سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
خب میو که با اون زن ژاپنی همذات‌پنداری می‌کرد و یاد گذشته خودش میفتاد، چرا همون اول که گیر شوگان افتادن از این قابلیتش استفاده نکرد تا نجاتشون بده؟
راجب دلورس هم من کلا از بازیگرش خوشم نمیاد اما الان دیگه خط داستانشم غیر قابل تحمل شده! اون حالت دانای کلی که بهش دادن خیلی مسخرس. به قول دوستمون باشه بابا تو خوبی.
احساس می‌کنم سریال میخواد عامه‌پسندانه‌تر ادامه بده و مخاطبای بیشتری رو جذب کنه. همون اتفاقی که واسه گات افتاد. امیدوارم اشتباه کنم.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مطمعن باش که یه دلیل قانع کننده ای هست که این کاراکتر تونسته به همین قابلیتی دست پیدا کنه
قضیه اینه که هرچقدر هم بعدا توضیح بدن قضیه رو ولی فعلا خیلی داره تو ذوق میزنه و این جالب نیست!

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
اوف قسمت 6 عجب چیزی بود. مخصوصا اون 2 ثاینه اخرش. سریال دوباره برگشته به اوج
الان که فورد ذهنشو اپلود کرده تو سیستم کاش در شکل یک ربات برگرده

• Like
Reactions: bayern_vahid

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
Hello old friend :-SS:-SS

خب تقریبا معلوم شد که اون Core که برنارد ساخته و گذاشته تو Cradle مال کیه. الان conscious فورد توی سیستم هستش.

اون قسمت اول این اپیزودو کسی فهمید؟ تست Delores از برنارد بود؟ مال همون زمانی که برنارد ساخته میشه یا چی؟

• Like
Reactions: MO021

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Hello old friend :-SS:-SS

خب تقریبا معلوم شد که اون Core که برنارد ساخته و گذاشته تو Cradle مال کیه. الان conscious فورد توی سیستم هستش.

اون قسمت اول این اپیزودو کسی فهمید؟ تست Delores از برنارد بود؟ مال همون زمانی که برنارد ساخته میشه یا چی؟

اینجا زمان حال ـه که تیم امنیتی به همراه شارلوت کپی های برنارد رو پیدا کردن اینجا هم فک کنم داره شارلوت به خود برنارد نگاه میکنه

ud__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_111924.055.jpg

از اونجایی که میدونیم دلوریس به بخش گهواره حمله میکنه احتمالا برنارد رو دستکاریش بکنه اون حرف های دلوریس هم مال همین بود در واقع برنارد زمان حال برنارد دستکاری شدست که اینجا اسلحه به دست گرفته و داره شلیک میکنه دو حالت داره یکیش اینه که همراه دلوریس به مرکز اصلی حمله کرده که این وسط شارلوت و اون بابائه که فصل اول رئیس تیم امنیتی پارک بود جفتشون فرار کردن واسه همین برنارد زمان حال رو کاریش ندارن یـ احتمال دیگش هم اینکه داره زمان حال به دستور دلوریس به تیم امنیتی شلیک مشکنه که با توجه به لو رفتنش طبق عکس بالایی بعید میدونم این باشه

fik__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_112041.354.jpg

اینجا تدی رو مبینیم تو لباس تیم امنیتیی احتمالا لباس یکی از افراد امنیتی رو بعد از حمله به گهواره میپوشه و بعد به مرکز حمله میکنه و کشته میشه (طبق اون جنازه ای که اول قسمت قبل دیدیم)

kdwl__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_111928.119.jpg

• Like
Reactions: stanley and Albis

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
اینجا زمان حال ـه که تیم امنیتی به همراه شارلوت کپی های برنارد رو پیدا کردن اینجا هم فک کنم داره شارلوت به خود برنارد نگاه میکنه

ud__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_111924.055.jpg

از اونجایی که میدونیم دلوریس به بخش گهواره حمله میکنه احتمالا برنارد رو دستکاریش بکنه اون حرف های دلوریس هم مال همین بود در واقع برنارد زمان حال برنارد دستکاری شدست که اینجا اسلحه به دست گرفته و داره شلیک میکنه دو حالت داره یکیش اینه که همراه دلوریس به مرکز اصلی حمله کرده که این وسط شارلوت و اون بابائه که فصل اول رئیس تیم امنیتی پارک بود جفتشون فرار کردن واسه همین برنارد زمان حال رو کاریش ندارن یـ احتمال دیگش هم اینکه داره زمان حال به دستور دلوریس به تیم امنیتی شلیک مشکنه که با توجه به لو رفتنش طبق عکس بالایی بعید میدونم این باشه

fik__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_112041.354.jpg

اینجا تدی رو مبینیم تو لباس تیم امنیتیی احتمالا لباس یکی از افراد امنیتی رو بعد از حمله به گهواره میپوشه و بعد به مرکز حمله میکنه و کشته میشه (طبق اون جنازه ای که اول قسمت قبل دیدیم)

kdwl__serial_westworld_s02_1080p-web-dl_westworld-s02e06-1080p_imovie-dl-exclusive.mkv_20180529_111928.119.jpg
یفکر کنم اسپیول تا قسمت پخش شده مجازه ها؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
الان یکم پیچیده شده
تو قسمت قبل که گفتن گهواره از بین رفته؟!
فورد هم که عملا زنده اس و فقط به صورت فیزیکی مرده و واضحه که روی همه چیز کنترل داره
از برنامه ریزی میو تا همین به روز رسانی و تقویت کردن موج وای فایش:p
از اون کلمنتاین که برنارد رو صاف برد کنار غاری که توش السی زندانی شده بود
اون برنارد هم که اسلحه دستشه بعید نیست یکی از خاطراتش باشه مثل همون خاطراتی که توی ازمایشگاهی که دلوس توش بود یادش اومده بود
تنها چیزی که با اطمینان میشه گفت اینه که فورد تسلط کاملی روی این بازی و داستان داره
فقط سوال اینجاس که دنبال چیه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یفکر کنم اسپیول تا قسمت پخش شده مجازه ها؟
والا اینا پروموی یا به اصطلاح همون " در قسمت بعد چه خواهد شد" خودمونه که ته این اپیزود پخش شد فک نکنم چیزی رو اسپویل کرده باشم
فقط سوال اینجاس که دنبال چیه؟
احتمال زیاد حالت فیزیکیش رو میخواد پس بگیره به ویلیام ثابت کنه که چقدر تواناست کاری که نتونست درست انجامش بده رو به اتمام رسونده و یـ جورایی میشه گفت یکی از اهدافش سر خورده کردن ویلیامه ...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بچها میگم الان ویلیام میخواد بره کجا هدفش چیه؟:-?
نمیدونم تو قسمت یک بود یا دو میگه مخوام برم سمت جایی که خیلی وقت پیش یـ کاری رو شروع کردم که نباید میکردم همون ازمایشگاه که دلوس رو توش نگه داشتن حالا دقیق نمیدونم میخواد کجا بره معلوم نیست ولی احتملا باید بیاد سمت گهواره ....

• Like
Reactions: porfesor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر