همه چیز در مورد TV های سونی

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
عزبز با این استدلالهایی که اوردی من اصلا منقلب شدم وتلوبزیون سامسونگ خودم رو از پنجره به بیرون انداختم ویک مشت فحش هم به سامسونگ دادم!!!!

مخلصم داداش من هم سامسونگ داشتم و مثل شما وقتی جزئی تر شدم اونو فروختم و سونی خریدم.من سامسونگ 1080 سری 6 داشتم.حالا که میخواهید باز تلویزیون تهیه کنید به نظر من 4K سونی یا اگر 1080 میخرید حتما شارپ تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Hesam1234

کاربر سایت
Oct 5, 2017
3
سلام به همه دوستان
من x9300 65 دارم. چطور میشه روش نرم افزار نصب کرد.منظورم برنامه های موبایل هست.چون گوگل پلی خود ثی وی چیز زیادی نداره

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام به همه دوستان
من x9300 65 دارم. چطور میشه روش نرم افزار نصب کرد.منظورم برنامه های موبایل هست.چون گوگل پلی خود ثی وی چیز زیادی نداره
از توی گوگل پلی یک اکسپلور فایل نصب کنید.
برنامه های اندروید را با کامپیوتر دانلود کنید و در فلش بریزید.
فلش را به تلویزیون بزنید و اکسپلورفایل دریافتی را باز کنید و در اونجا USB را انتخاب کرده و محتویات داخل USB را میبینید و هربرنامه که خاستید انتخاب کنید و مراحل نصب را عین گوشی انجام بدید.
وقتی از اندرویدش استفاده بکنی واقعا یک دنیا جدید پیش روت باز میشه و تازه فرقشو با تایزنِ سامسونگ و وب اُس ال.جی میفهمی.

دوستان تلویزیون Xvision 55xtu815 برای گیم Xbox one X خوبه ؟؟
گرچه اینجا جای این سوال نبود ولی در مجموع تلویزیونهای ایکس ویژن فقط به درد مغازه دارها و ادارات میخوره بندازن گوشه مغازه و دفترشرکت شبکه داخلی باهاش رصد بکنن.جواب نه خوب نیست.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Hesam1234

Hamed-M1

کاربر سایت
Jul 3, 2011
24
نام
Hamed
تلویزیون سونی x9300e
ساعتش با ایران مشکلی نداره ؟ و اینکه نوشته های epg که برنامه های صدا سیما و اون ساعتی ک پخش میشن رو درست نمایش میده یا با زبان فارسی مشکل داره ؟

Eldorado0003

عضو جدید
Aug 21, 2019
1
سلام دوستان
من تلویزیون 55x8500d رو دارم.یه مشکلی که باهاش دارم اینه که روی شبکه های 4k و HDR که میرم(ماهواره)۱ ثانیه ی اول خوبه اما بعدش نور تصویر کم میشه و تصویر مات میشه اما رو شبکه های اچ دی این مشکل رو ندارم.ممنون میشم راهنماییم کنید که این مسئله رو برطرف کنم.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اقا دیروز تلویزیونم رو به اورئو اپدیت کردم واقعا ناراضی ام نمیدونم دکمه غلط کردمش کجاست
اصلا با محیطش حال نمیکنم که هیچ
به حدی کند شده عجیبه دکمه منو رو میزنم بالای ۱۵ ثانیه طول میکشه تا بیاد
خلاصه هر کی اپدیت نکرده بازم نکنه
دستگاه من x8000d هستش

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
اقا دیروز تلویزیونم رو به اورئو اپدیت کردم واقعا ناراضی ام نمیدونم دکمه غلط کردمش کجاست
اصلا با محیطش حال نمیکنم که هیچ
به حدی کند شده عجیبه دکمه منو رو میزنم بالای ۱۵ ثانیه طول میکشه تا بیاد
خلاصه هر کی اپدیت نکرده بازم نکنه
دستگاه من x8000d هستش

ای کاش تبلیغ اندروید oreo رو تو یوتیوب میدیدی! من تو خود تبلیغ دیدم لگ داشت و تو کامنت ها هم همه گفته بودن کند شده تلویزیون

------------------
کسی میدونه رو مدل های جدیدیش این ورژن اندروید نصبه یا نه؟ من شاید w800g بخوام بخرم میترسم این روش نصب باشه چون تقریبا همه از این ورژن مینالن

• Like
Reactions: faraz_n

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ای کاش تبلیغ اندروید oreo رو تو یوتیوب میدیدی! من تو خود تبلیغ دیدم لگ داشت و تو کامنت ها هم همه گفته بودن کند شده تلویزیون

------------------
کسی میدونه رو مدل های جدیدیش این ورژن اندروید نصبه یا نه؟ من شاید w800g بخوام بخرم میترسم این روش نصب باشه چون تقریبا همه از این ورژن مینالن
واقعا اشتباه کردم
افتضاحه کاملا
نمیدونم چرا هدفون بلوتوثم هم وصل نمیشه هر چی سرچ میکنه نمیشناستش
دوستان یه سوال دیگه داشتم
شما این مشکلو ندارید؟؟
من موقعی که دارم تلویزیون میبینم (شبکه های داخلی) اگر ps4 رو روشن کنم یه دفعه انتنم میپره و سیگنال میره به محض اینکه خاموش میکنم باز انتن برمیگرده و صفحه تلویزیون میاد
البته این مختص ps4 نیست لپتاپ رو هم با hdmi وصل میکنم انتن تلویزیون میپره قطع میکنم میاد

Ebi Bourne

عضو جدید
Jul 16, 2021
1
سلام من مدل ۹۳۰۰e رو دارم آیا باید حتما ورژن آسیا یا خاورمیانه رو نصب یا آپدیت کنم نمی‌شه ورژن هنگ کنگ یا آمریکا نصب کن.. آپدیت قبلی باگ داره تی وی فریز میشه بعد روشن کردن ولی هنو برا آسیا یا خاورمیانه آپدیت نداده بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر