PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
دوستان ی سوال
چرا الی با اینک میدونس از بیماری قارچی مصونه،از کلیکرا دوری میکرد؟(اینو بدون در نظر گرفتن پیشروی داستان ب سمت تهیه واکسن از بدن الی در نظر بگیرید )
ی نمونه سینماییشم میتونه آلیس تو سری فیلمای رزیدنت ک ...

موفق باشيد

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان ی سوال
چرا الی با اینک میدونس از بیماری قارچی مصونه،از کلیکرا دوری میکرد؟(اینو بدون در نظر گرفتن پیشروی داستان ب سمت تهیه واکسن از بدن الی در نظر بگیرید )
ی نمونه سینماییشم میتونه آلیس تو سری فیلمای رزیدنت ک ...

موفق باشيد
والا اون کلیکرها که من دیدم بیماریشون رو هم که فاکتور بگیریم مشکلشون این بود که علاقه زیادی به جویدن گردن داشتن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ولی توجه کردید وقتی بازی رو تو e3 نشون دادن همون چیزی شد که نیل دراکمن میگفت:D...... گفت بخشی از طرفدارا ممکنه ناامید بشن از بازی که بعضیا شدن....:D(البته اگه شخصیت قابل بازی دیگه ای توش باشه خیلی خوب میشه اگه باشه من یکی که کلا الی و اون دماغ دراز فراموش میکنم دیگه وارد کردن این چیزا تو داستان یه حدی داره شاید بعضیا زیبا بدوننش ولی از نظر بعضیا اصن زیبا نیست:D)
امیدوارم بعد این برن سر پروژه فضاییشون که ارتاش خیلی خفن بود@-)یا دست کم برن jak ریبوت کنن که بدون شک از نظر داستان بهترین پلتفرمر تاریخه و یجورایی برای من zelda killer به حساب میاد(قسنگ نقطه مقابل داستان ابکی زلدا jak8->) فقط امیدوارم جک به یه شخصیت که از اون گرایش ها داره تبدیل نکنن از این اسرائیلی همه چی برمیاد=)):D....

آخرین ویرایش:

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
ولی توجه کردید وقتی بازی رو تو e3 نشون دادن همون چیزی شد که نیل دراکمن میگفت:D...... گفت بخشی از طرفدارا ممکنه ناامید بشن از بازی که بعضیا شدن....:D(البته اگه شخصیت قابل بازی دیگه ای توش باشه خیلی خوب میشه اگه باشه من یکی که کلا الی و اون دماغ دراز فراموش میکنم دیگه وارد کردن این چیزا تو داستان یه حدی داره شاید بعضیا زیبا بدوننش ولی از نظر بعضیا اصن زیبا نیست:D)
امیدوارم بعد این برن سر پروژه فضاییشون که ارتاش خیلی خفن بود@-)یا دست کم برن jak ریبوت کنن که بدون شک از نظر داستان بهترین پلتفرمر تاریخه و یجورایی برای من zelda killer به حساب میاد(قسنگ نقطه مقابل داستان ابکی زلدا jak8->) فقط امیدوارم جک به یه شخصیت که از اون گرایش ها داره تبدیل نکنن از این اسرائیلی همه چی برمیاد=)):D....

نمیدونم این موضوع قبلا تو تاپیک بحث شده یا نه.... ولی به نظر من!( تاکید میکنم به نظر من:D) موضوع اصلا زیبا بودن این مسائل نیست! موضوع کنار اومدن و طبیعی بودن این مسائل برای همه ی ماست!من سالها تو خوابگاه دانشجویی بودم و یه سال یکی از این موردا تو سوییتمون بود! اولش حس بدی داشت برام ولی یه سال گذشت و من کم کم فهمیدم چقدر این بدبخت داره عذاب میبینه! برا چیزی که حتی دست خودش نبوده با خوانوادش مشکل پیدا کرده بود! و فکر کنین داشت تو خوابگاه زندگی میکرد! جایی که مسلما فرهنگ این چیزا جا نیفتاده! این آدم اگه حتی 1 درصد میتونست این گرایش رو میزاشت کنار و عادی زندگی میکرد و اینقدر همه این چیزا رو تحمل نمیکرد ولی" نمیتونست". مسئله اختلالیه که دست خوده آدم نیست و اصلا نباید فکر کنی که زیبا هست یا نیست! بحث ترویج این مسئله نیست دوستان... اینطوری نیست که من اینو بازی کنم بگم واو چقدر خفن برم همنجنس باز بشم... مسئله ذاتیه... حالا این موضوع تو آمریکا به خاطر سطح فرهنگشون خیلی از اینجا جا افتاده تره! و چقدر خوبه که یه کمپانی با "به نظر" من خفن ترین بازیش همچین ریسک سنگینی بکنه و بدونه که یه سری طرفداراشو از دست میده ولی باز بیارتش تو بازیش!این موضوع نه تنها برای آمریکا بلکه حتی خیلی خیلی بیشتر برای کشورهای جهان سومی مثل ما خوبه! شاید باعث بشه یه سری ترسشون از ابرازش بریزه و بخش بزرگی از مشکلات ذهنیشون حل شه! فیلم love simon رو ببینین! مخفی کردن این موضوع طرفو از لحاظ ذهنی نابود میکنه! مطمئنم این موضوع بازی نه تنها اثر منفی نداره که اثر مثبت زیادی مخصوصا تو کشور ما داره! نمیدونم چند سالتونه و طرز فکرتون چجوریه ولی مسلما باید بدونین که هر چی تو مدرسه راجبه این مسائل بهمون یاد دادن مزخرفی بیش نبوده و طرز فکر ما رو تقریبا مثل د*ا*ع&ش حالا یه مقدار خفیف ترن از اونا رشد دادن! فکر میکنیم 100 درصد بده چون اینجوری تو گوشمون خوندن!( گناه کبیره و بلا بلا بلا بلا) ولی بهتره یه مقدار باز تر دنیا رو ببینیم و قبول کنیم ! قبول کنیم چنین چیزهایی هست و زیادم هست! دست خودشونم نیست! از نظر ما زشته چئن گرایش ما فرق داره! این چیزها نه تنها جنبه ی تبلیغات نداره بلکه جنبه ی آموزش داره برای مثلا منی که 24 ساله اینجا مغزمو با چرت و پرت پر کردن و تصور این چیزا برام ناشایسته! چیزی که باید به نظرم فرهنگ سازیش آنجام میگرفت که نگرفت! به قول رفیقمون: چشم ها را باید شست.... جور دیگر باید دید.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نمیدونم این موضوع قبلا تو تاپیک بحث شده یا نه.... ولی به نظر من!( تاکید میکنم به نظر من:D) موضوع اصلا زیبا بودن این مسائل نیست! موضوع کنار اومدن و طبیعی بودن این مسائل برای همه ی ماست!من سالها تو خوابگاه دانشجویی بودم و یه سال یکی از این موردا تو سوییتمون بود! اولش حس بدی داشت برام ولی یه سال گذشت و من کم کم فهمیدم چقدر این بدبخت داره عذاب میبینه! برا چیزی که حتی دست خودش نبوده با خوانوادش مشکل پیدا کرده بود! و فکر کنین داشت تو خوابگاه زندگی میکرد! جایی که مسلما فرهنگ این چیزا جا نیفتاده! این آدم اگه حتی 1 درصد میتونست این گرایش رو میزاشت کنار و عادی زندگی میکرد و اینقدر همه این چیزا رو تحمل نمیکرد ولی" نمیتونست". مسئله اختلالیه که دست خوده آدم نیست و اصلا نباید فکر کنی که زیبا هست یا نیست! بحث ترویج این مسئله نیست دوستان... اینطوری نیست که من اینو بازی کنم بگم واو چقدر خفن برم همنجنس باز بشم... مسئله ذاتیه... حالا این موضوع تو آمریکا به خاطر سطح فرهنگشون خیلی از اینجا جا افتاده تره! و چقدر خوبه که یه کمپانی با "به نظر" من خفن ترین بازیش همچین ریسک سنگینی بکنه و بدونه که یه سری طرفداراشو از دست میده ولی باز بیارتش تو بازیش!این موضوع نه تنها برای آمریکا بلکه حتی خیلی خیلی بیشتر برای کشورهای جهان سومی مثل ما خوبه! شاید باعث بشه یه سری ترسشون از ابرازش بریزه و بخش بزرگی از مشکلات ذهنیشون حل شه! فیلم love simon رو ببینین! مخفی کردن این موضوع طرفو از لحاظ ذهنی نابود میکنه! مطمئنم این موضوع بازی نه تنها اثر منفی نداره که اثر مثبت زیادی مخصوصا تو کشور ما داره! نمیدونم چند سالتونه و طرز فکرتون چجوریه ولی مسلما باید بدونین که هر چی تو مدرسه راجبه این مسائل بهمون یاد دادن مزخرفی بیش نبوده و طرز فکر ما رو تقریبا مثل د*ا*ع&ش حالا یه مقدار خفیف ترن از اونا رشد دادن! فکر میکنیم 100 درصد بده چون اینجوری تو گوشمون خوندن!( گناه کبیره و بلا بلا بلا بلا) ولی بهتره یه مقدار باز تر دنیا رو ببینیم و قبول کنیم ! قبول کنیم چنین چیزهایی هست و زیادم هست! دست خودشونم نیست! از نظر ما زشته چئن گرایش ما فرق داره! این چیزها نه تنها جنبه ی تبلیغات نداره بلکه جنبه ی آموزش داره برای مثلا منی که 24 ساله اینجا مغزمو با چرت و پرت پر کردن و تصور این چیزا برام ناشایسته! چیزی که باید به نظرم فرهنگ سازیش آنجام میگرفت که نگرفت! به قول رفیقمون: چشم ها را باید شست.... جور دیگر باید دید.
حرفای شما درست اینجا بحثش نیست ولی تا جای که من میدونم این یه بیماری قابل درمانه......حالا این مشکل از هرجا امده باشه.........اما موضوع اینه که جدیدن خیلی روش مانور داده میشه بجای اینکه ازش جلوگیری بشه(نمیگم سخت گیرانه ولی تو یه محدوده ای) این کار درست نیست یعنی بخاطر اینکه نشون بدن همه ازادن بیان تو سینما و بازی نشونش بدن....... این چیزا حدی داره:D

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
حرفای شما درست اینجا بحثش نیست ولی تا جای که من میدونم این یه بیماری قابل درمانه......حالا این مشکل از هرجا امده باشه.........اما موضوع اینه که جدیدن خیلی روش مانور داده میشه بجای اینکه ازش جلوگیری بشه(نمیگم سخت گیرانه ولی تو یه محدوده ای) این کار درست نیست یعنی بخاطر اینکه نشون بدن همه ازادن بیان تو سینما و بازی نشونش بدن....... این چیزا حدی داره:D
بیماری نیست عزیز من
بیماری نیست!
اطلاعاتت رو اپدیت کن...

• Like
Reactions: vaan 2 and Milad_HW

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406

دوست عزیز راجع به چیزی که اطلاع کافی نداری صحبت نکن . تز جدیده " قابل درمان " :D

• Like
Reactions: vaan 2 and Milad_HW

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوست عزیز راجع به چیزی که اطلاع کافی نداری صحبت نکن . تز جدیده " قابل درمان " :D
بیماری نیست عزیز من
بیماری نیست!
اطلاعاتت رو اپدیت کن...
تز نیست داداش :)) من این شنیدم فقط یکم ادب رو رعایت کنیم لازم نیست بخاطر کمبود اطلاعات رو سر هم بپریم.....:D
حالا هرچی شما به من بگید نشون دادنش درسته؟!.......شرمنده که اینجا جاش نیست من از طرفدارای بازیم هنوزم دارم مولتی میزنم فقط دوست ندارم چنین چیزی تو یکی از بهترین بازیای عمرم ببینم:)>-

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655

کاملا با حرفات موافقم. اما نکته اینجاس که فک میکنم نظرت باعث بشه یه بحث و دعوای خفنی راه بیفته. امیدوارم بچه ها احترام همدیگه رو نگه دارن.

• Like
Reactions: jhoobin

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
تز نیست داداش :)) من این شنیدم فقط یکم ادب رو رعایت کنیم لازم نیست بخاطر کمبود اطلاعات رو سر هم بپریم.....:D
حالا هرچی شما به من بگید نشون دادنش درسته؟!.......شرمنده که اینجا جاش نیست من از طرفدارای بازیم هنوزم دارم مولتی میزنم فقط دوست ندارم چنین چیزی تو یکی از بهترین بازیای عمرم ببینم:)>-
داداش بیماری نیست و تا جایی که میدونمم قابل درمان نیست اصلا. یعنی وقتی بیماری نیس دیگه چیزی برای درمان وجود نداره:D
اره جدیدا توی توی هر فیلم و سریال و بازی حداقل یه گی و لزبین داریم. گرچه من خوشم نمیاد از این چیزا ولی مشکل خاصی هم با بود و نبودش ندارم و شما هم چه دوست داشته باشی چه نداشته باشی یکی دو سالی هست که به شدت از این چیزا استفاده میشه و به مرور زمان کمتر میشه

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نشون دادنش چه مشکلی داره؟
اونموقع که النا نیتن رو میبوسید هم شما بنظرتون درست نبود و دوست نداشتی ببینی؟
یا سر صحنه های ویچر 3 شما منقلب میشدی؟
اگه با این صحنه ها مشکل نداشتی و دلت یه حالی نمیشده ولی الان با دیدن این صحنه به این نتیجه رسیدی تبریک میگم شما هوموفوب هستی
l3ec_screenshot_2018-07-15-14-20-40-1.png

این توییت بون کاتر هم بخونید.
لایتنینگ ارتیست ناتی هستن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نشون دادنش چه مشکلی داره؟
اونموقع که النا نیتن رو میبوسید هم شما بنظرتون درست نبود و دوست نداشتی ببینی؟
یا سر صحنه های ویچر 3 شما منقلب میشدی؟
اگه با این صحنه ها مشکل نداشتی و دلت یه حالی نمیشده ولی الان با دیدن این صحنه به این نتیجه رسیدی تبریک میگم شما هوموفوب هستی
l3ec_screenshot_2018-07-15-14-20-40-1.png

این توییت بون کاتر هم بخونید.
لایتنینگ ارتیست ناتی هستن
من مشکلی با این چیزا ندارم خیلی هم پیگیرش نیستم..درباره اون(هوموفوب) الکی قضاوت نکنید اصن نشنیده میگیرمش :D...... فقط دارم میگم که این چند وقته خیلی این چیزا زیاد شده تو فیلم و بازی قبلشم بود و من مشکلی نداشتم و ندارم.... فقط تا به حال ندیده بودم پروتاگونیست (درست گفتم) بازی اینجوری باشه یعنی یکی از هسته های اصلی داستان درباره همینه:-??

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
هر موقع همونجوری که راحت از کنار روابط غیرهمجنسگرایانه تو فیلم ها و گیم ها رد میشین از روابط هم جنسگرایانه هم رد شدین اونموقع یعنی مشکلی با این قضیه ندارین.
اینکه چون شخصیت اصلی یه بازی هم جنسگراس بیاین ایراد تلقی کنین اینو و اعتراض کنین دقیقا مثل اینه که هم جنسگراها بیان به فیلم ها و بازی هایی که شخصیتاش دگرجنسگرا هستن اعتراض کنن

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,354

درود دوست عزیز
تعریف شما از فرهنگ چیه ؟
نتیجه این فرهنگ غنی امریکای چیه ؟
نتیجه ازادی جنسی چیه ؟
هر 98 ثانیه هر روز بیش از 570 نفر و یک ششم کل زنان جامعه امریکا دچار خشونت ها جنسی هستن
Victims of Sexual Violence: Statistics | RAINN

• 29% are age 12-17.
  • 44% are under age 18.
  • 80% are under age 30.
  • 12-34 are the highest risk years.
  • Girls ages 16-19 are 4 times more likely than the general population to be victims of rape, attempted rape, or sexual assault.
7% of girls in grades 5-8 and 12% of girls in grades 9-12 said they had been sexually abused.

شما که باور داری همه چیز های که به ما یاد دادن مضخرفی بیشه نبوده و چشم ها باید شست علت این امار ها رو چی می دونی
فقط ایالت فلوریداست
According to the National Intimate Partner and Sexual Violence Survey, 2010*(1):

Women:

• 1,266,000 women in Florida have been raped at some point in their lives. That’s 17% or 1 in 6 women in Florida.
  • 41.8% of women, or 3,111,000, in Florida have been victimized by sexual violence other than rape.
  • 79.6% of female victims who have experienced one or more completed rape experienced the first rape before the age of 25; 42.2% were under 18 at the time of the first completed rape.
Men:

این فقط مربوط به مشکلات جنسی حالا بماند نژاد پرستی و کشتار و خشونت ونسل کشی و .....
متاسفانه در چند سال اخیر روی ما هم تاثیر گذاشته و نسل جوان ما رو نابود کرده
ما غنی ترین فرهنگ دنیا رو داریم
این که جوانان نسل ما 24 ساعت رو Instagram عمرشون تلف می کنن ما حاظر نیستن دو صفحه کتاب بخونن
50 صفحه در مورد از داستان و نظریه های game of thrones مطلب بلدن اما کتاب شاهنامه حتی از نزدیک ندیدن چه برسه به این که بخونن و تاریخ خودشون اهمیت نمیدن حتی اسمش پادشاهان بزرگ کشور هم نمی دونن ربطی به فرهنگ ایران نداره
فرهنگ ما یعنی خانواده فامیل انسانیت کمک به هم دیگه مهربانی تحصیل علم شعر و ادبیات وداستان تاریخ کهن و بی نظیر
باید به حال این سرزمین خون گریست که ایرانی که با کوروش کبیر اولین حکومتی بود که برای کارگران حقوق تعیین کرد و ازادی دین و قومیت به همرا اورد بی شمار دانشمند شاعر پزشک وشاعر و نویسنده میشه بی فرهنگ
امریکای که با کشتار 100 میلیون سرخ پوست بی دفاع تشکیل شد و میلیون ها نفر تو ژاپن و ویتنام و بیش از 8 میلیون افریقای که در فاصله 1955 تا 2000 مسقیم وغیر مستقیم تو کشور های ضعیف افریقای کشت و میلیون ها ساهپوست بخت برگشته که صد ها سال به بردگی گرفته شدن و به بدترین شکل ممکن شکنجه و کشته شدن میشه با فرهنگ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر شما پرداختن به این گرایش الان ریسک محسوب میشه ؟
10 سال پیش در gta iv و ماموریت Out of the Closet نیکو نقش گی بازی می کرد تا یه هدف بکشه Florian Cravic که گی شده بود
dlc داستانی بازی gta 4 tbogt که خودش به این موضوعات پرداخته بود

BioWare که سلطان پرداختن به پرداختن به گرایشات جنسیه

تو witcher 2 که Philippa Eilhart Cynthia لز بودن یا
Detmold
latest

تو witcher 3 که به احتمال زیاد ciri گرایش به دو جنس داره
و کلی مثال های دیگه
ایا cd projekt red نمادش رنگین کمونی کرد ؟
بایور تو E3 تریلر رومنس نشون داد ؟
Dan and Sam Houser بزرگ برای حمایت از همجنس گرایان تلاش کردن ؟
این ریسک نیست که داخل سیل بزرگ که داره کل صنعت سرگرمی رو نابود میکنه شنا کنی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما تصورت این که هدف گسترش نیست :Cheesygrin: اموزش :lol:
سینما و سریال که مشخص به چه شکل عجیب و غریبی به ابن گرایشات می پردازن
اما شاید از کمیک خبر نداشته باشین که در 10 سال اخیر دارن به چه شکلی به همه چیز گند می زنن
Batwoman Poison Ivy:neutral: لز کردن
Catwoman Wonder Woman Harley Quinn هم Bi
Green Lantern Iceman :openmouth::rage:Wolverine هم گی

در مورد Captain America :nomouth:و dead pool شایعاتی هست

هدف همه ای این کار ها صرفا اموزش :lol::lol::lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر