Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اِ ! پست من پاک شد! :|
اینا رو دوباره میزارم که ببینید:
EuroGamer:

Gamesradar:

پ.ن: و در آخر از همه‌ عزیزانی که از زمان معرفی بازی بدون هیچ دلیلی هر چی از دهنشون دراومد به بازی گفتن و پستشون پاک نشد ممنونم! :D
انتقاد کردن از بازی و سازنده با توهین کردن به کاربرها یه کم فرق میکنه! پست کسی به خاطر انتقاد پاک نمیشه، ولی کمترین جریمه توهین پاک کردن کامنت هست.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
انتقاد کردن از بازی و سازنده با توهین کردن به کاربرها یه کم فرق میکنه! پست کسی به خاطر انتقاد پاک نمیشه، ولی کمترین جریمه توهین پاک کردن کامنت هست.
گفتن اینکه وقتی از چیزی خبر ندارن و مطمئن نیستن سکوت کنن فک نکنم توهین باشه. همونطوری که در مورد بازی و سازنده از کلمه‌ی انتقاد استفاده کردید در مورد کاربرها هم این رو میشه یه انتقاد دونست نه توهین. اگه من الان برم با همون لحن دوستان انتقادکننده، همین انتقاد رو از یه بازی و سازنده‌ی دیگه بکنم مطمئنم دیگه انتقاد حساب نمیشه...
کلا پیشنهاد می‌کنم کمتر سلیقه و نظر شخصی رو توی موضوع تشخیص انتقاد و توهین دخیل کنید...
در ضمن با یه پیام خیلی راحت میشد بهم خبر بدید که اون قسمت رو ویرایش کنم یا خودتون ویرایش کنین نه اینکه کل مطالبی که از پیش نمایش بازی گذاشته بودم رو پاک کنید. البته نمی‌گم باید اینکارو میکردید فقط میگم که اینم یه راهه دوستانه‌تری واسه اینکاره.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
طبق گزارشات مجله اسپانیایی Hobbyconsolas مدت زمان این عنوان بین 14 تا 16 ساعت خواهد بود.

لینک منبع

برای یک Horror نسبتا زیاده.امیدوارم به تجربه بازی آسیب نزنه.توی Alien که یک عده سایت به همین مورد گیر داده بودن.

کلا Preview سایت هارو چک میکردم همه خوششون اومده از بازی.اکثرا میگن با اینکه بازی خیلی فرق کرده ولی همون حس RE های کلاسیک را میده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
گفتن اینکه وقتی از چیزی خبر ندارن و مطمئن نیستن سکوت کنن فک نکنم توهین باشه. همونطوری که در مورد بازی و سازنده از کلمه‌ی انتقاد استفاده کردید در مورد کاربرها هم این رو میشه یه انتقاد دونست نه توهین. اگه من الان برم با همون لحن دوستان انتقادکننده، همین انتقاد رو از یه بازی و سازنده‌ی دیگه بکنم مطمئنم دیگه انتقاد حساب نمیشه...
کلا پیشنهاد می‌کنم کمتر سلیقه و نظر شخصی رو توی موضوع تشخیص انتقاد و توهین دخیل کنید...
در ضمن با یه پیام خیلی راحت میشد بهم خبر بدید که اون قسمت رو ویرایش کنم یا خودتون ویرایش کنین نه اینکه کل مطالبی که از پیش نمایش بازی گذاشته بودم رو پاک کنید. البته نمی‌گم باید اینکارو میکردید فقط میگم که اینم یه راهه دوستانه‌تری واسه اینکاره.
شما نظر کسانی که معتقد بودن این بازی رزیدنت اویل نیست رو با لفظ "مزخرف" خطاب قرار دادید، متاسفانه این اسمش توهین هست. حالا جالبه پاک شدن کامنت رو به یه چیز دیگه ربط دادید. کامنت توهین آمیز هم به سرعت پاک میشه حتی اگه ۴۰۰۰ کلمه مفید دیگه هم توی اون کامنت باشه. این بحث رو هم لطفا تو این تاپیک ادامه ندید، چون در مورد پاک شدن کامنت انتقاد کردید (کنایه زدید) و جواب هم گرفتید. اگه بحثی باشه تو تاپیک مرتبط با خودش بپرسید.

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
یورو گیمر 5 ساعت بازی رو انجام داده و خیلی راضی بوده
لینک یوتیوب: اینجا
ظاهرا خیلی کلاسیک شده همه چیز و اکشن میزانش اومده پایین تر!
این مقاله هم خوندن داره اینهاهم راضی بودن
در کل بازخوردای اولیه خیلی خوب بوده منکه هایپ شدم:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بدترین نکته برای منم همینه که مشخص شد اکشن بازی کاملا کم شده و احتمالا کشف و جست و جو برای یافتن نکات مختلف تو محیط بسط دادن البته نکته مثبتش سیستم های مختلف بازی که شبیه به RE کلاسیک دراوردنش ولی بازم نمیتونم با اول شخص بودنش کنار بیام
زدن انگار تو سبک ترس و بقا که برای من نا امید کنندس تو همون کلاسیک ها نمیتونستم کنار بیام با اون درب های قفل و ترس های یکهویی ... یادش بخیر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
ای کسانی که میگفتید رزیدنت اویل 7 از اصالت دور شده نمیدونم رزیدنت اویل نیست این حرف ها.. الان کجایید؟:D
الان هیچ به فکر بعد ریلیز بازی باشید:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
  1. تریلر اخر دیدم قشنگ این نسخه رو مخصوص کسایی ساختن که دنبال ترس و وحشت و تیرگی اویل بودن این اول شخص شدن هم کمک خوبی کرده به همون ترس های یهویی مثل نسخه های کلاسیک موارد کلاسیک هم زدن تنگ بازی که نوستالوژی به اخر برسونن که کاملا جالبه این موارد تلفن بررسی کردن و باز کردن جعبه و موارد قفل در ..
  2. قشنگ در تضاد با منه بیشتر همون سبک ترس و بقای روانی شده و ترس با موجودات چندش اور خبری نیست یکجاشم من قشنگ یاد اون بازی نسل قبل افتادم که هوش مصنوعیش حرف نداشت و اون دختر کوچیک هی یک جاهایی ظاهر میشد جلومون تو محیط های ساکت و اسانسور برای ترسوندن اسمش یادم رفت ...

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
  1. تریلر اخر دیدم قشنگ این نسخه رو مخصوص کسایی ساختن که دنبال ترس و وحشت و تیرگی اویل بودن این اول شخص شدن هم کمک خوبی کرده به همون ترس های یهویی مثل نسخه های کلاسیک موارد کلاسیک هم زدن تنگ بازی که نوستالوژی به اخر برسونن که کاملا جالبه این موارد تلفن بررسی کردن و باز کردن جعبه و موارد قفل در ..
  2. قشنگ در تضاد با منه بیشتر همون سبک ترس و بقای روانی شده و ترس با موجودات چندش اور خبری نیست یکجاشم من قشنگ یاد اون بازی نسل قبل افتادم که هوش مصنوعیش حرف نداشت و اون دختر کوچیک هی یک جاهایی ظاهر میشد جلومون تو محیط های ساکت و اسانسور برای ترسوندن اسمش یادم رفت ...
بازی معظم First Encounter Assult and Recon یا بطور مخفف F.E.A.R رو میفرمایید.
تا الان چیزی از این دختره معلوم نشده، جالبه از اولین تریلر بازی هم حضور پررنگی رو باکس شات بازی داشت.
بنظرم RE داره راه درستی رو میره. این بازی یه جورایی یک نوع ریبوت برای این IP محسوب میشه. دیگه ZOMBIE ها مثل قدیم عامل ترس نیستن و اینو خود کپکام هم فهمیده. منتها امیدوارم از لحاظ داستانی هم بازی منطق خوبی داشته باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی معظم First Encounter Assult and Recon یا بطور مخفف F.E.A.R رو میفرمایید.
تا الان چیزی از این دختره معلوم نشده، جالبه از اولین تریلر بازی هم حضور پررنگی رو باکس شات بازی داشت.
بنظرم RE داره راه درستی رو میره. این بازی یه جورایی یک نوع ریبوت برای این IP محسوب میشه. دیگه ZOMBIE ها مثل قدیم عامل ترس نیستن و اینو خود کپکام هم فهمیده. منتها امیدوارم از لحاظ داستانی هم بازی منطق خوبی داشته باشه
اونوجوری هم ریبوت نیست بازگشت به سری کلاسیک سه گانه اول و رفتن به سمت Survial Horror هست اکشن بازی دیگه کلا فکر نمیکنم اصلا انچنان وجود داشته باشه بجاش بررسی و جستجو محیط و پیدا کردن ایتم ها جاش گرفته کلا به مزاق من سری کلاسیک خوش نمیاد

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر