Call of Duty: Infinite Warfare + COD4 Remastered | PC

2vrs_call-duty-infinite-warfare-release-date-xbox-one-ps4-pc_-_copy.png

Title: Call of Duty: Infinite Warfare
Developer:
Publisher: Activision
Platform: PC / Windows
Release date: 04.11.16

مثل هر سال دوباره شاهد عرضه نسخه ی جدید از Call of duty هستیم. این عنوان که توسط استودیو Infinity Ward ساخته شده و بیشتر مراحل آن در فضا اتفاق میفتد. نکته ی قابل توجه استفاده از چهره های مطرح مثل Kit Harington و David Harewood و Jamie Gray Hyder به جای شخصیت های بازی است. همچنین این شرکت به همراه این بازی، نسخه ی بازسازی شده ی CoD 4: Modern Warfare را عرضه کرده است. باید دید آیا این شماره از سری بازی های Call of duty توانسته به روزهای اوج خود بازگردد؟

آخرین ویرایش:

moricj77

کاربر سایت
Jul 26, 2017
40
کلا کالاف توی داستان و خلق حماسه عالی هست و بتل توی گرافیک و گیم پلی
فرمایش شما درس ولی سری بتل ب خاطر انلاین بودنش خیلی طرفدار پیدا کرده سری کال اف رو افلاین تمرکز کرده و واقعا در خلق حماسه شاهکار کرده سری بلک اوپس هم فقط سری اولش محشر بود و سری دوم و سوم اصلا جالب نبود فک کنم پروندش ب طور کامل بسته شده /

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
فرمایش شما درس ولی سری بتل ب خاطر انلاین بودنش خیلی طرفدار پیدا کرده سری کال اف رو افلاین تمرکز کرده و واقعا در خلق حماسه شاهکار کرده سری بلک اوپس هم فقط سری اولش محشر بود و سری دوم و سوم اصلا جالب نبود فک کنم پروندش ب طور کامل بسته شده /
باز سری دوم زیبا و قابل احترام بود مخصوصا با توجه به اینکه دو تا پایان داشت ولی شماره 3 اصلا جالب نبود

moricj77

کاربر سایت
Jul 26, 2017
40
باز سری دوم زیبا و قابل احترام بود مخصوصا با توجه به اینکه دو تا پایان داشت ولی شماره 3 اصلا جالب نبود
اره باز سری 2 خوب بود ن عالی ولی در حدی ک بشه بازی کرد بود اما 3 جالب نیود ب نظر من سری اولش از همش بهتر بود B-)

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر