Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چقدر گیم پلی اره
ارزش دانلود کردن داره 3 گیگ ؟
خیلی بخواد طول بکشه، 20 دقیقه. البته پایان های مختلفی داره که باعث میشه خونه رو به طور کامل جستجو کنی. که در این صورت 2 ساعت میشه.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
سلام
دوستان بازی رو که به صورت دمو و نزدیک به 3 گیگ بود دانلود کردم و از طریق نصب در استیم بازی کردم اول باید بگم کاملاً بازی کپی برداری شده از بازی زیبای outlast هست و حس اونو داره ، البته کیفیت تکسچرها و گرافیک وقتی در حالت high میذارید خیلی خوبه و زندس ، البته من از این دمو انتظار بیشتری داشتم از نظر زمان بازی و فکر نمیکردم 3 گیگ اینقدر کم گیم پیلی داشته باشه و خیلی سریع بازی تموم شد!!!! این رو هم بگم کاملا کپی برداری شده از PT هم هست ، حالا وقتی بازی کنید متوجه میشید البته این دمو ارزش نداشت که دانلود کنم چون انتظار داشتم زمان بیشتری رو برای دمو میذاشتن. در کل اگه نام اویل و تقلید اون از بازی زیبای outlast رو کنار بذاریم میشه گفت یه بازی ترسناک دیگه و حس ترس زیاد رو خواهیم دید. امیدوارم بازی بدون مشکلات اجرایی منتشر بشه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام
دوستان بازی رو که به صورت دمو و نزدیک به 3 گیگ بود دانلود کردم و از طریق نصب در استیم بازی کردم اول باید بگم کاملاً بازی کپی برداری شده از بازی زیبای outlast هست و حس اونو داره ، البته کیفیت تکسچرها و گرافیک وقتی در حالت high میذارید خیلی خوبه و زندس ، البته من از این دمو انتظار بیشتری داشتم از نظر زمان بازی و فکر نمیکردم 3 گیگ اینقدر کم گیم پیلی داشته باشه و خیلی سریع بازی تموم شد!!!! این رو هم بگم کاملا کپی برداری شده از PT هم هست ، حالا وقتی بازی کنید متوجه میشید البته این دمو ارزش نداشت که دانلود کنم چون انتظار داشتم زمان بیشتری رو برای دمو میذاشتن. در کل اگه نام اویل و تقلید اون از بازی زیبای outlast رو کنار بذاریم میشه گفت یه بازی ترسناک دیگه و حس ترس زیاد رو خواهیم دید. امیدوارم بازی بدون مشکلات اجرایی منتشر بشه
از یه دمو که دیگه شما نمیتونی اینهمه انتظار داشته باشید دمو تو نوع خودش خوب و به اندازه بود هدف دمو معرفی بازیه نباید انتظار خاصی داشته باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
از یه دمو که دیگه شما نمیتونی اینهمه انتظار داشته باشید دمو تو نوع خودش خوب و به اندازه بود هدف دمو معرفی بازیه نباید انتظار خاصی داشته باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله درسته ولی نه از بازی که بیشترش تقلید هست ، من به نظرم بهتر بود تایم بیشتری رو میذاشتن برای اشنا شدن با محیط بازی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کسی اینو با VR بازی کنه قطعا ریق رحمت رو سرمیکشه!. خیلی حس ترس و تنهایی رو منتقل میکنه، قشنگ جوش ادم رو میگیره.
اینکه در نهایت چقدر میتونه موفق باشه یا چقدر RE هست برام سئوالِ ولی با این دمو توی رادار قرار گرفت :D
فقط میتونم بگم HOLY SH1T!!!! بازی به وحشتناک ترین و غیر قابل تصورترین شکل ممکن بهینه هست! یعنی به عمرم بازی به این بهینه بودن ندیدم! حتی فن کارت گرافیکم هم روشن نمیشه! با بالاترین تنظیمات ممکن روی 60 فریم ثابت اجرا میشه!:x چندتا عکس گرفتم:

کپکام واقعا سنگ تموم گذاشته برای این نسخه>:D<
3s1_glorious_pc_gaming_master_race_by_sasukekun17-d7mdjvo.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
درود
این دموی قابل بازی Re7 هنوز هم در استور موجود و قابل دانلوده یا محدودیت زمانی بود؟ آخه من نتونستم تجربه کنم:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
درود
این دموی قابل بازی Re7 هنوز هم در استور موجود و قابل دانلوده یا محدودیت زمانی بود؟ آخه من نتونستم تجربه کنم:D
سلام .
اره داداش هستش میتونی دانلودش کنی.
نمیدونم محدودیت زمانی داره یا نه ولی فرضا اگر هم داشته باشه تا 5 بهمن که بازی منتشر میشه ، دمو اعتبار داره.

• Like
Reactions: feroozGT

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یه نکته ی ریز ولی قابل توجه ، همه ی ریزه کاریای رزیدنتای کلاسیک یه طرف ، کمد لباس هم یه طرف ، توی PS1 زمانی که برای گرفتن کلید زیر پله های R.P.D براد رو دیدم ... برام حکم جواهرو داشت اون کلید ، بدست آوردنشم سر شرط بندی با یکی از دوستام بود که بدون اسلحه هم میتونم دخل همشونو بیارم .. هعی روزگار ...
قابلیت کمد لباسا رو هم اضافه کنن توی این نسخه خیلی نوستالژیکه :|:D، کپکام هم که عشق سری کلاسیک .... همه جور توانایی رو دارن برای خلق یه ipترسناک جدید ولی متاسفانه هیچ ایده ای پشتش نیس .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
سلام. منم امروز تونستم یه بار بازی رو تموم کنم. من اندینگ بد رو داشتم. ولی میخوام خودم پایان های دیگه رو هم تجربه کنم.
تو همون 15 20 دقیقه، هیجان و کمی ترس :D همراه بود.

بعد از اینکه فکر کنم ویدئو رو میبینیم و تموم میشه، وقتی از اتاق میخوای بیرون بیایی، اون یاروئه از جلو ی در رد میشه :)) با اینکه قبلا توی تریلر ها دیده بودم، به محض اینکه داشت رد میشد داد زدم ""ف*اک یو :| :|"" :))
ایناها اینم اون صفحه که گفتم و اغلبتون دیدید البته :D
====================
این دمو 4 تا پایان داره :o

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تقریبا همه RE ها رو بازی کردم. موضوع درمورد علم و تکنولوژی بوده یادم نمیاد ماورا الطبیعه نقشی در تولید G\T Virus داشته باشه.
"شباهتهاش" به P.T و Out Last از حد گذشته!. کاش به عنوان یه IP جدید معرفیش میکردن نه ادامه RE.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر