آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
آقا ۱۶ از اوناس که باید قبلش ۱۰۰ تا شماره قبلی رو بازی کرده باشی؟؟؟ دموش رو گرفتم با گیم پلیش خیلی حال کردم برعکسه این ریبرس.
خیر. به غیر از ریمیک ۷ که ادامه‌اش همین ریبرث هست، مابقی فاینال‌فانتزی‌ها هیچ ربطی به هم ربطی ندارند!

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
آقا ۱۶ از اوناس که باید قبلش ۱۰۰ تا شماره قبلی رو بازی کرده باشی؟؟؟ دموش رو گرفتم با گیم پلیش خیلی حال کردم برعکسه این ریبرس.
سلام هیچ ربطی به شماره های قبلی و بعدی نداره و کلا یه عنوان مجزاست . اگه میتونی دیسکش رو بخر بازی کردی بفروش چون بعد از یه بار تموم کردن(همون کاری که من کردم) شاید دیگه نخوای بازیش کنی و بخوای بفروشی

• Love
Reactions: rahmanshahi

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
261
سلام هیچ ربطی به شماره های قبلی و بعدی نداره و کلا یه عنوان مجزاست . اگه میتونی دیسکش رو بخر بازی کردی بفروش چون بعد از یه بار تموم کردن(همون کاری که من کردم) شاید دیگه نخوای بازیش کنی و بخوای بفروشی
عالیه، من خیلی دوس داشتم یه بار فاینال فانتزی بازی بکنم، ولی همیشه فکر میکردم این ۱۰۰ شماره‌ای که تا الان اومده 😅 به هم ربط دارن.

اوکیه، ممنون بابت توضیحات، کنسولم دیجیتال هست 😁
الان فک کنم ۴۰ درصد تخفیف خورده بود، فعلا بازی های نکرده خفن زیاد دارم 😅 تازه بعد از سالها روی پیسی بودن اومدم روی کنسول یه خروار بازی ریخته روی سرم، صبر کنم شاید بیشتر تخفیف خورد 😈

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان تو تخفیفات بهاری یه باندلی آف خورده به اسم Warhammer Ultimate Pack: Hack and Slash. شده ۲۵دلار. دو تا بازی ARPG شبیه به دیابلو توشه. Chaos Bane بازی جمعو جوریه نسبتا ولی Inquisitor خیلی خوب و پرپیمونه. خلاصه که اگه علاقه به این سبک دارید یه نیم نگاهی داشته باشید به این باندل. راحت ۱۰۰ ساعتی محتوا داره.

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
فکر می‌کنید fatal frame بیشتر تخفیف بخوره؟ ۳۰ درصد تخفیف حدود ۲۸ دلار شده
تخفیفشو کاری ندارم ولی اصلا این ۲ شماره اخر که روی استور اومده بازی های خوبی نیستن و یه پسرفت اساسی نسبت به سه نسخه اصلی که روی ps2 اومدن دارن.اگه خیلی به سبکش علاقه داری بگیر.
من جفتشو رو سوییچ بازی کردم دومی انقدر بد بود اخراش ولش کردم تمومش نکردم

• Like
Reactions: darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
تخفیفشو کاری ندارم ولی اصلا این ۲ شماره اخر که روی استور اومده بازی های خوبی نیستن و یه پسرفت اساسی نسبت به سه نسخه اصلی که روی ps2 اومدن دارن.اگه خیلی به سبکش علاقه داری بگیر.
من جفتشو رو سوییچ بازی کردم دومی انقدر بد بود اخراش ولش کردم تمومش نکردم
این حرف شما عجیبه چون بازی تو استیم امتیاز ۹ گرفته و تو گوگل هم ۹۴ بازیکن ها نظر مثبتی رو بازی داشتن

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
این حرف شما عجیبه چون بازی تو استیم امتیاز ۹ گرفته و تو گوگل هم ۹۴ بازیکن ها نظر مثبتی رو بازی داشتن
نمیدونم والا دوست داری بگیر بازی متای ۶۸ داره منم بازیش کردم اصلا خوب نبود به قول معروف پول خودته اختیارشو داری :D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
بازی NEED FOR SPEED UNBOUND همراه dlc به هشت دلار قیمت خورده با تخفیف.
بخاطر گرافیک کارتونیش کلا نمیخواستم بخرم ولی نمیدونم چرا متقاعد شدم و خریدم.
حقیقتا همون هشت دلار هم نمی ارزه.
گیم پلی سنگین و خشک.
عدم استفاده از قابلیتهای دول سنس.
گرافیک زمان PS3 . با این گرافیک چرا روی PS4 نیومده؟ ادم یاد بازی آسفالت موبایل می افته.

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر