آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
بازیش قشنگه راضی بودی؟
سایتا کلی ازش تعریف کرده بودن
۲۰ دلار زیاد نیست براش؟
بنده قبلاً Okami رو روی PS2 بازی کرده بودم. این بازی یکی از بازی های شاخص زمان PS2 هست.
کارگردان بازی Hideki Kamiya هست که بازی های Devil May Cry 1، Bayonetta 1، Viewtiful Joe و The Wonderful 101 رو ساخته.
در مورد قیمتش فک کنم نسبت به باقی ریمسترهای 2017 مناسب باشه.
پ.ن: این بازی یکی از طولانی‌ترین ویدیوهای intro رو داره که skip هم نمیشه.
پ.ن 2: نسخه‌ی PS3 بازی که چند سال پیش ریلیس شد، با رزولوشن 4K رندر میشه و بعدش به 1080p داون سمپل میشه.
-
@sharoshor
Skullgirls Encore بازی خوبیه. شنیدم بخش training عالی داره که خیلی از ریزه‌کاری‌های بازی‌های فایتینگ رو یاد میده. فقط نسخه‌ی pc رو بازی کردم. از بخش آنلاین روی ps4 خبری ندارم.
Stories: The Path of Destinies چند وقت پیش جز بازی‌های +ps بود. بازی خیلی کوتاهیه و زود تکراری میشه چون انتخاب‌های مختلفی توی بازی می‌تونید انجام بدید که پایان‌های مختلفی رو ببینید. گرفتن plat توش عذابیه. فریم ریت هم کاملاً تعطیله!

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
Skullgirls Encore
Stories: The Path of Destinies

چطورن؟
این بازی Stories: The Path of Destinies خیلی عالیه. البته حدود 2 ساعته تموم میشه . اگه بخوای پلاتش کنی باید 25 بار تمومش کنی.
الان فکر کنم 1.5 دلار شده

• Like
Reactions: sharoshor

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
ممنون از دوستان بابت راهنمایشون...ازین دست بازی های ارزون شده و ارزشمند اگه معرفی کنین حال دادین زیر پنج دلار منظورمه
تا یادم نرفته بگم سونی الان ایمیل داد توش کد تم داینامیک هستش تا 2020 هم تاریخ انقضا داره کدش=))

A2HL

کاربر سایت
Jun 5, 2017
10
ممنون از دوستان بابت راهنمایشون...ازین دست بازی های ارزون شده و ارزشمند اگه معرفی کنین حال دادین زیر پنج دلار منظورمه
تا یادم نرفته بگم سونی الان ایمیل داد توش کد تم داینامیک هستش تا 2020 هم تاریخ انقضا داره کدش=))

Trine Enchanted Edition بگیر زیر 5 دلار از همه شون یه سروگردن بالاتره

• Like
Reactions: sharoshor

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
واس من الان کد تم داینامیک اومد اونم تا برج 12 سال 2020 تاریخ انقضا داره ولی اگر کد تخفیف بفرسته تاریخ انقضاش رو یک ماهه هم نمیزنه:|
تمش باحاله.حالت کانوایی داره با یه موزیکی که انگار گوی کوکی خریدید.احساس میکنم رفتم خونه مادربزرگم:D

آخرین ویرایش:

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان من الان زدم تو گوش star wars BF 2 استور انگلستان ریجن 2 - 50% تخفیف زده به مناسبت کریسمس من خریدم dlc هاشم که همه رایگانه مهم نیست ریجنش الان وقت خریدشه :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
سونی هر سال به فنهاش به مناسبتهای مختلف خیلی حال میده . منو که همیشه شرمنده کرده با گیفتهای پولی و کد ، امسال هم توقع نداشتم 3 تا هدیه پشت سر هم بهم بده که غافلگیرم کرد .

tr51_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B2-%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%B3%DB%B3%DB%B3_crop_461x625.png

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
سونی هر سال به فنهاش به مناسبتهای مختلف خیلی حال میده . منو که همیشه شرمنده کرده با گیفتهای پولی و کد ، امسال هم توقع نداشتم 3 تا هدیه پشت سر هم بهم بده که غافلگیرم کرد .

tr51_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B2%DB%B2%DB%B2-%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%B3%DB%B3%DB%B3_crop_461x625.png
نمیدونم من فن قدیمی که از 2011 تا الان مشتریش بودم چرا به من حال نمیده8-| دریغ از یک تم، دریغ از یک کد تخفیف:|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
نمیدونم من فن قدیمی که از 2011 تا الان مشتریش بودم چرا به من حال نمیده8-| دریغ از یک تم، دریغ از یک کد تخفیف:|
مطمینی ایمیلو درست چک می کنی؟:D چیزایی که میفرسته میره تو زیر شاخه promotion :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
توی توضیحات ایمیل کد تخفیف که واسه من میفرسته نوشته شما این ایمیل را به این خاطر دریافت میکنید که مشتری با ارزشی هستید احتمالا دلیل اینکه کد تخفیف نمیگیری اینه که کم خرید میکنی از استور

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر