قدم به قدم resident evil 4

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
نه دموهای منو یزه اول نشون میده بعد درو دیوار نمایش میده
حالا ریسیدم به سالازار. اه اه بدم میاد ازش:(

دموها رو باید کامل نشون بده. ایراد از نسخه شماست حتما.
اتفاقا" کشتن این یکی خیلی آسونه. هیکلشو نبین! فقط هیکل گنده کرده الکی. توش پشمه :biggrin1: چیزی که تو 10 ثانیه اینقدر رشد کنه مطمئن باش توش آب هم نمیتونه باشه :-"
فقط باید تو جاخالی دادن ها تمرکز کنی و بلافاصله اون ترکیبها که نشون میده رو درست بزنی، هیج آسیبی نمیتونه بهت بزنه.
چند تا تیر که تو چشم اون جونور بزرگه زدی سرشو میاره پایین، اونوقت باید مستقیم به خود سالازار شلیک کنی.
نکته: در اینجور نبردها اسلحه TMP خیلی خیلی کارامدتر از چیزیه که فکر میکنی. (موقع شلیک به خود سالازار) مخصوصا اگه یکم آپگرید هم کرده باشیش. معمولا افراد خیلی کم از TMP استفاده میکنن و فقط به عنوان روز مبادا نگه میدارنش. ولی من بهش اعتقاد دارم.

آخرین ویرایش:

Resident_Evil_5

کاربر سایت
Mar 18, 2008
16
نام
HRA
منم این مشکل رو داشتم بخاطر کارت گرافیک هست که ضعیف هست با سیستم قدیمی من این مشکل که 3 ثانیه اول دمو رو نشون میداد بعدش درو دیوارو نشون میداد.... وقتی pc عوض کردم مشکل نداشتم دیگه...

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
نه دموهای منو یزه اول نشون میده بعد درو دیوار نمایش میده
حالا ریسیدم به سالازار. اه اه بدم میاد ازش:(

من هم همین مشکل رو داشتم و بعد فهمیدم که ویندوزم یه سری فایل از گرافیگ کم داره که من رفتم یه نسخه جدیدتر ویندوز رو ریختم مشکلم حل شد و ممکنه با نصب جدید ترین DirectX هم مشکلت حل بشه.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
به هر حال باید باهاش بسازی دیگه.
راحت ترین راهش همونه که بهت گفتم. سعی کن چشمشو هدف بگیری!
از TMPبیشتر استفاده کن.

در این مورد هم البته با یک شلیک راکت کار تمومه. میتونی 30000 بدی؟ اگه آره که بده خودتو راحت کن

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
سلام من رزیدنت را با leon تموم کردم اما با آدا مرحله ی اول یه پازل هست که پشت اون دریه که leon اشلی را پیدا میکنه هست چی کارش کنم پازل نیست عین ساعت میمونه چه جوری باید تمام نورهاش روشن بشه که کردمش اما بازم نشد آیا روش خاصی داره؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام من رزیدنت را با leon تموم کردم اما با آدا مرحله ی اول یه پازل هست که پشت اون دریه که leon اشلی را پیدا میکنه هست چی کارش کنم پازل نیست عین ساعت میمونه چه جوری باید تمام نورهاش روشن بشه که کردمش اما بازم نشد آیا روش خاصی داره؟

فکر کنم این باشه:
قرمز: ساعت 12
آبی ساعت:9
سبز ساعت:3
برعکس اون چیزی که برای لئون زدی.
در ضمن وقتی نور روشن بشه یعنی درست زدی.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
شما اول باید اون راه باریک سمت راست رو تا آخر بری (پل چوبی). آخر اونجا یک اره برقی دار هست؛ اونو که بکشی ازش یک سنگ (کلید) میگیری، بعد برمیگردی اون پازل رو به همون فرم که با لیون درست کرده بودی دوباره درست میکنی، وسطش باز میشه، شما اون کلید اصلی در کلیسا رو برمیدارید و اون کلیدی که قبلا گرفتین رو جاش میذاری تو دستگاه که راه خروج خودت بسته نشه. بعد میری پی کارت ادامه ماجرا....

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
بابا اونجا فقط 3 و 4 وجود داره که بزنی تا بچرخه؟؟

میخوای بگیم 1 و 2 هم بذارن :p اونوقت پازل نمیشه که!
پازل بودنش همینه که با ترکیب 3 و 4 حرکت بتونی درش بیاری!

پس چطور میگی با لیون تموم کردی 1 بار؟؟!! با اون هم باید اینجا رو انجام میدادی که :confused::-"

DR.MASTER

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1
بچه ها هیچکس تو اون مرحله که اشلی پشت دیوار میمونه بعد با لیون یه سری راه رو میری تا میرسی به یه گالری که 4 تا عکس رو دیوار هست اون عکسا رو باید به چه ترتیبی بزاریم من هر کاری کردم نفهمیدم دیگه کلافه شدم یکی یه کمک بکنه ممنون میشم

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
حالا شما یه کمکی بکن به ما خوب بابا من شانسی شاید رفتم آخه دقیق یادم نیست چیکار کردم فکر کنم اتوماتیک در باز بود!؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر