Multi Platform Marvel's Avengers

سازنده
Crystal Dynamics / Eidos Montreal
تاریخ انتشار
August 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
e0nm_marvel_39_s_avengers_2019_logo.png

Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics / Eidos Montreal
Genre: Action-Adventure
Release Date: September 4th

اطلاعات کلی
  • بازی، اولین محصول از قرارداد چندین ساله مشترک مارول و Square Enix می باشد
  • 5 استودیو در توسعه بازی نقش دارند
    • Crystal Dynamics, استودیوی اصلی
    • Eidos Montreal
    • Crystal Northwest, یکی از زیرشاخه های که CD که صرفا جهت تمرکز روی بخش آنلاین تشکیل شده
    • Nixxes, یک استودیوی هلندی با تمرکز روی ساخت Asset
    • Square Enix Japan, متمرکز روی تکنولوژی و نورپردازی
  • Shaun Escayg (از استودیوی ناتی داگ) کارگردان خلاق بازی میباشد
  • Bill Rosemann, رییس مارول گیمز، مشاور بازی میباشد
داستان
  • مقدمه داستان در روز A-Day اتفاق می افتد، جایی که گروه در حال جشن گرفتن به مناسبت افتتاح دومین مرکز فرماندهی در سان فرانسیسکو و همچنین Helicarrier جدید می باشند
  • با حمله ی Taskmaster نیمی از سان فرانسیسکو و Helicarrier نابود شده و همچنین کاپیتان آمریکا در ظاهر کشته میشود
  • اونجرها مقصر خرابی شناخته شده و در نتیجه گروه از هم می پاشد
  • وقایع بازی 5 سال بعد دنبال می شود، جایی که قهرمانان مجرم شناخته شده و سازمانی به نام AIM مسئولیت بازسازی و کنترل سان فرانسیسکو را بر عهده گرفته
  • زمانی که کامالا خان جوان، پرده از توطئه ی پشت وقایع A-Day بر میدارد، تصمیم به گرداوری مجدد گروه و اصلاح شرایط میگیرد
  • شرکت AIM برای استفاده از تکنولوژی خود از قدرت Inhuman های زندانی شده استفاده میکند و اونجر ها درصدد آزاد کردن آنها هستند
gw5a_fotojet.png

گیمپلی و ویژگی ها
  • بازی از دو بخش اصلی تشکیل شده: کمپین تک نفره داستانی و مراحل Co-Op وارزون
  • کمپین
    • (بعد از اولین اتصال جهت لینک کردن آکانت SE) تمام کمپین به صورت آفلاین قابل بازی است.
    • مراحل با توجه به قدرت هر قهرمان متفاوت می باشد، به طور مثال مراحل Black Widow شامل مخفی کاری می باشد در حالی که مراحل Hulk تماما در مورد درهم شکستن دشنان است
  • Co-op
    • مراحل Warzone و بودن نیاز به اتمام بخش داستانی در دسترس است
    • مراحل Warzone به روایت بهتر داستان کمک میکنند
    • تمامی مراحل Warzone به صورت Solo قابل انجام است، همچنین قابلیت استفاده از AI به عنوان هم تیمی وجود دارد
    • حداکثر تعداد بازیکنان در یک مرحله 4 نفر میباشد
    • هر بازیکن باید از یک قهرمان متفاوت استفاده کند، نمی توان با 4 هالک یک مرحله را شروع کرد!
    • با پر شدن نوار Stun قهرمانان توانایی انجام یک فینیشر گروهی را دارند
    • برخی از مراحل طراحی مراحل بازتری به جهت تشویق گردش دارا میباشند
wyh_1nav_fotojet_(4).png

• شش قهرمان در زمان لانچ: Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow, Thor, and Ms. Marvel
  • تمام قهرمانان قابلیت شخصی سازی دارند، شخصی سازی شامل موارد زیر می باشد:
    • Gear
      • روی Stat تاثیرگذار و روی ظاهر بی تاثیر است
      • هر بخشی از بدن دارای گیر های مخصوص بوده، گیر ها بر اساس میزان نایاب بودن رنگ بندی شده اند
    • Costumes
      • تماما ظاهری، هیچ تاثیری رو Stat ندارند
      • برخی از کاستوم ها با بازی کردن باز شده و برخی دیگر نیاز به خریداری دارند
    • Abilities
      • برای هر قهرمان Skill Tree های متفاوتی جهت انتخاب پلی استایل وجود دارد
    • Perks
      • قابلیت اضافه کردن دمیج گاما به گیر دارند
      • قابلیت کوچک کردن دشمنان را دارا می باشند
    • Artifacts
    • Emotes
  • هر قهرمان دارای روش منحصر به فردی جهت حرکت می باشد ( ایرون من توانایی پرواز دارد، هالک میتواند پرش های بلند انجام دهد و...)
  • هر قهرمان دارای 3 نوع توانایی می باشد که با گذشت زمان فعال شده و شامل 3 دسته میشود (Support (L1), Assault (R1, و (Ultimate (L1+R1
  • Hub بازی Helicarrier آسیب دیده میباشد که با پیشروی در بازی ارتقا پیدا میکند
  • Hub های دیگری برای کاوش انجام مراحل وجود دارد از جمله:
    • Northwest Wilderness
    • American Southwest
    • Pacific Northwest
    • Eastern Seaboard
    • Russian Tundra
  • در H.A.R.M. Room قابلیت تمرین و مبارزه با موج های مختلف دشمنان وجود دارد
wvgk_fotojet_(2).png

برنامه های بعد از لانچ
  • Crystal Dynamics برنامه ساپورت بازی تا چندین سال را دارد
  • قهرمانان جدید به مروز به بازی اضافه میشوند
    • Hawkeye اولین قهرمان بعد از عرضه میباشد
      • شامل مراحل داستانی و یک ضد قهرمان جدید میباشد
    • Spider-Man در اوایل سال 2021 به صورت انحصاری برای کنسول های PlayStation عرضه میشود
      • ورژن کریستال داینمکس بوده و هیچ ارتباطی با اسپایدرمن اینسامنیاک ندارد
  • تقریبا تمامی DLC های بازی (قهرمانان، مراحل و مناطق جدید) رایگان میباشد
  • تنها برخی از اسکین های بازی پولی میباشد

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
افرادی که بازی رو از نزدیک دیدن، طبق گفته هاشون گیم پلی شبیه همون اسپایدر-من هست و همچنین فرصت بازی در نقش همه اعضای اونجرز رو پیدا میکنیم که خب این نکته ی خوبیه:D احتمال زیاد بازی یه بخش آنلاین مولتی پلیر کوآپ داشته باشه که هنوز معرفی نشده، وگرنه بخش داستانیش همون تک نفره هست و اگه درست حسابی روش کار کنن میتونن چیز خوبی ازش در بیارن.
قابلیت کاستومایز کردن کرکترا هم تو بازی هست، سازنده گفته مثلا ممکنه Black Widow رفیقم با چیزی که من ساختم خیلی متفاوت باشه... Hawk Eye هم تو نمایش جزو کرکترای قابل بازی نبوده حالا معلوم نیست در ادامه اضافه بشه یا نه.
در کل نظرات زیاد منفی نیست، در حال حاضر نیاز نیست اونقدر نگران باشید، فعلا چیزی مشخص نیست:D
تو reddit خوندم بازی پرداخت های درون برنامه ای داره

نکنه قراره مثل آنتم باشه؟ (آپدیت رایگان، پرداخت های درون برنامه ای، co-op)، مثلا آیتم های خاصی برای هر شخصیت وجود داره که بدست میاری و قویتر میشن و ... بعدشم هی مراحل رو تکرار میکنی که آیتم بهتری بدست بیاری
گفتن که این پرداخت ها صرفا رو ظاهر شخصیتا تاثیر میذاره، ینی قدرت و قابلیت خریدنی نیست (لوت باکس نداره) فقط لباس و اسکین و اینا رو میتونی بخری.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
افرادی که بازی رو از نزدیک دیدن، طبق گفته هاشون گیم پلی شبیه همون اسپایدر-من هست و همچنین فرصت بازی در نقش همه اعضای اونجرز رو پیدا میکنیم که خب این نکته ی خوبیه:D احتمال زیاد بازی یه بخش آنلاین مولتی پلیر کوآپ داشته باشه که هنوز معرفی نشده، وگرنه بخش داستانیش همون تک نفره هست و اگه درست حسابی روش کار کنن میتونن چیز خوبی ازش در بیارن.
قابلیت کاستومایز کردن کرکترا هم تو بازی هست، سازنده گفته مثلا ممکنه Black Widow رفیقم با چیزی که من ساختم خیلی متفاوت باشه... Hawk Eye هم تو نمایش جزو کرکترای قابل بازی نبوده حالا معلوم نیست در ادامه اضافه بشه یا نه.
در کل نظرات زیاد منفی نیست، در حال حاضر نیاز نیست اونقدر نگران باشید، فعلا چیزی مشخص نیست:D

گفتن که این پرداخت ها صرفا رو ظاهر شخصیتا تاثیر میذاره، ینی قدرت و قابلیت خریدنی نیست (لوت باکس نداره) فقط لباس و اسکین و اینا رو میتونی بخری.
تو آنتم هم فقط ظاهری بود، منظورم از آیتم قویتر، خریدنی نبود، بدست آوردنی بود و اینکه داشتم در مجموع میگفتم تشابهاتی داره و شاید اصلا بازی قرار لوتر باشه

در کل باید صبر کنیم تا یه رونمایی مفصل از بازی بشه تا بدونیم با چی طرفیم

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
احتمال زیاد بازی یه بخش آنلاین مولتی پلیر کوآپ داشته باشه که هنوز معرفی نشده، وگرنه بخش داستانیش همون تک نفره هست و اگه درست حسابی روش کار کنن میتونن چیز خوبی ازش در بیارن.
.
اطلاعات بازی رو درست و حسابی نخوندیا! بازی کلا بخش داستانیش کواپ چهار نفره هست. همزمان با دوستات میری ماموریت های مختلف انجام میدی. چیزی به نام بخش داستانی تک نفره برای بازی معرفی نشده.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
اطلاعات بازی رو درست و حسابی نخوندیا! بازی کلا بخش داستانیش کواپ چهار نفره هست. همزمان با دوستات میری ماموریت های مختلف انجام میدی. چیزی به نام بخش داستانی تک نفره برای بازی معرفی نشده.
مطمئنی؟:D چیزی که من تو خبر خوندم این بود که به عنوان یه شخصیت بازی میکنی و بعد میره یه صحنه دیگه و با شخصیت بعدی بازی میکنی. مثلا یجا در حال پرواز با آیرون من هستی بعدش میره تو میدون جنگ و کنترل هالک میاد دستت.
منظور اینه که سینگل پلیر کمپین داره بازی و لازم نیست حتما 4 نفره بازی کنین:D
در مورد مولتی پلیر راست میگی تائید شده، فقط تو نمایش گیم پلی E3 که نشون دادن نبوده انگار:D

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
اشتباه میکنی، خود بازی فقط تک نفره هست و ماموریت های فرعی رو میشه به صورت co-op رفت
Marvel's Avengers Campaign Is Single Player Only and Can Be Played Offline | SegmentNext

البته تقصیر شما نیست چون اولش گفتن بازی رو میشه co-op هم رفت برای همین خیلی ها از جمله خود من فکر کردیم بازی کلا co-op هست

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
مطمئنی؟:D چیزی که من تو خبر خوندم این بود که به عنوان یه شخصیت بازی میکنی و بعد میره یه صحنه دیگه و با شخصیت بعدی بازی میکنی. مثلا یجا در حال پرواز با آیرون من هستی بعدش میره تو میدون جنگ و کنترل هالک میاد دستت.
منظور اینه که سینگل پلیر کمپین داره بازی و لازم نیست حتما 4 نفره بازی کنین:D
در مورد مولتی پلیر راست میگی تائید شده، فقط تو نمایش گیم پلی E3 که نشون دادن نبوده انگار:D
من خوندم که سازنده ها گفتن اون تریلری که برای بازی نشون دادن برای بخش تمرینی بازی بوده. توی ماموریت های اصلی و غیر تمرینی همزمان سه تا دوست دیگه هم انلاین با شخصیت های دیگه بازی میکنن و همه کار ها همزمان با هم انجام میشه و اینطور نیست که هر بار در نقش یکی بازی کنی! نمیدونم شایدم من دارم اشتباه میکنم ولی مطمئنم با معرفی بازی اینو خوندم.
اخه منطقی هم نیست بازی تک نفره باشه، اینا کلی مانور دادن روی فروختن اسکین و همزمان با دوست ها ماموریت انجام دادن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی مثل Borderlandsه ، بخش داستانی رو هم میتونید با دوستاتون برید، و هم تنهایی بازی کنید! ... احتمالا:D
انقدر پیچیده ش نکنید:D

اون نمایش E3 هم بخش آموزشیه... انقدر محیطش کوچیکه و اینکه QTEاینا داشت که نمیشه چند نفره رفتش:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.07.19-02_24_24.png

دمویی که الان دارن به صورت بسته توی کامیک کان نشون میدن رو قرار یـ هفته بعد گیمز کان به صورت عمومی منتشرش کنن

screenshot-twitter.com-2019.07.19-02_25_12.png
screenshot-twitter.com-2019.07.19-02_24_08.png
screenshot-twitter.com-2019.07.19-02_22_38.png

بازی سوم شخص اکشن ادونچر سینگل پلیر ـه
یک سری مراحل فقط برا یـ سری از هیرو ها تعبیه شده بقیه مراحل رو میشه با هر هیرویی که خواستیم به صورت تک نفره یا Coop بازی کنیم
بعد این که مقدمه بازی رو تموم کردیم آزادیم که تو سرتاسر جهان مراحل بازی رو انجام بدیم

یـ سری اطلاعات دیگه هم هست که تو رشته توئیت پایین میتونید بخونیدشون :

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خب گیم پلی گیمز کام لیک شد با کیفیت مناسب. تقریبا امیدم به بازی صفر شد. خیلی چیز عقب افتاده و قدیمی ساختن. قشنگ در حد بازیای درجه ۲-۳ سال ۲۰۰۶-۷ که از رو فیلم میساختن.
قضاوت های زودهنگام هنوز بیش از یکسال زمان مونده اکثر این بیلدها قدیمین همین که اسم کریستال داینامیک پشت بازی باشه چیز ضعیفی نمیشه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
قضاوت های زودهنگام هنوز بیش از یکسال زمان مونده اکثر این بیلدها قدیمین همین که اسم کریستال داینامیک پشت بازی باشه چیز ضعیفی نمیشه
من به بیلد و ظاهر بازی چیکار دارم؟ گیم پلی بازی تقریبا همینه دیگه. نمیان که لول دیزاین رو از نو بسازن تو یه سال.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خب گیم پلی گیمز کام لیک شد با کیفیت مناسب. تقریبا امیدم به بازی صفر شد. خیلی چیز عقب افتاده و قدیمی ساختن. قشنگ در حد بازیای درجه ۲-۳ سال ۲۰۰۶-۷ که از رو فیلم میساختن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
گرافیک بازی در وضع خیلی خوبیه پیشرفت ملموسی داشته محیط و نورپرداری و همه چی خوب بود و سبک میارزات هر کدوم از اینا هم متمایز بود از هم دیگه ولی این بالانس کردن درجه سختی کار سختیه تو این مدل بازی ها و اینکه حالا زیادی اینا قابلیت های ویژه دارن ولی امیدوارم گیم پلی اش حالت خطی نداشته باشه و این مدل پشت هم کات سین و گیم پلی و بشه یکم چرخید تو محیط اش با هر کدومشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر