FIFA 18

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
cl9g_fifa-18-leagues-vote.jpg
خب طبق معمول عرضه سالانه فیفا نسخه جدیدش یعنی فیفا ۱۸ از طرف الکترونیک آرتز به صورت رسمی معرفی شد\:D/ فعلا هیچ عکس یا لوگوی رسمی ای منتشر نشده فقط گفتن که بخش Journey با استقبالی خوبی که ازش شده در نسخه جدید هست که اتفاقات و شخصیتهای جدیدی در این بخش وجود داره گفتن که ۱۰میلیون نفر این بخش رو تجربه کردن ویژگیهای جدیدی در بخش آلتیمیت رخ خواهد داد و اینکه به گفته خودشون بهترین نسخه این سری رو دارن میسازن فعلا به همین بسنده کردن با اومدن خبرهای جدید این بخش آپدیت خواهد شد.:-bd

آخرین ویرایش:

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
گیم پلی بازیو مثل pes17 کنن عالی میشه

یذره گیم پلی رو شبیه Pes کنن یذره فیزیک و انیمیشن بازیکنهارو یذره هوش مصنوعی و پلیر آی دی رو یذره گرافیک رو یذره سرورهاشو شبیه pes کنن حله_ ولی بازم بعید میدونم در ضمینه باگ پیشرفتی نکنن:D تو این چند سال اخیر بدتر و بدتر شده امسال هم ب لطف قراسبایت ! امسال آخرین سالی بود که رفتم سمت فیفا و دیگه نمیرم به لطف pes و گیم پلی ش

• Like
Reactions: SiminSecret

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
بعد یک ماه بازی کردن فیفا 17 پاکش کردم کلا بازی رو دیسکش هم فروختم. نسخه فیفا 17 اولین برا بود که بعد از نزدیک 14 سال حالم رو بطور واقعی بهم زد.... بعد از یک ماه بازی به این نتیجه رسیدم که چه خیانتی بزرگی ea sport به ما فن های کهن سال فیفا کرده...... اگر بخواد امسال هم این حرکت رو 18 پیاده کنه حقیقتا برا همیشه بای بای با سریه فیفا میکنم...

• Like
Reactions: amir_k2m

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,544
واقعا اگه قرار باشه مثه قبل باشه تا وقتی درست نشه من دیگه فیفا نمیگیرم از دیدم من با 16 آنچنان فرقی نداشت میشد با 20 دلار به صورت یه dlc یا اصلا آپدیت 16 رو به 17 تبدیل کرد

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
واقعا اگه قرار باشه مثه قبل باشه تا وقتی درست نشه من دیگه فیفا نمیگیرم از دیدم من با 16 آنچنان فرقی نداشت میشد با 20 دلار به صورت یه dlc یا اصلا آپدیت 16 رو به 17 تبدیل کرد
خب همیشه اینطوری بوده یکسال درمیون تغییرات عمده انجام میشه.۱۷ که بزرگترین تغییر رو داشت موتور گرافیکی که کلا عوض شد گیم پلی پیشرفت داشت دیگه خیلی کمتر از اون گلهای تصادفی که رو اعصاب بود تو ۱۷ دیدیم دروازبانها خیلی پیشرفت داشتن تو۱۷ ضربات ایستگاهی و کرنرها کلا تغییر کردن بخش داستانی اضافه شده و کلی تغییر دیگه که من الان یادم نیست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
9- قبل از معرفی رسمی هر عنوانی، اقدام به ایجاد تاپیک نکنید. در غیر اینصورت تاپیک ابتدا قفل و بعد پاک خواهد شد. برای مثال، «سازنده X گفته در شماره بعدی بازیمون تغییرات زیادی داریم!» - اما این عنوان هنوز تایید رسمی نشده.

قانون شماره 9 بخش کنسول کمیونیتی. اگر بحث خاصی هست در تاپیک 17 ادامه بدید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر