فروشنده فروش ps3 slim 250GB کپی خور شده نرم افزاری

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
Rating - 100%
3   0   0
سلام دوستان
کنسول هارد 250GB داره به فریمور 4.80 کبری آپدیت شده و امکان ریختن بازی های جدید هم روش هستش.

CHECH -2004B
هستش.

مشکلی نداشته تا حالا وا نشده و پلمپ هستش.

قابش چند تا خط ریز داره.

بازیهای GOW 3 , GTAV ,COD BO2,PES 2016 روی هاردش ریخته شده.

دارای یک عدد کنترلر می باشد.

اول واریز وجه بعد در اسرع وقت ارسال میشه . هزینه ارسال هم به عهده خریدار محترم میباشد.

بنده رشت هستم دوستان گیلانی میتونن جهت مشاهده و تحویل حضوری تشریف بیارن.
پیشنهاد های خودتون رو پ.خ کنید.
قیمت 700 هزار تومان
IMG_1951.JPG IMG_1952.JPG IMG_1950.JPG IMG_1949.JPG IMG_1953.jpg

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
Rating - 100%
5   0   0
Up....(:|
درود
650 و هزینه ارسال با شما قبول میکنید دوست عزیز؟
دفعه دومه میخام ps3 بخرم دفعه پیش یکی برام از اهواز بدون کارتن فرستاده بود که دستگاه آسیب دیده بود هنگام جا به جایی و با کلی داستان آخرسر نصف پول رو پس داد. :-s
ولله کارتنش به دردم نمیخوره ولی اگر کارتن نداره حداقل با بسته بندی خوب ارسال کنید.

• Like
Reactions: King Mahdi

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
Rating - 100%
3   0   0
درود
650 و هزینه ارسال با شما قبول میکنید دوست عزیز؟
دفعه دومه میخام ps3 بخرم دفعه پیش یکی برام از اهواز بدون کارتن فرستاده بود که دستگاه آسیب دیده بود هنگام جا به جایی و با کلی داستان آخرسر نصف پول رو پس داد. :-s
ولله کارتنش به دردم نمیخوره ولی اگر کارتن نداره حداقل با بسته بندی خوب ارسال کنید.

کجا تشریف دارین شما؟
کارتنش موجوده عزیز.از هر زاویه ام بخواین عکس میذارم ازش.
من والا تو این فروم یه کنسول wii سر معاوضه سال 89 از دست دادم و طرف ادرسشم تغییر داده بود . اونم ابادان رفتم @-).
خدایی نمیتونم از اینجور پولا رو بخورم و به طرف مقابلم دروغ بگم . کلا برام ثابت شدس از هر دست بدم از همونم میگیرم.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
Rating - 100%
5   0   0
کجا تشریف دارین شما؟
من والا تو این فروم یه کنسول wii سر معاوضه سال 89 از دست دادم و طرف ادرسشم تغییر داده بود . اونم ابادان رفتم @-).
خدایی نمیتونم از اینجور پولا رو بخورم و به طرف مقابلم دروغ بگم . کلا برام ثابت شدس از هر دست بدم از همونم میگیرم.
تهران هستم ، پ.خ دادم.تشکر.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
Rating - 100%
5   0   0
سلام دوست عزیز میشه جواب پیاممو بدید ، اگر قسمته ببندیم؟ تشکر منتظرم.شماره موبایلمو پ.خ کردم.

کجا تشریف دارین شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر