فروشنده مایکروسافت بند سری دوم (آکبند)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
Rating - 100%
5   0   0
سلام.
یک عدد مایکروسافت بند سری دوم با سایز متوسط (medium) برای فروش موجود است.
جعبه تا حالا باز نشده و بر چسب های پلمب جعبه هم باز نشدن.
علاوه بر اون یک عدد محافظ صحفه با قیمت 15$ و یک عدد شارژر اضافه با قیمت 20$ به صورت مجانی به خریدار محترم داده خواهد شد.
گارانتی بند هم تا فبریه سال 2018 اعتبار دارد.
قیمت: ۹۰۰ هزار تومان
هزینه پست به عهده بنده خواهد بود. (مشهد به صورت حضوری)
بند هم بعد از دریافت پول توسط خریدار، ارسال خواهد شد.
نقد دیجی‌کالا
برای آگاهی از سایز دستتون هم می‌تونید از آموزش مایکروسافت استفاده کنید:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=627157
بند با سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز فون سازگاری دارد.
تجربه شخصی: اگر مرد هستید، به احتمالا 90% همین سایز مناسب شماست. من خودم حدود یک سال شروع کردم به استفاده از مایکروسافت بند و تا به امروز از دستم در نیومده و کاملا جایگزین ساعتم شده، علاوه بر این قابلیت مسیج دادن، پشتیبانی از کورتانا، شمردن تعداد قدم ها و ضربان قلب هم خیلی به من کمک کردن. بند یک سری اپ و ویژگی هم داره مثل فیس بوک و ... . علاوه بر اون می‌تونید موقع خواب ازش استفاده کنید تا کیفیت خواب بهتون اعلام کنه. در مقایسه با سایر اسمارت واچ ها مثل اپل واچ، از لحاظ کارایی خیلی جلوتره کلا. GPS هم داره این سری. در خصوص باتری هم 48 ساعت به شما باتری میده.
سنسور های موجود در بند:
10 سنسور مختلف به‌کاررفته در مچ‌بند عبارت‌اند از شمارشگر ضربان قلب، شتاب سنج، ژیروسکوپ، GPS، سنجش نور محیط، سنسور UV، دماسنج پوست، پاسخ گالوانیکی پوست و سنسور جدید ارتفاع‌سنج.

پ.ن: دوستان اگر فروشگاهی با قیمت پایین تر پیدا کردید، من خودم با همون قیمت مایکروسافت بند برای شما ارسال می‌کنم.
IMG_20161222_192241.jpg IMG_20161222_190850.jpg IMG_20161222_190819.jpg IMG_20161222_190803.jpg IMG_20161222_190743.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر