نامزهای مراسم The Game Awards 2016 مشخص شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
01505290103011072786.jpg

درود
از نامزاد ها مراسم The Game Awards (به اختصار TGA) رو نمایی شد . در بین نامزد ها Uncharted 4 با نامزدی در 8 بخش مختلف بیشترین نامزدی را داراست . The Game Awards امسال در 1 دسامبر در سالن Microsoft Theater شهر Los Angles برگزار خواهد شد .

GAME OF THE YEAR

For a game that delivers the absolute best experience across all creative and technical fields.

• Doom (id Software/Bethesda)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/Electronic Arts)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/Sony Interactive Entertainment)

BEST GAME DIRECTION

Recognizing a game studio for outstanding creative vision, game direction and design.

• Blizzard (for Overwatch)
  • Dice (for Battlefield 1)
  • id Software (for Doom)
  • Naughty Dog (for Uncharted 4: A Thief's End)
  • Respawn (for Titanfall 2)
BEST NARRATIVE

For outstanding storytelling and narrative development in a game.

• Firewatch (Campo Santo)
  • Inside (Playdead)
  • Mafia III (Hangar 13/2K)
  • Oxenfree (Night School Studio)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/SIE)
BEST ART DIRECTION

For outstanding creative and technical achievement in artistic design and animation.

• Abzu (Giant Squid/505)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/SIE)
BEST MUSIC/SOUND DESIGN

For outstanding audio, inclusive of score, original song, licensed soundtrack and sound design.

• Battlefield 1 (DICE/EA)
  • Doom (id/Bethesda)
  • Inside (Playdead)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)
BEST PERFORMANCE

Awarded to an individual for voice-over acting, motion and/or performance capture.

• Alex Hernandez as Lincoln Clay, Mafia III
  • Cissy Jones as Delilah, Firewatch
  • Emily Rose as Elena, Uncharted 4: A Thief's End
  • Nolan North as Nathan Drake, Uncharted 4: A Thief's End
  • Rich Summer as Henry, Firewatch
  • Troy Baker as Sam Drake, Uncharted 4: A Thief's End
GAMES FOR IMPACT

Honoring exemplary games that take on real-world issues and advocate for social change.

• 1979 Revolution (iNK Stories)
  • Block’hood (Plethora Project/Devolver Digital)
  • Orwell (Osmotic Studios/Surprise Attack)
  • Sea Hero Quest (Glitchers)
  • That Dragon, Cancer (Numinous Games)
BEST INDEPENDENT GAME

For outstanding achievement in a game made outside the traditional publisher system.

• Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Inside (Playdead)
  • Stardew Valley (ConcernedApe/Chucklefish Games)
  • The Witness (Thelka, Inc.)
BEST MOBILE/HANDHELD

For the best game playable on mobile phones and dedicated gaming handhelds.

• Clash Royale (Supercell)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems/Nintendo)
  • Monster Hunter Generations (Capcom)
  • Pokemon Go (Niantic)
  • Severed (DrinkBox Studios)
BEST VR GAME

For the best game experience playable in virtual reality.

• Batman: Arkham VR (Rocksteady Studios/WBIE)
  • EVE: Valkyrie (CCP Games)
  • Job Simulator (Owlchemy Labs)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)
BEST ACTION GAME

For the best game experience focused around first or third person combat.

• Doom (id Software/Bethesda Softworks)
  • Gears of War 4 (The Coalition/Microsoft Studios)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/EA)
BEST ACTION/ADVENTURE GAME

For the best game experience that combines combat with traversal and puzzle solving.

• Dishonored 2 (Arkane Studios/Bethesda Softworks)
  • Hitman (IO Interactive/Square-Enix)
  • Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog/Sony Interactive Entertainment)
BEST RPG

The best game designed for rich player character customization and progression, both offline and online, including massively multiplayer.

• Dark Souls 3 (FromSoftware/Bandai Namco Entertainment)
  • Deus Ex: Mankind Divided (Eidos Montreal/Square-Enix)
  • The Witcher 3: Wild Hunt -- Blood and Wine (CD Projekt RED)
  • World of Warcraft: Legion (Blizzard)
  • Xenoblade Chronicles X (Monolith Soft/Nintendo)
BEST FIGHTING GAME

For a game designed primarily around head-to-head combat.

• Killer Instinct Season 3 (Iron Galaxy Studios/Microsoft Studios)
  • King of Fighters XIV (SNK/Atlus USA)
  • Pokken Tournament (Bandai Namco Studios/The Pokemon Co.)
  • Street Fighter V (Capcom)
BEST STRATEGY GAME

Best game focused on real time or turn-based strategy.

• Civilization VI (Firaxis Games/2K)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems/Nintendo)
  • The Banner Saga 2 (Stoic Studio/Versus Evil)
  • Total War: Warhammer (Creative Assembly/Sega)
  • XCOM 2 (Firaxis Games/2K)
BEST FAMILY GAME

Best game for family play, including toys-to-life, rhythm/music/dance, and other genres.

• Dragon Quest Builders (Square Enix)
  • Lego Star Wars: The Force Awakens (TT Fusion/WBIE)
  • Pokemon Go (Niantic)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Skylanders: Imaginators (Toy for Bob/Activision)
BEST SPORTS/RACING

For traditional and non-traditional sports and racing games.

• FIFA 17 (EA Canada/EA Sports)
  • Forza Horizon 3 (Playground Games/Microsoft Studios)
  • MLB The Show 16 (SCE San Diego Studio/SIE)
  • NBA 2K17 (Visual Concepts/2K Sports)
  • Pro Evolution Soccer 2017 (PES Productions/Konami)
BEST MULTIPLAYER

For outstanding online multiplayer gameplay and design, including co-op and massively multiplayer experiences.

• Gears of War 4 (The Coalition/Microsoft Studios)
  • Overcooked (Ghost Town Games/Team 17)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Titanfall 2 (Respawn/EA)
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft)
MOST ANTICIPATED GAME

An upcoming game that has shown significant ambition and promise in moving the gaming medium forward.

• God of War (Santa Monica Studio/Sony Interactive Entertainment)
  • Horizon: Zero Dawn (Guerrilla Games/Sony Interactive Entertainment)
  • Mass Effect: Andromeda (Bioware/EA)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo)
TRENDING GAMER, PRESENTED BY INTEL

For a notable influencer, online streamer or media personality in 2016.

• AngryJoeShow
  • Boogie2988
  • Danny O'Dwyer
  • JackSepticEye
  • Lirik
BEST FAN CREATION

For fan-created content, such as MODs, fan films, and other player content.

• Project A2MR
  • Pokemon Uranium
  • Brutal Doom 64
  • Enderal: The Shards of Order
BEST ESPORTS PLAYER, PRESENTED BY OMEN BY HP

The eSports player judged to be the most outstanding performer in 2016, irrespective of game.

• Faker – Lee Sang-hyeok (SK Telecom T1, League of Legends)
  • Coldzera – Marcelo David (SK Gaming, Counter-Strike: Global Offensive)
  • ByuN –Hyun Woo (Starcraft 2)
  • Infiltrator – Lee Seeon-woo (Team Razer, Street Fighter V)
  • Hungrybox – Juan Debiedma (Team Liquid, Super Smash Bros.)
BEST ESPORTS TEAM

The eSports team or organization judged to be the most outstanding for performance in 2016, irrespective of game.

• SK Telecom T1 (League of Legends)
  • Wings Gaming (DOTA2)
  • SK Gaming
  • ROX Tigers (League of Legends)
  • Cloud 9
BEST ESPORTS GAME

The Esports game that has shown creative and technical excellence in 2016 with the best gameplay, community support and content updates.

• Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
  • DOTA2 (Valve)
  • League of Legends (Riot)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Street Fighter V (Capcom)

All the 2016 Game Awards Nominees

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
اوه بیخیال overwatch گوتی؟ من که خودم اصلا فکرش رو هم نمیکردم این بازی بتونه گوتی بشه. آخه چطور بازی که کلا محوریتش آنلاینه گوتی میشه؟ البته اصلا منکر کیفیت بازی نیستم.
درکل خیلی تعجب کردم ولی خب بازم شانس آوردیم جایزه رو ندادن به Doom:-"
کلا با بخش گوتی مشکل دارم... اینکه بازی های مثل Dishonored یا Dark Souls و یا CIV VI جزو نامزدها نیستن واقعا جای تعجب داره... حالا باز خودم دیس آنرد رو تجربه نکردم ولی اون دوتای دیگه لیاقت اینو داشتن که نامزد بشن.
این Doom هم نمیدونم رو چه حساب جایزه بهترین شوتر رو برد... آخه داستان که کلا نمیدونم چی بگم راجبش بخش آنلاینش هم چنگی به دل نمیزد حالا چطور از Battlefield جلو زده خدا داند:D
در مجموع با تعدادی از جایزه ها مشکل داشتم ولی خداروشکر به Forza و Inside جایزه رسید و واقعا هم عالی بودن.
در نهایت این مراسم هم یه مراسم عادیه دیگه مثل خیلی از مراسم دیگه بود و باید دید بالاخره در مجموع کدوم بازی بیشتر امتیاز میاره.
=============
پ.ن: بعضی دوسان یه جور از گوتی نشدن Uncharted خوشحالن, عروسی گرفتن و تیکه میندازن انگار حواسشون نیست مال خودشون نامزد هم نشده:-"

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
که چی؟ یعنی اکسپنشن، یه بازی مستقل حساب میشه و باید اونجا در ردیف باقی عناوین کاندید شده توی این بخش قرار بگیره و از نظر محتوایی و بزرگی در سطح اونا باشه؟:-/ اگه اینطوریه، پس اگه دیدی 2 روز دیگه شورت DLC ریو توی SF هم اومد جز کاندیدها شد و به عنوان یه بازی مستقل اعلام وجود کرد نباید تعجب کنی:)) یا مثلا DOOM از نظر موسیقی واقعا اینقدر بزرگ بوده که بتونه جایزه بهترین موسیقی رو ببره اونم در حضور مدعی وحشتناک گنده ای مثل DS III؟ البته انتخاب نشدن DS III و U4 کاملا مشخصه به چه دلیل بوده و نیازی به حل انتگرال های 3گانه نیست. از کسی مثل کیلی که شب و روز و سال به سال جر میده تا کوجیما رو بیاره اون وسط و مرکز توجه اصلی برنامه-ش و جذب مخاطب کنه انتظاری بیشتر از این نمیره. یه جوری رفتن کوجیما از کونامی و اتفاقات بعدش و شخصیتش رو بولد کردن انگار پدر جد صنعت گیم بوده و این صنعت بدون اون هیچه و افرادی مثل نیل دراکن و کن لوین و جان کارمک و ... نقش جلبک رو ایفا میکردن. (کافیه یه نگاه به اکانت توییتر دستیار شخصی کوجیما بندازین تا گزارش لحظه به لحظه ای از غذا خوردن تا دستشویی رفتن کوجیما نصیبتون بشه) بیخود نیست جدیدا وقتی اسم کوجیما رو میبینم، مثل دیدن اسم میکامی کهیر میزنم.
از همین چیزاست که انحطاط یه چیزی شروع میشه و از اصل و ریشه خودش دور میشه. این کیلی و تیم داوریش مایه ننگ موجودات ذی شعورن>:D<
فقط کیلی نیست که کوجیما رو بولد میکنه. سونی هم این کارو تو ای 3 کرد. کلا صنعت گیم شخصیت کوجیما رو بولد کرده. چرا؟ چون لیاقتش رو داره. اگه بقیه به اندازه ی این بولد نمیشن مشکل کوجیما نیست. کوجیما الان در جاییه که لیاقتشو داره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط کیلی نیست که کوجیما رو بولد میکنه. سونی هم این کارو تو ای 3 کرد. کلا صنعت گیم شخصیت کوجیما رو بولد کرده. چرا؟ چون لیاقتش رو داره. اگه بقیه به اندازه ی این بولد نمیشن مشکل کوجیما نیست. کوجیما الان در جاییه که لیاقتشو داره.
یعنی چی لیاقتشو داره؟ چه سحر و جادویی کرده که بقیه نتونستن انجام بدن؟ میازاکی لیاقت نداره؟ میاموتو نداره؟ لوین نداره؟ دراکمن نداره؟ تاد هوارد نداره؟ کارمک نداشت؟ یه نگاه به آخرین شاهکاری که زد بزنید بد نیست. کل جهان فحش کشیده بودن بهش. کاری ندارم 6 ماه آخر رو توی تیم نبوده ولی مگر قرار بوده توی این 6 ماه قسمت های اصلی بازی رو بسازه؟
بعد از اخراجش از کونامی جوری قضیه رو بزرگش کردن و بدبخت بیچاره نشونش دادن انگار بچه سر راهی بوده. ولمون کن باو به مولا8-|

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
نمیدونم چه فازیه دوستان انتظار دارن حتما بازی دلخواه خودشون انتخاب شه و اگه نشه جوری رفتار میکنن که انگار بازیای دیگه پخی بیش نیستن

نه، آنچارتد 4 "یه سروگردن" از بقیه نامزدا بالاتر نبود، اورواچ بازیِ کمی نیست، کل نامزدای اون لیست شایسته این عنوان بودن ، دیس آنرد و فرتزا 3 هم باید تو نامزدها میبودن ....خلاصه این بچه بازی ها و غر زدن ها رو بزارید کنار ، آنچارتد 4 و هر بازی دیگه به این جوایز احتیاجی ندارن و سر ی بازی ، بازیای دیگه، که مطمئنم بازیشون نکردین و نمیدونین چی به چیه رو ، نکوبین.

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
فقط میتونیم خوشحال باشیم بازی بدی رو برا GOTY انتخاب نکردن
با این وضعیتی که داشت پیش میرفت پیش خودم گفتم الان GOTY رو میدن به Doom
چقدر صنعت گیم در این زمینه بدبخته که بهترین مراسم Game of the Year ـش شده این

• Like
Reactions: only sony

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ملت یه سری ۲بیتی در وصف Death Stranding در شبکه های مجازی گفتن آدم میخواد سر به بیابون بذاره ، همونه MGS هستش یا شبیه رزیستنس هستش و فرقی نداره فقط یه عروسک داشت که الکی فلسفیش کنن ، هم وطن نکن این کارو با خودت :D
از یه تریلر 4 دقیقه ای که عملا هیچیش معلوم نبود نمیشه تعریف خاصی کرد و من این همه شور ملت درک نمیکنم. حتی نمیدونم شما چرا داری با mgs مقایسش میکنی با اینکه چیزی از داستان نمیدونی داری میگی الکی فلسفی! :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فقط میتونیم خوشحال باشیم بازی بدی رو برا GOTY انتخاب نکردن
با این وضعیتی که داشت پیش میرفت پیش خودم گفتم الان GOTY رو میدن به Doom
چقدر صنعت گیم در این زمینه بدبخته که بهترین مراسم Game of the Year ـش شده این
این مراسم حتی نزدیک هم به dice .. bafta و developer choice award نمیشه .. کی میگه این بهترین مراسمه؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اولا اینو بگم که برنده‌ها و نامزدهای مراسم توسط 29 تا از رسانه‌های معتبر سراسر جهان انتخاب شدن از جمله Eurogamer، Edge، Gamespot و IGN . یعنی اینا نرفتن از بقال سر کوچشون بپرسن که کدوم بازی قراره نامزد یا برنده بشه. تا اونجایی که من میدونم کسی میازاکی رو تحریم نکرده پس اگه توی لیست نیست و برنده نشده، این نظر مجموع این رسانه‌هاست و صد در صد معتبرتر از نظر یکی دو نفر توی بازیسنتر که حتی ممکنه غیر از بازی مورد علاقش چیز دیگه‌ای رو تجربه نکرده باشه و از همون روز عرضه بازی موردعلاقش واسه جوایز خط و نشون کشیده.
یه چیز دیگه‌ای که فک کنم متوجه نشدید اینه که این "برندگان از نظر TGA هستش" و تقریبا میشه گفت هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه مثلا الان Goty رو Overwatch دادن ولی این به این معنی نیست که Overwatch بهتر از U4 هستش!
موسیقی و صداگذاری رو توی یه بخش گذاشتن (که خیلی مسخرس، چون تقریبا هیچ ربطی به هم ندارن) ولی اگه در مجموع صداگذاری و موزیک DS3 رو برتر از DOOM میدونید نظر خودتونه ولی نظر بیشتر منابع معتبر خلاف شماس و از همون اولش هم معلوم بود قراره DOOM توی این بخش برنده بشه چون خیلی راحت می‌تونم بگم، قابل پیش‌بینی ترین بخش مراسم بود. اینکه خلاف این فکر می‌کنید پس در اقلیت قرار دارید...
بعضیا هم که تا حالا کلا دیده نشده از چیزی غیر از انحصاری های سونی دفاع کنن و خب این افراد کاملا فازشون معلومه...
کلا مراسم رو خیلی جدی گرفتید و لازم نیست گریه و زاری کنید :D این انتخابا نظر جمعی از رسانه‌هاست که می‌تونید قبولش کنید یا نکنید...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اولا اینو بگم که برنده‌ها و نامزدهای مراسم توسط 29 تا از رسانه‌های معتبر سراسر جهان انتخاب شدن از جمله Eurogamer، Edge، Gamespot و IGN . یعنی اینا نرفتن از بقال سر کوچشون بپرسن که کدوم بازی قراره نامزد یا برنده بشه. تا اونجایی که من میدونم کسی میازاکی رو تحریم نکرده پس اگه توی لیست نیست و برنده نشده، این نظر مجموع این رسانه‌هاست و صد در صد معتبرتر از نظر یکی دو نفر توی بازیسنتر که حتی ممکنه غیر از بازی مورد علاقش چیز دیگه‌ای رو تجربه نکرده باشه و از همون روز عرضه بازی موردعلاقش واسه جوایز خط و نشون کشیده.
یه چیز دیگه‌ای که فک کنم متوجه نشدید اینه که این "برندگان از نظر TGA هستش" و تقریبا میشه گفت هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه مثلا الان Goty رو Overwatch دادن ولی این به این معنی نیست که Overwatch بهتر از U4 هستش!
موسیقی و صداگذاری رو توی یه بخش گذاشتن (که خیلی مسخرس، چون تقریبا هیچ ربطی به هم ندارن) ولی اگه در مجموع صداگذاری و موزیک DS3 رو برتر از DOOM میدونید نظر خودتونه ولی نظر بیشتر منابع معتبر خلاف شماس و از همون اولش هم معلوم بود قراره DOOM توی این بخش برنده بشه چون خیلی راحت می‌تونم بگم، قابل پیش‌بینی ترین بخش مراسم بود. اینکه خلاف این فکر می‌کنید پس در اقلیت قرار دارید...
بعضیا هم که تا حالا کلا دیده نشده از چیزی غیر از انحصاری های سونی دفاع کنن و خب این افراد کاملا فازشون معلومه...
کلا مراسم رو خیلی جدی گرفتید و لازم نیست گریه و زاری کنید :D این انتخابا نظر جمعی از رسانه‌هاست که می‌تونید قبولش کنید یا نکنید...
اره در VGX 2013 هم مجموع سایت های مختلف بود به GTA دادن ولی بعد که گوتی خوده سایتا اومد دیدیم چقدر نظره این سایت ها بود واقعا :)) Geoff Keighley در این داستان درست کردن ها ، چیدمان ها و تقسیم بندی ها فوق حرفیه ای

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اره در VGX 2013 هم مجموع سایت های مختلف بود به GTA دادن ولی بعد که گوتی خوده سایتا اومد دیدیم چقدر نظره این سایت ها بود واقعا :)) Geoff Keighley در این داستان درست کردن ها ، چیدمان ها و تقسیم بندی ها فوق حرفیه ای
متوجهی که چی دارم میگم دیگه؟
گفتم 29 تا از رسانه‌ها و سایتها نه 200-300 تا... این خیلی فرق می‌کنه. این برنده‌ها حاصل انتخاب این 29 تا سایت بوده نه هر چی سایت و وبلاگ توی دنیا هست.
شرط می‌بندم الان U4 جوایز رو درو می‌کرد کلا نظرت به مراسم فرق می‌کرد. چون واقعا تا حالا ندیدم چیزی غیر از انحصاری‌های سونی رو حمایت کنی. شما و یه عده‌ی دیگه سال 2013 رو هم مثل امسال فقط انحصاری سونی VS بقیه‌ی بازیها می‌بینید حالا بماند که کدوم بازی بهتر بوده

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
گفتم 29 تا از رسانه‌ها و سایتها نه 200-300 تا... این خیلی فرق می‌کنه. این برنده‌ها حاصل انتخاب این 29 تا سایت بوده نه هر چی سایت و وبلاگ توی دنیا هست.
شرط می‌بندم الان U4 جوایز رو درو می‌کرد کلا نظرت به مراسم فرق می‌کرد. چون واقعا تا حالا ندیدم چیزی غیر از انحصاری‌های سونی رو حمایت کنی. شما و یه عده‌ی دیگه سال 2013 رو هم مثل امسال فقط انحصاری سونی VS بقیه‌ی بازیها می‌بینید حالا بماند که کدوم بازی بهتر بوده
اگر هدفتون از این حرفا اینه که این مراسم خیلی معتبره و اینا فقط همین رو باید در نظر بگیرید که Doom در حضور Overwatch که بهترین بازی سال شده میاد و جایزه بهترین بازی Action رو میبره!!!! یعنی Overwatch تو ژانر خوش بهترین نشده اما بهترین بازی سال بهترین میشه!!!
خب این کجاش منطقیه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
من متوجهم ولی شما انگار متوجه نیستی ! منم راجب همون 29 تا گفتم نه 200 300 تا ! اگه دوست داری برم GOTY های این 29 تا رو برا سال 2013 لیست کنم ببینی ! همین امسال هم بالاخره گوتی هاشون میاد میبینی , در ضمن اگر هم به U4 میداد بازم نظرم راجب به این مراسم همین بود و از قبل هم بوده کسایی که این چند سال باهام آشنا بودن میدونن , قبل از این مراسم هم در همین تاپیک یه بار گفتم که نسبت به مراسم های دیگه ارزش کمتری از نظرم داره حالا شما هر جور دوست داری فکر کن مهم نیست . راجب حمایت کردن هم من و امثال من چیزی رو که دوست داشته باشیم و قبول داشته باشیم حمایت میکنیم و در کل این بعضی دوستان هستند که {بازی های سونی VS هر بازی ممکنی که میشه بهش پناه برد} رو میبینند

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اگر هدفتون از این حرفا اینه خیلی این مراسم خیلی معتبره و اینا فقط همین رو باید در نظر
بگیرید که Doom در حضور Overwatch که بهترین بازی سال شده میاد و جایزه بهترین بازی Action رو میبره!!!!
خب این کجاش منطقیه؟
هدفم اینه که بگم انتخاب‌های این مراسم نظر مجموع ‌چندتا از سایت‌های مختلف هستش، نه علیه میازاکی توطئه شده و نه علیه سونی. رای‌گیری کردن و این نتایج بدست اومده، همین.
اونم که فکر می‌کنی Doom لایق اون جایزه نبوده نظر خودته و قرار نیست هر چی تو فکر می‌کنی درسته همون بشه. مثلا نظر من واسه بهترین بازی موبایل/هندهلد Severed بود ولی اینا اومدن به Pokemon Go رای دادن. خوب این نظر مجموع اوناست و من الان نمیام بگم غلط کردید به PG رای دادید...
اینکه نطر اونا با من فرق داره باعث نمیشه بیام بگم اینا دست به یکی کردن یا معتبر نیستن و ...
من متوجهم ولی شما انگار متوجه نیستی ! منم راجب همون 29 تا گفتم نه 200 300 تا ! اگه دوست داری برم GOTY های این 29 تا رو برا سال 2013 لیست کنم ببینی ! همین امسال هم بالاخره گوتی هاشون میاد میبینی , در ضمن اگر هم به U4 میداد بازم نظرم راجب به این مراسم همین بود و از قبل هم بوده کسایی که این چند سال باهام آشنا بودن میدونن , قبل از این مراسم هم در همین تاپیک یه بار گفتم که نسبت به مراسم های دیگه ارزش کمتری از نظرم داره حالا شما هر جور دوست داری فکر کن مهم نیست . راجب حمایت کردن هم من و امثال من چیزی رو که دوست داشته باشیم و قبول داشته باشیم حمایت میکنیم و در کل این بعضی دوستان هستند که {بازی های سونی VS هر بازی ممکنی که میشه بهش پناه برد} رو میبینند
خب اگه لیستشون کنی بازم فرقی نمی‌کنه چون توی همون سایت‌ هم هر کی واسه خودش یه گوتی داره... واسه این مراسم هر سایتی چنتا نماینده فرستادن واسه شرکت توی انتخاب برنده و نامزدا، زمانی که دارن توی خوده سایتشون Goty رو انتخاب می‌کنن رو ممکنه کلا این افراد و نظرات متفاوت باشن. هر سایتی واسه خودش یه معیاری واسه انتخاب داره. الان با توجه به معیار داورای TGA این برنده‌ها انتخاب شدن. الان چون برنده انحصاری سونی نیست باعث میشه مراسم معتبر نباشه؟ منم دوست داشتم U4 بهترین بازی سال بشه ولی نشد. خوب که چی؟ الان چون U4 نشد مراسم ارزشش پایین میاد یا غیر معتبر میشه؟ معتبر بودن یه مراسم به داوراشه که اینجا هم داورای معتبری از سایت‌های مختلف حضور دارن و نظرشون این بوده.
کلا توی اینجور مراسما انتخاب اشتباه نداریم چون هر کسی داره با یه دید دیگه‌ای به بازی‌‌ها و برنده‌ها نگاه می‌کنه و ممکنه مجموع این دیدگاه ها بر خلاف نظر ما باشه. تمام
===========
صد در صد اینجا کسایی هستن که همیشه توی جبهه‌ی ضد سونی هستن ولی افرادی دیگه‌ای هم هستن که بطور خودکار هر چی اسم سونی داشته باشه واسشون Goty میشه.
در مورد شما هم خودتون دارید میگید که هر چیزی رو دوست داشته باشید حمایت می‌کنید ولی این یکم مشکوکه که هر چیزی که شما حمایت می‌کنید انحصاری کنسول‌های سونیه!
البته مثل شما واسه منم مهم نیست که شما از کدوم بازی حمایت می‌کنید، فقط خواستم بگم که نامرئی نیستید و جبهه‌تون کاملا مشخصه...
لطفا هم دوباره نقل قول نکن چون قبلا هم ما با هم بحث داشتیم ( سر بازی GOW که اونم از قضا انحصاریه سونیه!) و هیچ نتیجه‌ای نداشته و فقط به جر و بحث‌های الکی که هیشکی حرف اونیکی رو قبول نمی‌کنه منتهی شده.
من اصلا کاری به این که Doom انتخاب شده یا نه ندارم اصلا من طرفدار هیچکدوم نیستم، فقط منظورم این بود که یه بازی GOTY شده ولی توی ژانر خودش بهترین نشده. همین
پ.ن: Severed :-bd
@uriel پایین پاسخ سوالتو داد. من دیگه تکرار نمیکنم :)

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اگر هدفتون از این حرفا اینه خیلی این مراسم خیلی معتبره و اینا فقط همین رو باید در نظر
بگیرید که Doom در حضور Overwatch که بهترین بازی سال شده میاد و جایزه بهترین بازی Action رو میبره!!!! یعنی Overwatch تو ژانر خوش بهترین نشده اما بهترین بازی سال بهترین میشه!!!
خب این کجاش منطقیه؟
شما تایتل های انتخاب ها رو هم میخونید یا فقط برنده رو نگاه میکنید؟ Doom توی بهترین بازی اکشن بهترین شده، یه سری خط کشی ها و پارامترهایی وجود داره که این بازی داخلش قرار گرفته و بهترین شده. جوایز owerwatch رو یه نگاهی به تایتل هاش بندازین بد نیست، توی قسمتی که باید اول میشد هم شده یعنی بهترین عنوان مولتی پلیر. و چند عنوان دیگه که حتی میزان کمیت اش هم که در نظر بگیرید بازم از بقیه بیشتر بوده. خداروشکر امسال جوایز تقریبا جوری انتخاب شد که یه عده دیگه نیان بگن به هر بازی ای اومدن جایزه دادن تا دل همرو یه جوری به دست بیارن و...
اینکه dishonored 2 توی بهترین اکشن ادونچر بهترین انتخاب شد بر اساس پارامترهای اون ژانره، حالا یه عده میان میگن D2 که بهترین شد توی اکشن ادونچر و از آنچارتد بهتر بود چرا توی بهترین بازی سال نامزد نبود پس؟ آخه عزیز من شما تعداد کاندیداتوری ها هم در نظر بگیرین، آنچارد توی چندین قسمت کاندید بوده و این نشون میده بازی من حیث المجموع بسیار فوق العاده عمل کرده توی تمام بخش ها تقریبا، توی چندتاش هم که جایزه رو برد، پس باید توی نامزدهای بهترین بازی سال هم قرار بگیره.
من خودم فن ناتی داگ هستم و عناوینشو واقعا دوست دارم، الانم میگم همونقدر که اورواچ لایق GOTY بود Uncharted هم هست، ولی یه عده هستن اینجا که گند قضیه رو در میارن دیگه.
یعنی فقط یه نگاه میکنن به کنسولشون و بعد هم یه نگاه به بهترین جوایز و فقط و فقط چشمشون بازی ای رو میبینه که رو کنسول خودشون دارن. سطح فروم اینجوری واقعا پایین میاد، خدایی من فروم های خارجی رو که نگاه میکنم اینهمه دلبری برای آنچارتد و قاعدتا هیچ بازی مشخصی رو نمیبینم که اینجا اینهمه شاهدش هستیم، همه جا فن وجود داره ولی به قاعده و روی اصول. اینجا کلا کیفیت اصلا مطرح نیست برای یه عده.
یکم دیدمون رو وسیع تر کنیم بهتره واقعا. بعد هم اصلا جایزه و این event ها طوری نیست که آدم بخواد اینقدر راجبش حرض و جوش بخوره، این مراسم هم مثل خیلی دیگه از انتخاب ها، انتخاب خودش رو کرده، پس اگه اینقدر که میگین مراسم چیپ و بدون پشتوانه هست و زیر سواله کلا خب اینقدرم براش حرص نخورید، اگه مهمه براتون پس انتخابشم قبول کنید اگه مهم نیست هم اینقدر سعی نکنید چیزی رو به کسی اثبات کنید، از کنارش بگذرید، راحت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر