آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
بتلفیاب یک گذاشته بود ۴ دلار خوب بود
سونی هم خودشو سرکار گذاشته، آفرها به اسم Holiday هست ولی در حد آفرهای هفتگی سابقه!
نسخه عادی rdr2 هم بعیده حالا حالا اف بخوره

تصویر هم گویا هست، این آفر بتل، فورتنایت از هفته اول هم وجود داشت..
db916512-b39b-4138-a07b-d89477574aa7.jpg

-----

واسه خرید شراکتی باندل بتل اگر کسی تمایل داشت پیام بده.
(البته یوزر12ساله در انجمن های همسایه دارم.اعتمادسازی)
Battlefield World War Bundle
(Battlefield 1 Revolution Edition - Battlefield V Deluxe Edition)
35 دلار واسه اعضای پلاس - 45 دلار تخفیف عادی
Battlefield World War Bundle
This price is only available to 1/8/2019

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
واقعا آفر چشمگیری ندیدیم این دوره
همش مثل آفر های هفتگی بود حتی کمتر !!!

من که شخصا منتظر RDR2 بودم که آفرش بدرد عمه ی سازنده می خورد!!! این استدیو سازندش هم یکم گدا گشنه هست بعیده تا آخر 2019 یا اوایل 2020 بخوان وارد آفر 50 درصدی بازی بشن

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,007
نام
Ali
بتلفیاب یک گذاشته بود ۴ دلار خوب بود
قبل از افر کریسمس هم همین قیمت اف خورده بود !

من تو این افر هالیدی فقط yakuza kiwami 2 و yakuza 0 رو گرفتم اونم چون از قبل برنامشو داشتم
بازی های خوبی که اف خورده باشن خیلی کم بود

جدای از این بازی های رایگان پلاس هم جدیدا جالب نیست !

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
واقعا آفر چشمگیری ندیدیم این دوره
همش مثل آفر های هفتگی بود حتی کمتر !!!

من که شخصا منتظر RDR2 بودم که آفرش بدرد عمه ی سازنده می خورد!!! این استدیو سازندش هم یکم گدا گشنه هست بعیده تا آخر 2019 یا اوایل 2020 بخوان وارد آفر 50 درصدی بازی بشن
درسته در کل مالی نبود امسال /:)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
دوستان کد تخفیف 20 درصد خبری شده ازش ؟ چون دیدم چند تا از اینا که گیفت میفروشن کد تخفیفم دارن میفروشن. دفعه های قبلی که همین کد هایی که همه داشتن و اینجا بچه ها میزاشتن رو اینا میفروختن گفتم شاید سونی بازم داره خیرات میکنه ....

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
دوستان کد تخفیف 20 درصد خبری شده ازش ؟ چون دیدم چند تا از اینا که گیفت میفروشن کد تخفیفم دارن میفروشن. دفعه های قبلی که همین کد هایی که همه داشتن و اینجا بچه ها میزاشتن رو اینا میفروختن گفتم شاید سونی بازم داره خیرات میکنه ....
کد تخفیفایی که میزارن مال دیسک بازیهاست ، از روش بر میدارن دوباره وکیوم میکنن !

• Like
Reactions: voldmort and MO021

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
کد تخفیفایی که میزارن مال دیسک بازیهاست ، از روش بر میدارن دوباره وکیوم میکنن !
امیر بازی جدیدی نیومده که کد داشته باشه.اومده ؟ آخریش Gow بود که کدش تا آخر 2018 وقت داشت بعدم این سایت های گیفت کاردی هستن که کد دارن.فروشنده توپ خونه ایی نیست که دیسک داشته باشه باز کنه و برداره . همین یکیش اسپانسر بازی سنتره cdkey.ir یکی دو جا دیگه هم دیدم . سری قبلی همین کدهایی که اینجا بچه ها میزاشتن رو میفروختن چون تا تموم میشد اینا هم میزدن عدم موجودی .

• Like
Reactions: aliahmadi2

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
امیر بازی جدیدی نیومده که کد داشته باشه.اومده ؟ آخریش Gow بود که کدش تا آخر 2018 وقت داشت بعدم این سایت های گیفت کاردی هستن که کد دارن.فروشنده توپ خونه ایی نیست که دیسک داشته باشه باز کنه و برداره . همین یکیش اسپانسر بازی سنتره cdkey.ir یکی دو جا دیگه هم دیدم . سری قبلی همین کدهایی که اینجا بچه ها میزاشتن رو میفروختن چون تا تموم میشد اینا هم میزدن عدم موجودی .
کد ۲۰درصدو یا لایو PS میده ، یا میل میشه که آخریش مال VR بود ، ولی چون تعداد VRدارا کم بود کسی نتونست بزاره ، یا از دیسکه ، اگر طرف مستقیم کدهای دیجیتالیشو از فروشگاههای معتبر خارجی خرید کنه به عنوان پوینت در اختیارش میزارن . سونی هم گیفت میده در صورت خرید دیجیتالی .
نه کدی نداده و نداشته دیسکی توی بازیهام . فقط چون پوینتم بالاست گیفت میده .

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
5f34167d-75a8-436a-96b6-68ba65e3d81a.jpg

مثل اینکه پلاس یکساله و 3 ماهه رو تخفیف زده سونی ، استور آمریکا . 25 درصد تخفیف
یکساله 44 دلار ( کمترین رکورد چنده ؟)
کالاف بلک اوپس 4 بخش بلک اوت هم چند روز (یه هفته) تست فری شده ولی 60 گیگ دانلود داره.

آخرین ویرایش:

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99

کالاف بلک اوپس 4 بخش بلک اوت هم چند روز (یه هفته) تست فری شده ولی 60 گیگ دانلود داره.
یک ساله 40 دلار بود تو بلک فرایدی

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir

این تخفیف برای کسایی که پلاس ندارن اعمال میشه

• Like
Reactions: saeed_sg

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198

پلاس کمترین قیمت تو بلک فرآیدی و کریسمس داره که میشه 39.99$

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام قیمت پلاس یکساله الان 44 دلاره؟؟؟
بهترین تخفیف ها تو این ماه چه موقع میخوره؟؟ میخوام فیفا را بخرم که متاسفانه تو کریسمس نشد.

سلام دوستان الان فیفا19 تخفیف خورده شده 30 دلار ولی من 30 دلار ندارم میشه یکی بگه این پلاس دوروزه چجوری غعال میشه تا من فعالش کنم و بازیا بخرم با تخفیف پلاس ؟؟؟؟؟؟ اگه کسی هم کد تخفیف مخصوص فیفا یا کلی داره بفرسته ممنون میشم خیلی گیرم.

Last edited by a moderator:

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام دوستان الان فیفا19 تخفیف خورده شده 30 دلار ولی من 30 دلار ندارم میشه یکی بگه این پلاس دوروزه چجوری غعال میشه تا من فعالش کنم و بازیا بخرم با تخفیف پلاس ؟؟؟؟؟؟ اگه کسی هم کد تخفیف مخصوص فیفا یا کلی داره بفرسته ممنون میشم خیلی گیرم.
توی تنظیمات، قسمت سیوها برو یه گزینه میبینی اپلود سیوها و عکس پلاس روشه، انتخابش کن میگه پلاس نداری میخوای دو روز تریال امتجان کنی فعال کن

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
توی تنظیمات، قسمت سیوها برو یه گزینه میبینی اپلود سیوها و عکس پلاس روشه، انتخابش کن میگه پلاس نداری میخوای دو روز تریال امتجان کنی فعال کن
رفتم ولی پلاس دو روزه نبود 12ماهه و6ماهه و 1ماهه بود یدونه هم تریال که همن چهارده روزه هستش که باید یا کردیت کارت داشته باشی یا هم paypal.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر