آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,414
نام
علی
چجوری بدونیم کد تخفیف می‌فرسته برامون.؟

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
ایمیل میده معمولا. یه وقتاییم با دیدن یه سری ویدیو و این داستانا کد میده که این حالت دوم خیلی کم پیش میاد گمونم! البته من پیگیرش نیستم این ویدیو و اینارو ولی ایمیلو تقریبا هر روز چک میکنم دریق از یه فوش:| هیچی!

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان بازی
Assassin's Creed: Odyssey
شده 19 دلار
ارزش خرید داره؟
قطعا ارزش تجربه کردن رو داره منتهی یا یه اکانتی که بعدها بتونی بفروشیش خریداریش کن
تو این وضعیت ۲۰دلارم ۲۰ دلاره ، لااقل نصفشو بتونی برگردونی بُرد کردی!
ایمیل میده معمولا. یه وقتاییم با دیدن یه سری ویدیو و این داستانا کد میده که این حالت دوم خیلی کم پیش میاد گمونم! البته من پیگیرش نیستم این ویدیو و اینارو ولی ایمیلو تقریبا هر روز چک میکنم دریق از یه فوش:| هیچی!
قدیم واسه پلات بازی ها یه تمی ، اواتاری ، چیزی میداد
الان پیام تبریک خشک و خالی ام نمیفرسته!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B_O_X_E_R and db07

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
ایمیل که دیگه نمی‌ده هیچی، همون تخفیفات هفتگی که هر هفته چندتا عنوان تخفیف می‌خورد هم چند هفته ای هست که جمع شده! فقط گهگاهی یه فلش سیل می‌زاره که اونم چنگی به دل نمیزنه
اونور Xbox تخفیفات بهاره گذاشت کلی عنوان تخفیف زد ولی اینور خشکسالی شده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ایمیل که دیگه نمی‌ده هیچی، همون تخفیفات هفتگی که هر هفته چندتا عنوان تخفیف می‌خورد هم چند هفته ای هست که جمع شده! فقط گهگاهی یه فلش سیل می‌زاره که اونم چنگی به دل نمیزنه
اونور Xbox تخفیفات بهاره گذاشت کلی عنوان تخفیف زد ولی اینور خشکسالی شده
برای چی دیگه تخفیف بزنه وقتی دلار شده 14 هزار تومن دیگه کی میتونه بازی بخره :-??

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برای چی دیگه تخفیف بزنه وقتی دلار شده 14 هزار تومن دیگه کی میتونه بازی بخره :-??
بحث قیمت دلار جدا ولی
اگه ارزش نگهداشتن داشته باشه اون گیم ، با تخفیف بعضی وقتا از دیسکی خیلی ارزون تر درمیاد .

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
دقيقا وضعيت تخفيفات استور افتضاح شده..قديما كلي بازي كوچيك و بزرگ تو همين تخفيفات ميشه خريد الان كه فقط يا بازياي EA تخفيف ميخوره يا يوبي...وضع تخفيفات استور انگليس واقعا بهتره اما خوب قيمت پوند يه جوريه كه همونم داستانه...

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دقيقا وضعيت تخفيفات استور افتضاح شده..قديما كلي بازي كوچيك و بزرگ تو همين تخفيفات ميشه خريد الان كه فقط يا بازياي EA تخفيف ميخوره يا يوبي...وضع تخفيفات استور انگليس واقعا بهتره اما خوب قيمت پوند يه جوريه كه همونم داستانه...
تا زمان گشایش و پایین اومدن قیمت دلار یا باید تو فکر هک کنسول باشیم.یا همون بازی‌های قدیمی مون رو با خرید پلاس حداقل بتونیم آنلاین بازی کنیم. بازی جدید فعلا نباید خرید. یا یه کامپیوتر برای دانلود بازی‌های کرکی.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
تا زمان گشایش و پایین اومدن قیمت دلار یا باید تو فکر هک کنسول باشیم.یا همون بازی‌های قدیمی مون رو با خرید پلاس حداقل بتونیم آنلاین بازی کنیم. بازی جدید فعلا نباید خرید. یا یه کامپیوتر برای دانلود بازی‌های کرکی.

بعد از مدت ها یه نظر درست و تمیز دیدم.بقیه همه به فکر اکانت های دزدی شدن.هک کنسول فرق میکنه

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
یه هفته دیگه days of play شروع میشه از ۷ june تا ۱۷ june و تو قسمت بازی ها ۳ بازی god of war , spider man , days gone میشن ۲۰ دلار و همه بازی های playstion hits قیمتشون از ۱۰ دلار شروع میشه رو پایین .
پیشنهاد می کنم days gone رو بگیرید بعیده دیگه تحفیف بخوره تا مدتی اونم تخفیف به این خوبی

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ایمیل ها رو چک کنید سونی کد تم داینامیک فرستاده.
مرسی اره تم Judgment عه

به مناسبت ۴ سالگیم ، کد مربوط به ۳ تا اواتار واسم فرستاده
انقدر شخمین که حد و حساب نداره :|:))
اخه لعنتی این چیه فرستادی
یه ذره وقت واس یه طراحی مناسب نگذاشتن!

Screenshot_۲۰۱۹۰۶۰۲-۱۰۱۳۳۶_Email.jpg

• Like
Reactions: rosgod

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
یه هفته دیگه days of play شروع میشه از ۷ جولای تا ۱۷ جولای و تو قسمت بازی ها ۳ بازی god of war , spider man , days gone میشن ۲۰ دلار و همه بازی های playstion hits قیمتشون از ۱۰ دلار شروع میشه رو پایین .
پیشنهاد می کنم days gone رو بگیرید بعیده دیگه تحفیف بخوره تا مدتی اونم تخفیف به این خوبی
منظورتون ماه ژوئن هست دیگه؟چون جولای میشه ماه دیگه و تیر ما...
یعنی واقعا days gone میشه 20 دلار؟حتی با بازی که شکست کامل هم خورده همچین کاری نمیکنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر