DiRT4

z3ky_photo_2017-01-26_14-23-29.jpg

پلتفرم ها:PC-PS4-XONE
تاريخ عرضه:2017

بازی با یک تیزر معرفی شد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,270
نام
مــاکــان
تریلر چیه؟ من دارم بازی میکنم گرافیک تو دیواره:|:D
بازی همه چیش اوکیه بجز این یکی
منم تو جواب دوستمون گفتم که از میثم سوال کرده بود گفتم تریلر، وگرنه منم که گفتم گرافیکش در حد Rally هست.
تازه به نظر من تو استیج ها حتی گرافیک اطراف و درختها از Rally هم کمتر هست.
اما تو پیستهای رالی کراس خیلی بهتر از اون کار کرده، اینو امروز یکی از بچه ها بهم نشون داد و منم که دیدم واقعا همینطور هست.

• Like
Reactions: Helghast

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,270
نام
مــاکــان
چجوریه سبک این بازی کلا رالی فقط کلاسش ؟ فقطم مسابقات مختلف ، Carrer داره میخوام ببینم چقدر با Forza Horizon متفاوته
هورایزن که اپن ورلد، کلا آرکید هست، اصلا یک چیز دیگست.
کریر داره، شامل رالی و رالی کراس میشه، مد لندراش هم داره.
هر کدوم از اینها رو + کلمه Dirt 4 سرچ کنی تو یوتیوب ویدئوهاش رو میبینی.
منم صفحه قبل از این 3 بخش ویدئو گزاشتم میتونی ببینی.

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
ببخشید تفاوت رالی با رالی کراس چیه؟
امکانش هست مود لند راش رو توضیح بدین؟
یه سوال دیگه ای هم که دارم 60$ یکم زیاد نیست برای چنین بازی؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خب پس به کار ما نمیاد ماشین های شوپراسپرت و اون کلاس ها مثل لامبرگینی و پورشه اینا نداره مثل NFS اینا نیست سبکش ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,270
نام
مــاکــان
ببخشید تفاوت رالی با رالی کراس چیه؟
امکانش هست مود لند راش رو توضیح بدین؟
یه سوال دیگه ای هم که دارم 60$ یکم زیاد نیست برای چنین بازی؟
بهترین توضیح همون ویدئوی صفحه قبل، برو ببین.
60 دلار برای Dirt زیاده؟
مطمئن باش اگه GT/Forza این قیمت میارزن، Dirt هم میارزه.
DiRT از شماره اولش گیم پلی فوق العاده خوش ساخت و هیجان انگیزی رو ارائه داده، خیالت راحت.
=============
بابا پس من ویدئو برا کی آپ میکنم؟
برید ببینید دیگه:D

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
سلام دوستان
بالاخره امروز بازی رو گرفتم و یه دو سه ساعتی بازی کردم و مهم ترین نکاتی که از نظرم برجسته بودند، اینهاست:
-- گرافیک بازی کاهش پیدا نکرده دوستان عزیر ... اتفاقا در زمینه ی نورپردازی عالی و برجسته است ... کیفیت شرایط بارانی از Dirt Rally خیلی بهتر شده و اتومبیل ها خیلی واقع گرایانه تر گل آلود میشن ... محیط اطراف پیست فرق چندانی با DR نداره و کیفیت آدم های اطراف پیست به نظرم پایین تر اومده ... و آخرین نکته این که به نظرم کدمسترز در زمینه ی گرافیک یکم کم کاری کرده اما این بدین معنا نیست که گرافیک داونگرید شده بلکه میزان بهبودها اندک هست ...

-- Dirt 4 از بازی Dirt Rally آسون تر شده ... حتی به نظرم حالت شبیه ساز هم از DR آسون تر شده ولی حالت گیمر بسیار خوب و دلچسب هست و برای گیمرهای مبتدی و نیمه مبتدی و کلا علاقه مندان به بازی رالی که علاقه ای به مضامین شبیه ساز ندارن. خیلی خوب و مناسبه ... حالت گیمر به نظرم یه چیز تو مایه های بازی درایوکلاب هست اما یکم دقیق تر و سخت تر ... البته این مثال هست و جای مناقشه نیست !

-- تعداد پیست ها همانند DR کمه و تعداد اتومبیل ها هم همینطور ولی چاره ای نیست ...

-- نمیدونم این احساسم رو هم بگم یا نه ... اما احساسم اینه که مسابقات رالی به نظرم هیجان ندارن ! نمیدونم چرا ....

بازی روی PS4 PRO انجام شده ...

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
کسانی که بازی رو گرفتن روی ps4 بازی میکنن بیان یه مقدار تعریف کنن بازی چطوره ؟ بعضی دوستان میگن گرافیک افتضاحه درسته ؟

alavi1992

کاربر سایت
May 23, 2015
69
کسانی که بازی رو گرفتن روی ps4 بازی میکنن بیان یه مقدار تعریف کنن بازی چطوره ؟ بعضی دوستان میگن گرافیک افتضاحه درسته ؟

من نمیدونم این حرف که گرافیک پایینه یا افتضاحه از کجا اومده ... گرافیک بازی بسیار خوب و برجسته است و حتی در زمینه ی نورپردازی بسیار بهتر شده از Dirt Rally ... آب و هوای بارانی که عالیه ... گرافیک نه تنها داونگرید نشده بلکه در چند زمینه آپگرید هم شده ... مهم اینه که گرافیک چشم نواز باشه که هست ... به نظرم گرافیک گرن توریسمو اسپرت بسیار بالا و عالی هست اما چشم نواز نیست ... این نظر شخصی بنده هست و مطمئنا دوستان نظرات متفاوتی دارند ... گرافیک خودروها بهتر شده و حتی افکت هایی مثه باران و گل و لای و گرد و غبار عالیه و بهتر شده ... فقط محیط اطراف تفاوت گرافیکی با نسخه قبل نداره و تماشاچی هم به نظرم کمی گرافیکشون پایین تر اومده که اصلا اهمیتی نداره ...
این شواهد دیده شده ی من از نسخه ps4 pro هست ...

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من نمیدونم این حرف که گرافیک پایینه یا افتضاحه از کجا اومده ... گرافیک بازی بسیار خوب و برجسته است و حتی در زمینه ی نورپردازی بسیار بهتر شده از Dirt Rally ... آب و هوای بارانی که عالیه ... گرافیک نه تنها داونگرید نشده بلکه در چند زمینه آپگرید هم شده ... مهم اینه که گرافیک چشم نواز باشه که هست ... به نظرم گرافیک گرن توریسمو اسپرت بسیار بالا و عالی هست اما چشم نواز نیست ... این نظر شخصی بنده هست و مطمئنا دوستان نظرات متفاوتی دارند ... گرافیک خودروها بهتر شده و حتی افکت هایی مثه باران و گل و لای و گرد و غبار عالیه و بهتر شده ... فقط محیط اطراف تفاوت گرافیکی با نسخه قبل نداره و تماشاچی هم به نظرم کمی گرافیکشون پایین تر اومده که اصلا اهمیتی نداره ...
این شواهد دیده شده ی من از نسخه ps4 pro هست ...
خوب شاید روی پرو خوب کار شده و دوستانی که میگن گرافیک افتضاحه روی ps4 معمولی بازی کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر