Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اخرش معلوم نشد این dummy finger به چه دردی میخوره :| . البته دمو مثل اینکه چند تا پایان داره.واسه من با Infected Ending تموم شد.مثل اینکه وقتی وارد
زیرزمین میشن نباید از اون موجود دمیج بگیرید وگرنه الوده میشید.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
جدا این رزیدنت اویل بود ؟ :| اصلا اول شخص شدن کلا ماهیت بازی رو تغییر داد :-w بازی که بیسش تو معما و دلهره و باس فایت و داستان و ... بود تبدیل شد به چی [-(
از شماره 5 بوسیدمش گذاشتمش کنار با این حرکت دیگه بای بای رزیدنت اویل ~X(
امیدوارم با مغز بخوره زمین یکبار برای همیشه بفهمن میشه مثل ناوتی داگ آنچارتد 1-4 ساخت یکی از یکی بهتر نیازیم به این ماجراجویی های ابلهانه نیست

• Like
Reactions: Powerful King

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
واقعا از این کاپکم کثیف تر وجود نداره تمام بازی دزدیه یعنی از خودش هیچی نداره .تم بازی مثل سایلنت هیل کوجیماست گیم پلی کاراکتر و دشمنا مثل اویل ویتن و فیر هست حتی اهنگی هم که داره بخش میشه هم مثل اون اهنگ تریلر متال گیر گرند زیرو هست یه تیکه این مرد عینکیه رو نشون میده مثل شخصیت بریکینگ بد هست یعنی ذره ای این بازی برام عرضش نداره و فقط منتظر ریمیک 2هستم

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
اونوجوری هم ریبوت نیست بازگشت به سری کلاسیک سه گانه اول و رفتن به سمت Survial Horror هست اکشن بازی دیگه کلا فکر نمیکنم اصلا انچنان وجود داشته باشه بجاش بررسی و جستجو محیط و پیدا کردن ایتم ها جاش گرفته کلا به مزاق من سری کلاسیک خوش نمیاد
بیشتر منظورم جنس ترسش بود.
یکی از ایرادایی که به REهای بعد از کد ورونیکا میگرفتن غلبه اکشن بازی به ترسش بود ولی اگر بخوایم منطقی به قضیه نگاه کینم جدا از بیشتر شدن اکشن بازی، خود زامبی ها هم مثل قبل ترسناک نبودن و RE هم بازی بود که رو این موجودات شالوده خودشو چیده بود.
بنظر من الان میتونه یه جهتگیری جدیدی تو این زمینه داشته باشه. حتی اول شخص شدن بازی هم بیشتر بخاطر این جهت گیری جدیده ، دوربین سوم شخص برای القای ترس تو نسل حاضر خیلی مناسب نیست، اینو میشه تو بازار حال حاظر بازی های هم دید. بازی هایی مثل ALIEN ISOLATION , AMNESIA که PURE HORROR بودنو. البته THE EVIL WITHIN هم داشتیم که بازی خیلی ترسناکی نبود ولی به شدت اتمسفریک و جذاب بود .
من تنها نگرانیم از این RE جنبه ترسشه. دوست ندارم یه عنوان PURE HORROR باشه. تو تریلرا اسلحه نشون دادن ولی باز احساس ترس خالصش بیشتره .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا تریلر اخر ببینید فکر میکنید همه اجزای بازی قبلا دیدین از اون دختر که تو Fear ظاهر میشد با همین قد و انداره D و تو تاریکی تا این عزیزمون تو این سریال Breaking Bad البته اینم از همون عناصر ترسناکه فکر کنم یک جاهایی توهم هم میاد سراغ کاراکتر حس سایلنت هیلی هم قاطیش کردن
ولی گرافیکش هم خوبه کاملا به نظر نمیاد شکست بخوره اینا بعد 6 لازم بود یکسرری تغییرات ایجاد کنن

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
تو دمو جدیده اونجا که میره تو زیر زمین یه جونور حمله می کنه یه جسد هم از سقف اویزونه که با زدن دکمه x حولش میدی به سمت همون جونوره از اونجا نتونستم رد شم چه کار باید کرد

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
تو دمو جدیده اونجا که میره تو زیر زمین یه جونور حمله می کنه یه جسد هم از سقف اویزونه که با زدن دکمه x حولش میدی به سمت همون جونوره از اونجا نتونستم رد شم چه کار باید کرد
اونجا دستگیره ی لوله آب رو برمیداری، کلید هم اون طرف تر برمیداری، بعد میری پشت جسدی که اویزونه. جوونوره که اومد جلو ایکس بزن هولش بده بیفته، بعد برو اینقدر ایکس بزن به در تا جعبه پشتش بشکنه و بری بیرون از اونجا.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
اونجا دستگیره ی لوله آب رو برمیداری، کلید هم اون طرف تر برمیداری، بعد میری پشت جسدی که اویزونه. جوونوره که اومد جلو ایکس بزن هولش بده بیفته، بعد برو اینقدر ایکس بزن به در تا جعبه پشتش بشکنه و بری بیرون از اونجا.
کلید رو ندیدم ولی فلکه اب رو برداشتم کلید کجاست

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
لام دوستان
من تصمیم گرفتم که ویدوی longplay خودم رو همراه با تمامی secret های دموی اپدیت شده resident evil 7 همراه با ending توی شیلتیوب قرار بدم

لینک longplay 1
لینک longplay 2
لینک longplay 3
لینک longplay 4

3 تا ویدویی که اپلود کردم تمام secret ها همراه با چگونگی گرفتنش رو توضیح دادم

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دموی بازی تحت عنوان Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour برای X1 قابل دانلود شد.
Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour – Games on Microsoft Store

مثل اینکه این دمو مشابه آخرین آپدیتی هست که برای PS4 اومده و در واقع آخرین نسخه دمو هست :D
LOL
از کی تا حالا بازیی که تو استور میاد با اپدیت قدیمی عرضه میشد ؟؟
لذت ببرید

• Like
Reactions: Outer Heaven

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
LOL
از کی تا حالا بازیی که تو استور میاد با اپدیت قدیمی عرضه میشد ؟؟
لذت ببرید
منظورم اینه همون دموی اول نیست و هر چی بهش اضافه کردن الان در دسترسه. خیلی بعید نبود فقط همون دموی اول رو بدن :D

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
رفقا من از روح ها فقط یکیش و پیدا میکنم بقیه کجان ؟؟
ینی رسما خار و مادر ترس بازیهاس
بازی ترسناک هست ولی نمیدونم چرا حس رزیدنت نمیده با آدم ؟!!
ما که از فن های قدیمی اویل هستیم و حس اویل بهمون دست نمیده قطعا بقیه هم همینطور هست
خدا کنه نسخه اصلی المان های رزیدنت اویل داخلش باشه
من که معتقد هستم اویل با نسخه 4 به قله ای رسیده که دیگه نه خودش میتونه اون قله رو فتح کنه نه استدیوی بازی سازی دیگه ای !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر