PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا لطفا یکی به من بگه تاریخ انتشار گاد او وار و دث استرندینگ چندماه قبل از ریلیزشون مشخص شد؟؟
برای گاد 3 ماه مونده به انتشار مشخص شد، برای دث استرندینگ هم حدود 6 ماه اگه اشتباه نکنم. با این فرمول نمیشه دقیق حساب کرد ولی من بعید میدونم اون شایعه که میگفت تلو تا May تأخیر خورده درست باشه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
برای گاد 3 ماه مونده به انتشار مشخص شد، برای دث استرندینگ هم حدود 6 ماه اگه اشتباه نکنم. با این فرمول نمیشه دقیق حساب کرد ولی من بعید میدونم اون شایعه که میگفت تلو تا May تأخیر خورده درست باشه.
خب پس همون فوریه درسته

• Like
Reactions: Ludens

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نه اتفاقا من دوست دارم فعلا هیچی از قابل بازی بودن جول نگن و اگه قراره باشه تو بازی سورپرایز بشیم:D
میدونم این قسمت داستان الی ولی من اصلا از این شخصیت خوشم نمیاد (از اول):D فقط میخوام جوئل نشون بدن اگه قابل بازی نباشه قسم میخورم کمپین بازی نکنم :-"

• Like
Reactions: stanley

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
@Akiba آقا این پست اول را یکمیش را بذار توی اسپویلر لطفا. این یکی دوهفته قراره احتمالا بحث زیاد باشه هر بار اینقدر اسکرال نکنیم. مرسی
اینو گفتی گوشت تن من آب شد! وای کاش چیزی نشون ندن ، که ۵۰ صفحه فقط در مورد لز و هموفوب و چیزای بی ربط به بازی بحث بشه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اینو گفتی گوشت تن من آب شد! وای کاش چیزی نشون ندن ، که ۵۰ صفحه فقط در مورد لز و هموفوب و چیزای بی ربط به بازی بحث بشه

خوشبختانه من اینجور چیزها عین خیالم هم نیست و برام مهم داستان و گیم پلیه. این سری هم فکر کنم جزییات گیم پلی بیشتری مشخص بشه. منتظر این جور اخبارها هستم. مثلا منتظرم ببینم کلیکرها این سری تنوعشون چجوری میشه.کلا سوالی که بی پاسخ باشه زیاده.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
من فقط میخوام یه دوتا جاخالی دیگه نمایش بدن تا دیگه باورم بشه اون نمایش قبلی واقعی بود :D
قطعا جا خالی دادن ها هستش.ولی ناتی داگ همیشه تو گیم پلی هایی که نشون میده بازی رو خیلی کارگردانی شده نشون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر