رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
کسی تایپک راهنمایی مراحل پاتاپون2 رو نداره نسبت به شماره 1کش خیلی سخته تو اون مرحله گیر کردم که یارو چکش زرد داره و با 1 ضربه 3 تا 3 تا یارامو له میکنه البته 30 مین بازی میکنم با فرار و اون 8 پا هم خیلی دوره تیرو نیزه بهش نمیخوره 1 بار ردش کردم قدیما الان نمیشه نمی دونم چرا!

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
کسی تایپک راهنمایی مراحل پاتاپون2 رو نداره نسبت به شماره 1کش خیلی سخته تو اون مرحله گیر کردم که یارو چکش زرد داره و با 1 ضربه 3 تا 3 تا یارامو له میکنه البته 30 مین بازی میکنم با فرار و اون 8 پا هم خیلی دوره تیرو نیزه بهش نمیخوره 1 بار ردش کردم قدیما الان نمیشه نمی دونم چرا!

ردش کردم

راه حلش اینه باید کنبو دایره دایره مثلث مثلث رو بگیری تو منطقه ماموت عاج فلزی و بعد بری سروقت این یارو و با دفاع و این کنبو شارژ پاور برنی لهش کنی و میمره و چکششو بهت میده

moeenfarhadi

کاربر سایت
Dec 21, 2013
3
من تو بازی Gta یه جا گیر کردم :(( یعنی خیلی سخته راه دیگه ای نداره ؟
اونجای که کیریم تو کشتی بعد چند نفر با اره ادامو دنبال میکنه همش میمیرم :( (رمز توفنگ ندارید همشونو بکشم )
1 == up ,o,o,down,left,o,o,right
2 == بالا.مثلث.مثلث.پایین.چپ.مثلث.مثلث.راست

- - -ویرایش - - -

باید با اون تفنگه که مثل کلته بری منظورم همونه که تو همون کشتیه هست باید بدویی و سه تا سه تا بزنیشون

- - -ویرایش - - -

ببین اونجا یه راه باریکه که میرو تو اونجا که با اره برقی دنبالت میکنن ! قبل از اینکه توی اون راه رو باریکه بری پشت سرت یه راه دیگست که وقتی بری اخرش یه تفنگه که فکر کنم مگنوم باشه , اونو بگیر بعد با اون تفنگ بکششون .
باید سه تا سه تا بزنیشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر