• Like
Reactions: Democracy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر