سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
الان قسمت 4 دیدم و به شدت حال داد \m/ این همون چیزی هست که westworld باید نشون بده: پاسخ به ابهمات، دوباره ایجاد ابهام و اخر کار چندین سوپرایز مختلف >:D<
با برنارد شیطانی هم که داره چیزی را قربانی میکنه شدیدا حال کردم >:) .. راستی قسمت اول نشون داد میزبانها همه در دریاچه مردند و برنارد گفت کار من بوده، پس این سوپراز اصلی نیست و البته باید دید چه انسانی را میخواد بسازه ؟ یعنی فورد !؟ همونی بدنی که در فصل اول در کلبه دیدیم در حال ساخت بود ؟ :-?

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
الان قسمت 4 دیدم و به شدت حال داد \m/ این همون چیزی هست که westworld باید نشون بده: پاسخ به ابهمات، دوباره ایجاد ابهام و اخر کار چندین سوپرایز مختلف همراه >:D<
با برنارد شیطانی هم که داره چیزی را قربانی میکنه شدیدا کردم >:) .. راستی قسمت اول نشون داد میزبانها همه در دریاچه مردند و برنارد گفت کار من بوده، پس این سوپراز اصلی نیست و البته باید دید چه انسانی را میخواد بسازه ؟ یعنی فورد را !؟ همونی بدنی که در فصل اول در کلبه دیدیم در حال ساخت بود ؟ :-?
خیلی جالب شده
نمیدونم اون الگوریتم شبیه سازی مغز انسان در اخر جواب داده بود یا نه؟به نظرم توی سکانس اخری پیتر ابرناتی وضعیتش پایدار شده بود
ولی اگر جواب داده باشه از بازگشت فورد به صورت ربات به سریال حمایت میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بهترین اپیزود این فصل سریال یـ جورایی نقطه تلاقی بود جواب خیلی سوالا رو دادن از اون طرف سوال های دیگه ای مطرح کردن از طرفی هم خیلی خوشم میاد وقتی رو شخصیت ویلیام کار میکنن اونجا که بین انسانیت و رسیدن به هدفش انسانیت رو انتخاب کرد با اینکه میدونست اینا همه یـ مشت رباط بیشتر نیستن خیلی حال کردم اون صحنه برخوردش با زن مرموزمون به عنوان دخترش هم خیلی جالب بود و کامل سورپرایز شدم . من فک میکنم برنارد هنوز تحت کنترل فورد باشه ینی همه اینا جزو برنامه فورد باشه وگرنه چه دلیلی داره که کلمنتاین (زامبی کلمنتاین البته :D) برنارد رو دقیقا ببره اونجا برنارد دقیقا داره لاین داستانیی که فورد براش نوشته رو ازش طبعیت میکنه ! شیطنتشون هم سرجا به جا کردن تایم لاین های زمانی هم باز دوباره گل کرد خیلی هم خوب ! از این مدل شیطنتا رو هر سریال معمایی نیاز داره :D در کل اپیزود لذت بخشی بود و افق های جدیدی رو توش نشون دادن پیش به سوی اپیزود های اینده ....

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
خیلی جالب شده
نمیدونم اون الگوریتم شبیه سازی مغز انسان در اخر جواب داده بود یا نه؟به نظرم توی سکانس اخری پیتر ابرناتی وضعیتش پایدار شده بود
ولی اگر جواب داده باشه از بازگشت فورد به صورت ربات به سریال حمایت میشه
پیتر ابرناتی نبود که ...دلوس رییس کمپانی بود... چهره شون شبیهه فقط یکم ...
کلا بحث روانشناختی رو داره پیش میکشه . بحث هوشیاری نفر که داخل بدن مصنوعیه ولی از یه جهاتی داره پس میزنه اونو ...

• Like
Reactions: amir72 and MO021

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
یکی از درخشان‌ترین بازی‌های اد هریس رو داریم می‌بینیم به‌نظرم. فصل اول تو هر اپیزود منتظر سکانس‌های سر آنتونی هاپکینز بودم، الان همون حسو واسه اد هریس دارم. هرچند آقا هاپکینز کلا یه چیز دیگس.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
این قسمت واقعا ترکوند . کلا 1 ساعت کمه واسه این سریال . خیلی فلسفیه سریال و راز الود که جذابیتشو چندبرابر کرده . مثلا من وقتی این سریالو دیدم همش به این فکر میکردم که ما انسانها اختیار داریم یا نه ؟ اصلا چیزی به اسم سرنوشت وجود داره یا نه .
الان روباتا تو وستوورلد ظاهرا ازاد شدن ولی انگار فقط درون یه داستان جدید رفتن که فورد خالق اونه .
واقعا هدف فورد چیه ؟ یعنی انسان هارو لایق این جهان نمیدونه ؟بنظرم یه علتش میتونه این باشه که فورد ظاته واقعیه انسان هارو تو این پارک دیده ، دیده که اگه قضاوت و عدالت نباشه چه خوی درنده ای دارن .
واقعا سریال خیلی پیچیده شده مخصوصا اینکه بغیر از پارک هفتیر کشها پارکهای دیگه ای هم هست .

• Like
Reactions: amir72 and MO021

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
اوووووووووف عجب چیزی بود این قسمت!:| قشنگ شست رفت قسمت 3 رو :D
کلا اون قسمتایی که نویسندش نولانه واقعا خیلی بهترن،نمونش قسمت 2 و 4 همین فصل
من کلا از خط داستانی میو و دلورس هم زیاد خوشم نمیاد که تو این قسمت هم نبودن خداروشکر :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اوووووووووف عجب چیزی بود این قسمت!:| قشنگ شست رفت قسمت 3 رو :D
کلا اون قسمتایی که نویسندش نولانه واقعا خیلی بهترن،نمونش قسمت 2 و 4 همین فصل
من کلا از خط داستانی میو و دلورس هم زیاد خوشم نمیاد که تو این قسمت هم نبودن خداروشکر :D
پروموی قسمت بعدی رو ببین مربوط میشه به میو تو شوگان ورد رسما انگار یـ سریال دیگه رو داری میبینی ....

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان این تئوری که پیتر ابرناتی همون جیمز دلوس هست چقدر درسته ؟ :D
با توجه به صحبت های قسمت یک فصل اول و عکس دختر دلوس در دست ابرناتی و قسمت 3 فصل 2 که برنارد میگه ابرناتی بی ثباته و شخصیت یک نفر دیگه بهش دادن .

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان این تئوری که پیتر ابرناتی همون جیمز دلوس هست چقدر درسته ؟ :D
با توجه به صحبت های قسمت یک فصل اول و عکس دختر دلوس در دست ابرناتی و قسمت 3 فصل 2 که برنارد میگه ابرناتی بی ثباته و شخصیت یک نفر دیگه بهش دادن .
به نظر من که درسته

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
امروز داشتم تو نت میچرخیدم که این عکس رو دیدم گفتم شاید جالب باشه براتون

ترتیب خطوط زمانی اتفاقات مهم سریال هست

we1h__westworld_timeline.jpg

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

آخرین ویرایش: