سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من بیشتر درگیر اینم که تایم لاینش چه موقعی هست :|
اگه یادم باشه خود ارون پاول توییت کرد که تو رویای دلورسم میشه بیدارم کنید؟ فک کنم اسپویل کرد:D
دیگه باید از سر کار گذاشتن ملت دست بردارن هرچند دوباره امکانش زیاده خلاصه که این ذهن و دنیای دیجیتالی بد چیزیـه این جور مواقع :|:D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
راجب وستورد همیشه این نکته بوده که هیچ ایده ای نداشتیم قراره چی بشه :D این فصل سوم هم که مثل اینکه اصن تو دنیا و فاز دیگست :D چی بشه :D

خیلی خیلی اتفاقی به سرم زد که یک سکانسی باشه تو این فصل یا فصول آتی، که توی یکی از دنیا های سریال، کاراکتر لب آب باشه یک دفعه یک قایق بیاد و ببینیم آریا استارک عه :D و سریع هم برگرده :D
انگار هم یک ایستراگ گندست و هم یجوری میگه کل وستروس و اسوس و هفت پادشاهی هم یکی از دنیا های اینجا هستن :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
نمیدونم چرا بعد از اون فصل فاجعه گیم آو ترونز حس خوبی به شنیدن خبر ادامه دادن سریال ها ندارم! west world عنوان بزرگی بود امیدوارم خوب باشه فصل جدیدش

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
نمیدونم چرا بعد از اون فصل فاجعه گیم آو ترونز حس خوبی به شنیدن خبر ادامه دادن سریال ها ندارم! west world عنوان بزرگی بود امیدوارم خوب باشه فصل جدیدش

چیش فاجعه بود؟ مگه همه باید با سلیقه شما سریال بسازن؟ حتما اگه جان انسو با عمه اش دنریس ازدواج میکرد و بر تخت پادشاهی می نشت شما حال میکردید که عجب سریالی خفنی بود؟

• Like
Reactions: yasu

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چیش فاجعه بود؟ مگه همه باید با سلیقه شما سریال بسازن؟ حتما اگه جان انسو با عمه اش دنریس ازدواج میکرد و بر تخت پادشاهی می نشت شما حال میکردید که عجب سریالی خفنی بود؟

در فاجعه بودن فصل آخر GOT شکی نیست دوست عزیز،از نمره زیباش توی فصل آخر تو سایت IMDB بگیر تا هندی بازیهای اون فصل...
بهتره دوباره این بحث و اینجا ادمه ندیم، به اندازه کافی توی تاپیک خودش بحث شده :D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
تریلر جدید :

این تریلر سر تا سر اسپویله داره از همون ثانیه اولش توصیه میکنم نبینید اگر مهمه براتون
در مورد تریلر هم باید بگم فـــــاک عجب چیز گولاخی میشه این فصل :x
خیلی فمنیستی هم شده ظاهرا :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر