Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این میزان فروش بازی از بعضی لحاظ جای خوشحالی داره و از بعضی لحاظ هم جای ناراحتی...

از این لحاظ خوشحالم که سری COD داره به سمت نابوی میره و روز به روز از تعداد طرفدارهاش کم میشه

و از این ناراحت که چرا نسبت به نسخه های قبلی COD کمتر فروش کرده و آشغالی مثل Black Ops 3 پنجاه درصد بیشتر فروش داشته !!!

خداییش Infinite Warface خیلی بهتر از این نسخه های اخر COD بود و شاید بشه در حد AW و یا بهتر از اون دونست
داداش، BO3 یک چیز خیلی مهم داشت که برام کافی بود! شوتینگ!!!! بازی BO3 اینقدر شوتینگش لذت بخش بود که فقط برای همین یک مورد بازی رو تموم کردم! کاری به بقیه موارد ندارم! از این لحاظ خوش ساخت بود، انصافا روی اسلحه تسلط کامل داشتی! چه لذتی داشت اسنایپ زدن تو BO3، عالی بود!!!! ولی این CODIW نه داستانش من رو می گیره، نه محیطش و نه اصل مطلب که همون اسلحه ها و شوتینگ بازیه!!!! در هر حال من بازی رو تموم می کنم و امیدوارم جلوتر روند بازی بهتر باشه! اما مطمئنا گیم پلی بازی راضی کننده نیست برام!

mohsendevil

کاربر سایت
Nov 4, 2006
99
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم.امیدوارم به این بدی که شما میگید نباشه.اگر infinity ward هم ما رو نا امید کنه پس به کدوم استدیو دلمونو خوش کنیم که شوتر بسازه برامون!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
COD Infinite Warfare از تاریخ ۱۵ تا ۲۰ ماه دسامبر به طور کامل رایگان میشه . فرصت مناسبی ـه برای تست کردن بخش آنلاین و چند نفره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من تازه میخوام بازی رو شروع کنم.امیدوارم به این بدی که شما میگید نباشه.اگر infinity ward هم ما رو نا امید کنه پس به کدوم استدیو دلمونو خوش کنیم که شوتر بسازه برامون!
استدیویی که از زمان MW1 تا الان فقط اسمش مونده و بیشتر کارکنانش تغییر کرده باشن معلومه نباید انتظار خاصی داشت!
ghosts ـم اینیفیتی وارد ساخت که بنظرم خشک ترین و بیخود ترین کمپین کل سری رو داشت.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
استدیویی که از زمان MW1 تا الان فقط اسمش مونده و بیشتر کارکنانش تغییر کرده باشن معلومه نباید انتظار خاصی داشت!
ghosts ـم اینیفیتی وارد ساخت که بنظرم خشک ترین و بیخود ترین کمپین کل سری رو داشت.
اتفاقا ghosts خیلی باحال بود مخصوصا داستانش و صحنه های سینمایی

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
همه چیز سلیقه ای هست

یکی دوست داره یکی نه .

• Like
Reactions: mohsendevil

mohsendevil

کاربر سایت
Nov 4, 2006
99
بازم به ghost.از advanced warfare و black ops 3 که بهتر بود.ضمنا mw 3 هم بعد از رفتن وست و زامپلا ساخته شد اما بازم خوب بود خداییش.من یک حس نوستالژی نسبت به infinity ward دارم که برای همین نمیخوام این استدیو رو شکست خورده ببینم.

• Like
Reactions: majidred2011

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان، بازی رو تموم کردم! :-?
انصافا بازی در اواخر هیجانش بالا رفته بود و نسبت به اوئل خیلی بهتر شده بود! بین تمام مامورت ها، با ماموریت کره زمینش خیلی حال کردم! خیـــــــــلی چسبید!
ار نظر من بازی خیلی زود تموم شد! انتظارشو نداشتم! :D
و در آخرم که...
داغ دل دختر سوری به دلم موند!!!! :D

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
این مد Sweetfx را گفتم قرار بدم اگر کسی از دوستان خواست دانلود کنه.
واقعا حیفه این تکسچرهای باکیفیت بازی COD 4 Remastered بدون یک مد sweetfx به هدر بره
.
تو این مد وضوح ،کیفیت رنگ،کنتراست،اکسپور و چندین قابلیت دیگه بالا رفته
به نظرم با این مد بازی یکی از بهترین گرافیک بازی های fps را پیدا میکنه پس حتما عکس ها را یه نگاه بندازید.
2.jpg

تصاویر با کیفیت مد
http://s9.picofile.com/file/8281131126/h1_sp64_ship_2017_01_03_08_48_31.png
http://s9.picofile.com/file/8281131576/h1_sp64_ship_2017_01_03_08_41_50.png
http://s8.picofile.com/file/8281130576/h1_sp64_ship_2017_01_03_08_41_19.png
http://s9.picofile.com/file/8281129968/h1_sp64_ship_2017_01_03_08_36_37.png
http://s8.picofile.com/file/8281132050/h1_sp64_ship_2017_01_03_09_46_40.png

دانلود مد

اینم عکس های مقایسه مد و بازی معمولی:

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان کسی نیست اصلا انلاین این بازیو بزنه؟؟ سرورهاش چطورن رو استیم واسه ایرانی ها مسدود نیست؟ اخه یه چندجا شنیدم موقع بازی تغییر آی پی میخواد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان، بازی رو تموم کردم! :-?
انصافا بازی در اواخر هیجانش بالا رفته بود و نسبت به اوئل خیلی بهتر شده بود! بین تمام مامورت ها، با ماموریت کره زمینش خیلی حال کردم! خیـــــــــلی چسبید!
ار نظر من بازی خیلی زود تموم شد! انتظارشو نداشتم! :D
و در آخرم که...
داغ دل دختر سوری به دلم موند!!!! :D

هیچی بدتر از داغ دل نیست

• Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این مد Sweetfx را گفتم قرار بدم اگر کسی از دوستان خواست دانلود کنه.
واقعا حیفه این تکسچرهای باکیفیت بازی COD 4 Remastered بدون یک مد sweetfx به هدر بره
.
تو این مد وضوح ،کیفیت رنگ،کنتراست،اکسپور و چندین قابلیت دیگه بالا رفته
به نظرم با این مد بازی یکی از بهترین گرافیک بازی های fps را پیدا میکنه پس حتما عکس ها را یه نگاه بندازید.
داداش الحق شما چطوری تونستی بعد از نصب این مد، بازی کنی؟؟؟ اینقدر نووووور و غلظت رنگ رو افزایش می ده که اصلا هیچی از دور دست ها مشخص نیست!!!! اینگار یک عکس رو با فتوشاپ افکت هایِ عجیب غریب داده باشی!!!!
بابا چشو چالمون پُکید که!!!! :D:D:D:D

• Like
Reactions: kamyy

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
دوستان کسی لینک بکاپ استیم بازی رو نداره؟Digital Legacy Edition
میخوام بازی رو بگیرم مشکل دارم برای دانلود از خود استیم
و اینکه بازی الان پلیر داره یا نه؟
من نسخه کرکی infinite warfare رو گرفتم مشکل موس داشتم یدفعه میپرد موقع چرخیدن،نسخه اورجینال که این مشکل رو نداره احیانا؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان کسی لینک بکاپ استیم بازی رو نداره؟Digital Legacy Edition
میخوام بازی رو بگیرم مشکل دارم برای دانلود از خود استیم
و اینکه بازی الان پلیر داره یا نه؟
من نسخه کرکی infinite warfare رو گرفتم مشکل موس داشتم یدفعه میپرد موقع چرخیدن،نسخه اورجینال که این مشکل رو نداره احیانا؟
به شخصه پیشنهاد میکنم هزینه رو صرف بازی دیگه ای بکنید این بازی اصلا ارزش خرید نداره تعداد پلیر هارو میتونید اینجا ببینید حتی با اینکه بازی برای چند روز رایگان شده بزور به 4 هزار کاربر انلاین رسیده روی اسم بازی که کلیک کنید میتونید جدول ماه های قبل رو ببینید که نهایتا تا 2 هزار کاربر تونسته دست پیدا کنه
درهر صورت تصمیم با خودتونه ولی این عنوان هر ماه از تعداد کاربرانش کم میشه احتمالا یکی دو ماه دیگه تعداد پلیر هاش میره زیر هزار نفر

• Like
Reactions: i am dead

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
به شخصه پیشنهاد میکنم هزینه رو صرف بازی دیگه ای بکنید این بازی اصلا ارزش خرید نداره تعداد پلیر هارو میتونید اینجا ببینید حتی با اینکه بازی برای چند روز رایگان شده بزور به 4 هزار کاربر انلاین رسیده روی اسم بازی که کلیک کنید میتونید جدول ماه های قبل رو ببینید که نهایتا تا 2 هزار کاربر تونسته دست پیدا کنه
درهر صورت تصمیم با خودتونه ولی این عنوان هر ماه از تعداد کاربرانش کم میشه احتمالا یکی دو ماه دیگه تعداد پلیر هاش میره زیر هزار نفر
دمت گرم داداش نجاتمون دادی از بدبخت شدن
اصلا انتظار این تعدا پلیر رو نداشتم خداییش!!!!یعنی تا این حد فاجعه هستش بخش انلاین؟
من خودم از داستان بازی خیلی خوشم اومد و میخواستم به امید نسخه ریمستر شماره چهار بگیرم صرفا اما با این شرایط مردشورش رو ببنرن
گفتیم یه بازی انلاین درست حسابی میزنیم که هیچ خورد تو برجکمون
میشینیم به امید نسخه جدید بازی پس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر