PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اونجا روبند نداشت فقط ، در مورد پشت بوم تفاوتش دوربین سینماتیک و صحنه ی اسکریپت شدس که در بیشتر بازیها مرسومه ، وگرنه توی همون صحنه شما با توجه به ری اکشنی که نشون میدی و سرعت عملت ، شاهد حرکت های رزمی متنوعی هستی ، کافیه همون صحنه رو تکرار چکپوینت کنی تا ببینی واقعا تفاوت دارن با هم و مثل همون تریلر هیجان انگیزه .
در مورد تریلر TLOU خیلی خفن بود و در هیچ بازی ای چنین دقتی به جزییات در همه ابعاد ! رو ندیدیم ، البته قبل از اینکه خودشو دوباره تکرار کنه !! همیشه همین بحثا وجود داره :D
تنها امیدواری که دارم میدونی چیه؟
یادته بعد از اون نمایش گیم پلی لست۲ کراگردان توم ریدر گفت این گیم پلی فیک هست؟
اگر جواب یکی از اعضای ناتی داگ نبود که رسما گفت بازی نهایی هم همینه الان بین این بیم و امید اسیر نبودم
کماکان امید رو حفظ میکنم و ممنون که تو بحث شرکت کردی

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اگر جواب یکی از اعضای ناتی داگ نبود که رسما گفت بازی نهایی هم همینه الان بین این بیم و امید اسیر نبودم

و در ادامه اون ماجرا یکی از اعضای یوبی سافت گفت که اینا از موشن مچینگ استفاده کردن و تو فورانر هم استفاده شده ولی ناتی داگ اومده خیلی پیشرفتش داده ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آره اما گیم پلیش فرق خاصی با UC4 نداشت
میدونید چرا از دانگرید نگرانم؟
گیم پلی معرفی لاست لگیسی یادته؟
اون گیم پلی که کلویی رو با روبنده نشون دادن
اون سکانس روی پشت بام که درگیر میشن یادته؟
حالا اینو با بازی اصلی بازی کن
اصلا اونی نیست که تو تریلر دیدیم تفاوت بسیار زیاد بود

این ویدیوی پایین رو ببین:

منم وقتی تریلر دلست رو دیدم فکر کردم خالی بندیه، ولی وقتی لاست لگاسی رو بازی کردم ، دیدم حداقل شصت هفتاد درصد چیزی که تو تریلر بود تو بازی دیدم ! میلی کامبت خصوصا به جز جاخالی! بعد به این فکر کردم اینو یه تیم کوچیک با کارگردان تازه کار ساختن ، وای به حال دلست!

بیم و امید برا چی ، چرا قضیه رو دراماتیک می‌کنی ! تهش اینه که تریلر فیک بود و بازی فیل میشه و ما هم یه میدل فینگر نشون می‌دیم به ناتی داگ ، درست مثل دیزگان! و بازی رو ایگنور میکنیم

پیچیدگی نداره! یه چیزی ادعا کردن ساختن باید همون رو با کیفیت مطلوب تحویل ما بدن ! اینکه نشد و نداشتیم و گیم پلی خراب میشد و اینا حالمون نمیشه!

به قول اصفهانیا ! ک*ک* خوردی، گ*** ناشتا اومدی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
منم وقتی تریلر دلست رو دیدم فکر کردم خالی بندیه، ولی وقتی لاست لگاسی رو بازی کردم ، دیدم حداقل شصت هفتاد درصد چیزی که تو تریلر بود تو بازی دیدم ! میلی کامبت خصوصا به جز جاخالی! بعد به این فکر کردم اینو یه تیم کوچیک با کارگردان تازه کار ساختن ، وای به حال دلست!

بیم و امید برا چی ، چرا قضیه رو دراماتیک می‌کنی ! تهش اینه که تریلر فیک بود و بازی فیل میشه و ما هم یه میدل فینگر نشون می‌دیم به ناتی داگ ، درست مثل دیزگان! و بازی رو ایگنور میکنیم

پیچیدگی نداره! یه چیزی ادعا کردن ساختن باید همون رو با کیفیت مطلوب تحویل ما بدن ! اینکه نشد و نداشتیم و گیم پلی خراب میشد و اینا حالمون نمیشه!

به قول اصفهانیا ! ک*ک* خوردی، گ*** ناشتا اومدی
سلام همشهری

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان شما ها نگران گیم پلی وگرافیک بازی هستید من نگرانم خشونت بازیم که کم نشه با این وضعیتی که یکسری سایت ها راه انداختن مثل گیر دادنشون به سایبرپانک وکال اف جدید،امیدوارم شرکت های سازنده زیربار این جور مزخرفات نرن ،چون دیگه باید واقعا فاتحه بازی های سینگل خوند

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
دوستان شما ها نگران گیم پلی وگرافیک بازی هستید من نگرانم خشونت بازیم که کم نشه با این وضعیتی که یکسری سایت ها راه انداختن مثل گیر دادنشون به سایبرپانک وکال اف جدید،امیدوارم شرکت های سازنده زیربار این جور مزخرفات نرن ،چون دیگه باید واقعا فاتحه بازی های سینگل خوند
ارجاعت میدم به تریلر دیترویت ، که خشونت علیه بچه رو اونسال برخی معلوم الحال بولد کردن ، و سونی سال بعد دقیقا همون صحنه رو با سناریوی مرگش به نمایش گذاشت ! ، توی خشونت بازی شک نکن .

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
ارجاعت میدم به تریلر دیترویت ، که خشونت علیه بچه رو اونسال برخی معلوم الحال بولد کردن ، و سونی سال بعد دقیقا همون صحنه رو با سناریوی مرگش به نمایش گذاشت ! ، توی خشونت بازی شک نکن .
امیدوارم همینطورباشه،بله دیتروت را یادمه ،ولی سرهمین دویل می کرای انگار سونی یه سری قسمت ها را بصورت نامحسوس سانسور کرده بود البته اون مربوط به خشونت بازی نبود ولی بازم یه جورسانسور بود

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
امیدوارم همینطورباشه،بله دیتروت را یادمه ،ولی سرهمین دویل می کرای انگار سونی یه سری قسمت ها را بصورت نامحسوس سانسور کرده بود البته اون مربوط به خشونت بازی نبود ولی بازم یه جورسانسور بود
این مورد .. بعضیا میگن سیاست سونی در قبال بازیهاست ، قبول ندارم این حرفو ! ، سونی چه بازیهای انحصاریش ، چه tpها ، از ریلیزهای جدید میتونم مثال از Nudity بیارم که این قانون رو نقض میکنه ، توی بازیهای ژاپنی فت و فراوونه این مورد ! ، حالا یکی از بازیهای شرقی (منظورم DMC نیست) سانسور شده دلیل نمیشه بگیم همه به این شکل شدن یا خواهند شد .

این مدل تفکرات از زمان ریاست کودرا بوجود اومد و مخالفتهایی روی بخشی از سیستم مدیریتیش شد (شاید یکیش همین بوده) ، بعد از برکناریش و اومدن جیم رایان .. توی این مورد مشخصا بعد از این همه سال کار ، نشون داده برای مخاطب ، سازنده و کاری که ارائه میده احترام قائله .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
وقتی دلست 1 اومد 6هزار بار اون قسمتی که تو e3 نشون دادن رو رفتم اما نشد که نشد :D
دوستان من خودم فن این بازی هستم اما نباید خودمون رو گول بزنیم . اینا عمرا بتونن چیزی که تو e3 نشون دادن رو تو نسخه نهایی اجرا کنن . البته این احتمالش هست که تو ps5 بتونن اما تو ps4 همچین انیمیشنها و هوش مصنوعی غیر ممکنه .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
وقتی دلست 1 اومد 6هزار بار اون قسمتی که تو e3 نشون دادن رو رفتم اما نشد که نشد :D
دوستان من خودم فن این بازی هستم اما نباید خودمون رو گول بزنیم . اینا عمرا بتونن چیزی که تو e3 نشون دادن رو تو نسخه نهایی اجرا کنن . البته این احتمالش هست که تو ps5 بتونن اما تو ps4 همچین انیمیشنها و هوش مصنوعی غیر ممکنه .
قبلا هم این بحثا شده
دلیل عدم وجود اون انیمیشن های برداشت ایتم و یک سری اینمیشن های دیگه ضعف سخت افزاری کنسول نسل قبل بوده اینو من نمیگم بعد از ریلیز بازی خود اعضای ناتی داگ گفتن
درضمن این که نمیشه مثلا مرحله ای که تو ای تری رو نشون دادن رو مثل همون نمایش رفت دلیلش سادس خودشون هم گفتن اون قسمت و طرز پیش برد مرحله و چیزا دیگه رو مخصوص نمایش ای تری برنامه ریزی میکنن و طراحیش میکنن تا بتونن اون ویژگی هایی که می خوان رو تو 20 دقیقه نشون تماشا گرا بدن ولی تو نسخه نهایی بر اساس 0 تا صد مراحل بازی تغییرش میدن برا همین هزاز بار هم اون مرحله رو تکرار کنی نیمتونی مثل اون نمایش بازیش کنی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یه بار دیگه گیم پلی رو دیدم.همه چیز بی نقص بنظر میرسه و احتمال زیاد دوباره میترکونه فقط اینکه یه دختر 50-60 کیلویی همزمان با چند مرد قوی هیکل تن به تن مبارزه میکنه تو کتم نمیره و یه جورایی تو ذوق میزنه.
اگه یه ‍‍‍‍‍‍‍‍‍پسر ۵۰-۶۰ کیلویی بود که همزمان با چند مرد قوی هیکل تن به تن مبارزه می‌کرد چطور؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه بار دیگه گیم پلی رو دیدم.همه چیز بی نقص بنظر میرسه و احتمال زیاد دوباره میترکونه فقط اینکه یه دختر 50-60 کیلویی همزمان با چند مرد قوی هیکل تن به تن مبارزه میکنه تو کتم نمیره و یه جورایی تو ذوق میزنه.
در این مورد فرنگیها یه اصطلاح دارن

Conditions

تو دنیای لست چه دختر ۶۰ کیلویی باشه چه مرد ۱۳۰ کیلویی با دور بازوی فلان ! مجبوره برای زنده موندن بجنگه! چیزی که مهم بود باور پذیری مبارزاته که خدا وکیلی عالی کار کردن !فقط اونجا که مثل مگس الی رو گرفت پرت کرد تو دیوار نشون میده خودشون چقدر به فکر روبرو شدن با این چالش بودن!

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
حالا بازم همون بحثای تبعیض جنسیتی میاد وسط D: دختر و پسر بودن شخصیت که فرقی نمی‌کنه، ولی خیلیا می‌خوان خودشونو جای اون شخصیت بذارن، بفهمنش و یا همذات‌پنداری کنن، و وقتی پای یه دختر وسط باشه این موضوع براشون سخت یا غیرممکن میشه. از طرفی انتظارات خیلیا جوری بود که بازم کنترل جول رو به دست بگیرن، اون تیپ و استایل، سیستم قدم زدن و رفتارها و چیزای مهم‌تر که دیگه نیازی به گفتنش نیست واقعا، البته شکی در این نیست که الی هم عالیه و این می‌تونه تجربه متفاوت‌تری رو رقم بزنه ولی این حرکت از همون ابتدا زد توی برجک یه سری، مثل خودم. بازی میاد و بسیار هم موفق می‌شه اما دقیقا همین موضوع اجازه نمی‌ده تا چیزی که باید توی ذهن خیلی از افراد شکل بگیره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فرنگیا خودشون هزار جور عقاید درب داغون دارن ولشون کن:Dدارم در مورد یه دختر معمولی(نه تحت آموزشهای کماندویی) نهایت 60 کیلویی صحبت میکنم که با یه گروه مجهز به انواع سلاحهای سرد و گرم روبه رو میشه و از پسشون بر میاد.احتمالا بخوای بگی بازیه دیگه اینجور چیزای غیر عادی همیشه باهاشون همراه بوده"درسته موافقم اما با سلیقه من جور در نمیاد به ویژه اینکه نسخه یکم رو با جول میشناسم.
درست یادم مونده باشه دراکمن گفته بود احتمالا بخشی از طرفدارا به منتقد نسخه دوم تبدیل بشن.گرچه فعلا بازی نیومده و نمیشه طبق این تریلرا دیدگاه نهایی رو داد اما احساس میکنم چیزی که از U4 شروع شد و با U:LL ادامه پیدا کرد تو این نسخه قراره به اوج خودش برسه و با دنیایی روبه رو میشیم که زنها همه کارشن و انواع ژانگولر بازیاشون رو خواهیم دید.
واقعا گیمه دیگه! خوب اگه اینطور بود منم میتونم بگم چطور جوئل با چاقو یه هفت تیر زاغارت از پس یه لشکر آدم با تجهیزات و مسلسل تمام اتوماتیک بر اومد و بچه به دست فرار کرد ! قائدتا منطقی نیست و شاید فقط تو فیلم های جان ویک هیتمن و غیره از این چیزا ببینیم ! قائدتا جوئل دوره آموزشی کاماندویی و اساسینیشن نرفته پیش این اساتید !

تو این زمینه مشکل قطعا از بازی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر