Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی رو نصب کردم . 18 دی وی دی .

عالیه و زیباست فقط :

انتخاب مراحل بازی انتخابی هست . کنار یک میز وایمیستی . یک مانیتور هست . منظومه شمسی رو نشون می ده . بعضی نقاط مثلث قرمز رنگ هستن و یک مورد هم دیدم زرد رنگ بود .

کدوما اصلی هستن و کدوما فرعی ؟ چجوری می شه تشخیص داد ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یه چند روزی میشه که سینگل بازی رو تموم کردم. اوایلش خوب بود. محیط فضا و سیارات خوب بودن. بگذریم که قواعد فیزیک مخصوصا توی مرحله ی اولش کلا نادیده گرفته شده و اصلا همچین جیزی امکان پذیر نیست. هر جه قدر حلو رفتم خسته کننده تر شد. مخصوصا مراحلی فرعی. خداییش بیشترشون تکراری بودن. 6 تا مرحله ی فرعی رو رفتم که دقیقا مثل هم بودن. توی فضا باید سفینه های دشمن رو میزدی. در کل سینگل بازی خیلی بهتر از Black ops 3 بود ولی باز هم با خوب بودن خیلی فاصله داره. مولتی رو که اصلا بازی نکردم ولی با کلی نقد توی سایت ها و یوتیوب و مخصوصا آمار پلیرهای بازی میشه حدس زد که چی درست کردن. میتونم بگم بزرگترین اشتباه من این بود که سینگل Titanfall 2 بازی کردم اوتم قبل از تموم کردن COD. نکات مثبت بازی هم دوبلور شخصیت ها و کات سین هاست. امیدوارم این فرانچایز به دوران خوبِ خودش برگرده.

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم تمومش کردم با تمام مراحل فرعی .

بازی خیلی زیبایی بود . استدیو اینفینیتی وارد از بین 3 استدیو که ندای وظیفه می سازن از همه قوی تر هست .

بازیش خیلی زیبا و طولانی بود (البته با احتساب مراحل فرعی)

صحنه های سینمایی زیبا و پایانی حماسی . عالی بود . حدود 9 ساعت گیم پلی داره .

من بهش : 9 از 10 می دهم

شایعه شده ندای وظیفه بعدی در ویتنام خواهد بود. چی بشه .......

بازی پیشنهاد می شه.

samooreabi

کاربر سایت
Jun 15, 2016
65
یه چند روزی میشه که سینگل بازی رو تموم کردم. اوایلش خوب بود. محیط فضا و سیارات خوب بودن. بگذریم که قواعد فیزیک مخصوصا توی مرحله ی اولش کلا نادیده گرفته شده و اصلا همچین جیزی امکان پذیر نیست. هر جه قدر حلو رفتم خسته کننده تر شد. مخصوصا مراحلی فرعی. خداییش بیشترشون تکراری بودن. 6 تا مرحله ی فرعی رو رفتم که دقیقا مثل هم بودن. توی فضا باید سفینه های دشمن رو میزدی. در کل سینگل بازی خیلی بهتر از Black ops 3 بود ولی باز هم با خوب بودن خیلی فاصله داره. مولتی رو که اصلا بازی نکردم ولی با کلی نقد توی سایت ها و یوتیوب و مخصوصا آمار پلیرهای بازی میشه حدس زد که چی درست کردن. میتونم بگم بزرگترین اشتباه من این بود که سینگل Titanfall 2 بازی کردم اوتم قبل از تموم کردن COD. نکات مثبت بازی هم دوبلور شخصیت ها و کات سین هاست. امیدوارم این فرانچایز به دوران خوبِ خودش برگرده.

من تایتان فال بازی نکردم میشه بگم تو چه سبکی هستش؟ منظورم تکی باید بازی کنی یا مثل کال آف گروهی هستش؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من تایتان فال بازی نکردم میشه بگم تو چه سبکی هستش؟ منظورم تکی باید بازی کنی یا مثل کال آف گروهی هستش؟

شبیه همین بازی هست یعنی cod شبیه این بازی هست تایتان فال سینگلش حرف نداره خیلی بهتر از این بازی بی هویت هست.

• Like
Reactions: samooreabi

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
منم بازی الان نصب کردم
نسخه ریمستر کلا ارور میده اجرا نمیشه
نسخه جدید نصب کردم مرحله اول رفتم
به طرز عجیبیبعد کال اف های اخیر فریم خوبه
برای من کات سین 30 فریم خود بازی 40 فریم میده ک البته یهو میاد روی 20 یا یهو میره روی 60 اصلا معلوم نیس فازش چیه
خلاصه مرحله اول بسی چرت بود فقط بخاطر جان اسنو میخوام بازیش کنم
کات سین ها کیفیت خوبی دارن ولی گیمپلی معمولیه
درکل بعد bo1 ک هیچکدوم بازی نکردم اینو بخاطر جان اسنو میرم ولی مرحله اول اصلا جالب نبود

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شبیه همین بازی هست یعنی cod شبیه این بازی هست تایتان فال سینگلش حرف نداره خیلی بهتر از این بازی بی هویت هست.
اتفاقا عالی بود . هویتشو نمی دونم . می شه گفت تمام بازی یک شباهت هایی با هم دارند . کم یا زیاد ولی دارند

من خودم ندای وظیفه برای حس وطن پرستی که توش هست و داستان غنی و حماسه ای و حس و حالی که داره بازی می کنم . هر سال کلی لذت می ده . کاری به فاکتورهای فنی اون ندارم . داستانش برام هیجان انگیز هست و حس جنگ و ایثار کمک به همرزمان توی درگیری و پشت هم بودن رو داره.

نظر منه (بی صبرانه منتظر ghost 2 هستم . شاید بسازن . داستانش عالی بود و ناقص تموم شد):-bd:-bd

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم بازی الان نصب کردم
نسخه ریمستر کلا ارور میده اجرا نمیشه
نسخه جدید نصب کردم مرحله اول رفتم
به طرز عجیبیبعد کال اف های اخیر فریم خوبه
برای من کات سین 30 فریم خود بازی 40 فریم میده ک البته یهو میاد روی 20 یا یهو میره روی 60 اصلا معلوم نیس فازش چیه
خلاصه مرحله اول بسی چرت بود فقط بخاطر جان اسنو میخوام بازیش کنم
کات سین ها کیفیت خوبی دارن ولی گیمپلی معمولیه
درکل بعد bo1 ک هیچکدوم بازی نکردم اینو بخاطر جان اسنو میرم ولی مرحله اول اصلا جالب نبود

به جز bo3 بقیه عالی بودند . به شاهکاری MW 1 2 3 نمی رسند ولی عالی و حماسی بودند

نظر شخصی منه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
والا حالا شاید جلوتر بهتر بشه ولی مرحله اولش اصلا هیچ احساس جنگی بهم دست نداد با اون اسحله های مسخره
حالا مثلا dead space هم اسلحه هاش واقعی نبود ولی توی اون بازی اصلا به چشم نمیومد و بازی حال میداد
اینجا واقعا بازی هیچ حسی به آدم انتقال نمیده
حالا برم یکم جلوتر شاید بهتر بشه
بهرحال به عشق جان اسنو خوب یا بد تمومش میکنم و بعد یه شیفت دلت خوشگل میزنم بره پی کارش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا عالی بود . هویتشو نمی دونم . می شه گفت تمام بازی یک شباهت هایی با هم دارند . کم یا زیاد ولی دارند

من خودم ندای وظیفه برای حس وطن پرستی که توش هست و داستان غنی و حماسه ای و حس و حالی که داره بازی می کنم . هر سال کلی لذت می ده . کاری به فاکتورهای فنی اون ندارم . داستانش برام هیجان انگیز هست و حس جنگ و ایثار کمک به همرزمان توی درگیری و پشت هم بودن رو داره.

نظر منه (بی صبرانه منتظر ghost 2 هستم . شاید بسازن . داستانش عالی بود و ناقص تموم شد):-bd:-bd

بازی زیادی تخیلی شده دیگه ربات کشی فضا گردی اخه اینا cod شد؟ از لحاظ فیزیک با صدا گذاری هم که همون cod mw1 اصلی هست ghost که جالب نبود cod 1-2 با mw ها اصل جنس هستن الباقی برای سرگرمی مناسبن

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid

والا ما هم همیشه بخاطر همین CoD میزدیم ولی حداقل به من یکی روبات کشی کوچیک ترین حس جنگ و حماسه و ایثار دست نمیده:D باز حداقل BF1 امسال بود که این حسو بده.

• Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
از کجا میشه فهمید چقدر از بازی موندخ؟
همش هیمنطور توی فضاس؟
یعنی تا اینجا ک 3 ساعت بازی کردم یکی از اشغال ترین بازی های تمام عمرم بوده
هنوز این جان اسنو هم چیزی ندیدیم بجز شروع بازی

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از کجا میشه فهمید چقدر از بازی موندخ؟
همش هیمنطور توی فضاس؟
یعنی تا اینجا ک 3 ساعت بازی کردم یکی از اشغال ترین بازی های تمام عمرم بوده
هنوز این جان اسنو هم چیزی ندیدیم بجز شروع بازی
بازی باحالیه . من خودم تجربه جنگ هوایی نداشتم . برام جالب و هیجان انگیز بود . جان اسنو نقش خیلی کم رنگی داره به امید اون نباش . (اگه به عشق اونی پاکش کن)

کلا بازی با تمام ماموریت های اصلی و فرعی 32 تا هست .

• Like
Reactions: hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی زیادی تخیلی شده دیگه ربات کشی فضا گردی اخه اینا cod شد؟ از لحاظ فیزیک با صدا گذاری هم که همون cod mw1 اصلی هست ghost که جالب نبود cod 1-2 با mw ها اصل جنس هستن الباقی برای سرگرمی مناسبن

من خیلی با داستان ghost مخصوصا سوپرایز آخرش حال کردم . ghost اتمسفر آخر زمانی باحالی داشت مخصوصا مرحله لاس وگاس .

ولی فکر نکنم شماره 2 بیاد . (در مورد تخیلی شدنش نمی شه گفت 100 درصد تخیلی هست آینده دور نشون می ده که دور از دسترس نیست . هوش مصنوعی رباتی . حتما نیاز زمان و بازاریابی بوده که اکتیویژن رفته سراغ آینده ولی خب بهتره تعادلی بین آینده و گذشته و حال برقرار کنه و همش در اینده نباشه)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا ما هم همیشه بخاطر همین CoD میزدیم ولی حداقل به من یکی روبات کشی کوچیک ترین حس جنگ و حماسه و ایثار دست نمیده:D باز حداقل BF1 امسال بود که این حسو بده.

غیر ربات آدم هم زیاد داشت . البته بیشتر حماسه به از جان گذشتگی و روابط و دیالوگ های بین کارکترهای بازی هست . این شماره دیالوگ های قوی داشت . چند مورد (4 مورد) از جان گذشتگی هم داشت .

خلاصه باحال بود

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر