PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من تا حالا تو این زمینه اینجا بحثی نکردم ولی حقیقتا به نظرم خیلی رو همین مبحث diversity تمرکز کردن و من بیشتر ترسم از همینه نه گرایش جنسی الی که از نسخه قبل مشخص بود. به عنوان مثال (تعداد کارکترهایی آسیایی که نشون دادن، یه زن تنومند با هیکلی مردانه، دایانا که قیافه ای شرقی داره و احتمالا اسرائیلی هست و از طرفی گرایش جنسیش بیشتر می خوره bisexual باشه و...) در کل نسبت به تعداد نمایش های کمی که تا الان داشته و محیط آخر الزمانی بازی به نظرم یکم diversity زیاد بوده.
دقیقا مشکلی که با نمایش های بازی دارم اینه که قشنگ تا الان تابلو تبلیغاتی بودن! متاسفانه!
امیدوارم خود بازی کل تمرکز و بحثش روی این چیزا نباشه، و جوری نباشه که تو کل بازی بخوان تو چشم گیمر فرو کنند این ها رو! وگرنه واقعا تبدیل میشه به بازیی که کاش هیچوقت ادامه ش ساخته نمیشد! ( بازم میگم، همه این قضایا رو توی Horizon داشتیم، ولی اونجا واقعا تو چشم فرو نمیکردن و مشکلی هم نداشت کسی! )

زودتر بازی بیاد ببینیم چه میکنند! و همینطور امیدوارم تو نمایش های بعدی هم دوز این چیزا رو کم کنند:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من تا حالا تو این زمینه اینجا بحثی نکردم ولی حقیقتا به نظرم خیلی رو همین مبحث diversity تمرکز کردن و من بیشتر ترسم از همینه نه گرایش جنسی الی که از نسخه قبل مشخص بود. به عنوان مثال (تعداد کارکترهایی آسیایی که نشون دادن، یه زن تنومند با هیکلی مردانه، دایانا که قیافه ای شرقی داره و احتمالا اسرائیلی هست و از طرفی گرایش جنسیش بیشتر می خوره bisexual باشه و...) در کل نسبت به تعداد نمایش های کمی که تا الان داشته و محیط آخر الزمانی بازی به نظرم یکم diversity زیاد بوده.

9e_img_20190215_021744_110.jpg

مدل سازی کارکتر از روی بدن ایشون انجام شده ، و مردانه نبوده ، جدا از اینکه فکر میکنم تازه حق مطلب رو ادا نکردن تو بازی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

مدل سازی کارکتر از روی بدن ایشون انجام شده ، و مردانه نبوده ، جدا از اینکه فکر میکنم تازه حق مطلب رو ادا نکردن تو بازی

ماشالا برا خودش مردیه x_x:D

در کل نسبت به تعداد نمایش های کمی که تا الان داشته و محیط آخر الزمانی بازی به نظرم یکم diversity زیاد بوده.

شما هروقت تونستی تو یـ دنیای آخرالزمانی که همه به فکر غارت کردنن چنین بدنی رو واسه جنس مونثی که پیش فرض جسش کوچیکتره بدون هرمون و تقویت کننده این شکلی کنی خبرم کن :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

شما هروقت تونستی تو یـ دنیای آخرالزمانی که همه به فکر غارت کردنن چنین بدنی رو واسه جنس مونثی که پیش فرض جسش کوچیکتره بدون هرمون و تقویت کننده این شکلی کنی خبرم کن :D
یکی ام باید هورمون و پودر بدزده ! :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
میدونم الان یکی میاد میگه این ایرادای بنی اسرائیلی چیه میگیری :D ولی خوب تو اصل قضیه فرقی نمیکنه :D
چیزی که هست خط زمانی این تریلر معلوم نبود یعنی ممکنه مال اوایل قصیه باشه و این هیکل غیرمنطقی نباشه !

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

من زیاد اهمیتی نمیدهم به این چیزا ، و فکر نمیکنم چند میلیمتر دور بازوی یه کارکتر تو یه بازی که هیچی ازش نمی‌دونیم و احتمالات بسیاری براشون وجود داره ، تاثیری تو محتوای بازی داشته باشه .
اصولاً باور دارم ، تمرکز و فکر کردن به این جزییات فقط باعث از بین بردن لذت خود آدم میشه

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595

اینکه نوشتم "یه زن تنومند با هیکلی مردانه" منظورم این نیست که تو واقعیت هیچ زنی با همچین بدنی وجود نداره، اما جزو اقلیت ها به حساب میان و همون داخل مبحث diversity که گفتم قرار می گیره. وگرنه خب کاراکتر آسیایی و اسراییلی و bisexual و .... هم وجود داره. اما اینکه همه این موارد تو یه محیط آخرالزمانی که به علت مرگ و میر زیاد به طور طبیعی بسیاری از اقلیت ها منقرض میشن، بیای تو چند تا تریلر همه رو قرار بدی، بحثش فرق می کنه. وگرنه من به خودی خود با هیچ کدوم از اون موارد مشکلی ندارم.

• Like
Reactions: Nameless King

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
شما به کسانی که بیل میزنن !! دقت کنید ساعدهای خیلی خوبی دارن ، به کسانی که درخت رو با تبر میندازن دقت کنید عضله های قوی ای دارن ، حالا جدا از ورزشکار بودنش و تمریناتی که به خودش میده ، یا کار سخت ، تبر هم یه هینته از گیم پلی ، که ضربات مهلکی رو میشه مثل جوئل یا از اون بهتر به کلیکرها وارد کرد ، قوی بودن یه حسنه ، و گیم پلی متفاوتی خواهد داشت . مثل تعامل با محیط ، مثلا یه درختو مثل کریتوس بلند میکنه میزنه توی سر کلیکرها یا با تبرش بدنشونو نصف میکنه :D

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
چند دقیقه پیش FanArt کلوئی و ندین در حال عشق بازی کردن رو دوباره به مناسب ولنتاین ریتویت کرد
کلا مثل اینکه دراکمن خوشش امده از این جو حال حاظر رد داده بنده خدا فکر کنم تو بازی بعدیش نیگا ها رو هم باید تحمل کرد:-&خوشحالم که انچارتد4 قبل از مد شدن این مسائل امد و خوشحالم که دراکمن دست کم دیگه سراغ انچارتد یا jak(سمت jak که رفت ولی افکار جدیدش باعث شد وسط کار ارور بده)نمیره:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اینکه نوشتم "یه زن تنومند با هیکلی مردانه" منظورم این نیست که تو واقعیت هیچ زنی با همچین بدنی وجود نداره، اما جزو اقلیت ها به حساب میان و همون داخل مبحث diversity که گفتم قرار می گیره. وگرنه خب کاراکتر آسیایی و اسراییلی و bisexual و .... هم وجود داره. اما اینکه همه این موارد تو یه محیط آخرالزمانی که به علت مرگ و میر زیاد به طور طبیعی بسیاری از اقلیت ها منقرض میشن، بیای تو چند تا تریلر همه رو قرار بدی، بحثش فرق می کنه. وگرنه من به خودی خود با هیچ کدوم از اون موارد مشکلی ندارم.
خوب مقایسه ات از همون اول غلطه، والا مردای سیکس پک دار با دور بازو نیم متر هم اکثریت جامعه که هیچ اقلیت هم نیستن ، اینکه تو اکثر بازیا و فیلما با همچین اندام های مواجه میشیم تفاوت که هیچ ، ارائه الگوی غلط نیست !؟

شما اندام یه مدل رو میتونی با یه زن نظامی مقایسه کنی ؟؟ اگه نه چطور کسی که تو یه شرایطیه که تمام کار روزانش جنگیدن و کار یدیه رو با زنان نرمال و معمولی الان مقایسه می‌کنی ؟؟؟

در مورد تنوع نژادی بازی هم فکر کنم ده ها بار بحث شده ، و دوباره مطرح شدن های پیاپیش واقعا عجیبه برام ،

تنها ایرادی که میشه به دراکمن و کاراش گرفت با اینکه حتی هیچ ضرروتی نداره ولی خیلی بولدش می‌کنه و تمرکز می‌زاره روش همون lgtb هست.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.02.15-20-55-23.png

کرم از خود درخته تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها !! به خدا ماهم از صمیم قلب دوست داریم باور کنیم ولی خوب اینقدر فن های بازی رو حساس کردی رو این موضوع که واقعا نباید هم چیزی به غیر Backlash نصیبت بشه !! یـ بار دوبار سه بار .....

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
امیدوارم این بحث های حاشیه ای که می کنید تو خود بازی اصلی هم جزو قسمت های حاشیه ای باشه و داستان بازی یه چیز خفن تر و فراتر از این حرفا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر