آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
فکر کنم شانسی باشه چون منم سه چهار بار رفتم نیومد ولی همین دو سه ساعت پیش گفتم بزار دوباره امتحان کنم اگه نشد دیگه مجبورم گیفت بخرم که رفتم و شد نمیدونم قضیش چیه و چجوریه.
من هر کاری کردم اون قسمت رفتم نشد بگیرم!بدشانس بودم
تو هر سال یبار بیشتر 2 روزه رو نمیده

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
ی سوال رو جوابش مطمئن نیستم میپرسم
اگه ی بازی تخفیف خورده باشه و ما از کد تخفیف استفاده کنیم
روی قیمت تخفیف خورده اثر میذاره نه رو قیمت اصلیش درسته ؟! (یعنی مقدار پولی که کم میکنه با قیمت تخفیف خورده محاسبه میشه ؟)

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام
ی سوال رو جوابش مطمئن نیستم میپرسم
اگه ی بازی تخفیف خورده باشه و ما از کد تخفیف استفاده کنیم
روی قیمت تخفیف خورده اثر میذاره نه رو قیمت اصلیش درسته ؟! (یعنی مقدار پولی که کم میکنه با قیمت تخفیف خورده محاسبه میشه ؟)
درسته از تخفیف خورده کم میکنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
MGS4ه برام جالب بود! فکر میکردم رو PSN اصلا نیستش:D (آخه بازی های قبل 2009تقریبا به ندرت رو PS N هستن:D )

ولی FH بزنید...درسته یه عالمه آپدیت داره، ولی داستانیشم جذابه:D

• Like
Reactions: Abolfazl3007

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اسپایدر من و دیترویت تخفیف خوردن به علاوه ی تخفیف های دیگه که سایت ها خبر در موردشون رفتن (بگم زومجی تبلیغه ؟!:-?:D)
دیترویت 20 دلار
اسپایدر من 40 دلار
تو تخفیفات قبلی hollow knight و dead cells رو خریدم (اگه دنبالش هستید پخ بدید...) بنظرم از دست شون ندید
و ما کماکان منتظر celeste ... :-w8->

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان یه سوال، الان 2 تا بازی Detroit و Red Dead Redemption رو بخوام بگیرم، رو این سبد خرید کد 20 درصدی تخفیف باز اعمال میشه؟
ارزون ترین جا واسه خرید گیفت کارت و ارزون ترین راه واسه خرید این 2 تا بازی رو لطفا بگید :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان یه سوال، الان 2 تا بازی Detroit و Red Dead Redemption رو بخوام بگیرم، رو این سبد خرید کد 20 درصدی تخفیف باز اعمال میشه؟
ارزون ترین جا واسه خرید گیفت کارت و ارزون ترین راه واسه خرید این 2 تا بازی رو لطفا بگید :D
بله کد تخفیف اعمال میشه.
کد تخفیف فقط روی پیش خرید و پلاس اعمال نمیشه.

• Like
Reactions: 'EsiNs

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر