قدم به قدم resident evil 4

zenon

کاربر سایت
Jan 10, 2008
14
اقا خواهش میکنم یکی جواب منو بده/زحمت 1 ماه بازی کردن رفت رو هوا.بازیم پاک شد.چی کار میتونم بکنم
دوباره از اول بازی نکنم:(:(:(:mad::((:((:((:((:(:((:(:((

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
اقا خواهش میکنم یکی جواب منو بده/زحمت 1 ماه بازی کردن رفت رو هوا.بازیم پاک شد.چی کار میتونم بکنم
انصافا ضد حال بد فرمی هستش:cheesygri
اما زیاد هم نمی خواد ناراحت باشی.می تونی از اول بازی کنی.زود به جای اول می رسی چون که میدونی باید چی کار کنی کجا ها بری...
بالاخره پیش می اد:cool:

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
من با ps2 رفتم و تو pc نمیدونم معادل R2 چی هست. ولی میتونین تو قسمت button config از options لیست کارکرد دکمه ها رو ببینین.
حالا بدون صندوق هم کار راه می افته، خیلی هم ضروری نیست تو صندوق قایمش کنین

pajman

کاربر سایت
Jan 6, 2008
14

اول سلام
میدونم خیلی سخته این بلا هم سر من اومده ولی بیا اینم لینک دانلود سیوش
http://www.gamefaqs.com/console/gamecube/save/535840.html
اینم لینک دانلود تراینرش
http://www.cheathappens.com/show_download.asp?ID=22188
http://www.mofunzone.com/game_trainers/resident_evil_4.shtml#
امیدوارم که حالشو ببری

آخرین ویرایش:

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
سلام من یه مشکل دارم توی بازی اقامتگاه شیطان
من نمی دونم کدوم دگمه رو بزنم تا
اشلی بره تو صندوق
لطفا کمکم کنید
:blushing:
اگر اشتباه نکنم دکمه F بودش که اشلی با اون یا وامی ایستاد یا در یک جا پنهان می شد:love:

سلام کمک کنید من تو قسمت Big Cheez موندم هر کلیدی میزنم دمو نشون می ده بعد میمیرم لطفا بگید چیکار کنم و کدوم کلید ها رو بزنم
می شه بگی دقیقا کجا بودش:blushing:اخه یادم نمی اد!!!:cheesygri

raha jo0on

کاربر سایت
Feb 5, 2008
28
سلام آقا حسین ممنون از راهنماییت همون قسمت که بعد از تله کابین میریم طرف کلبه لیون به اشلی می گه که بره مخفی بشه تا خودش می ره تو دمو شروع میشه هر چی کلید هارو می زنم دمو نشون می ده و میمیرم همون که چشم رو بعد کشتن برا باز کردن در لازمهاگه کمکم کنی ممنون می شم

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
منظورت Big chief بوده نه big cheez ;)
اونجا در آخر اون دمو بلافاصله باید اون دکمه هایی که نشون میده بزنین دیگه! تا لیون جاخالی بده و شلیک کنه به بشکه بنزین (!!! توضیح: اون زمانها سهمیه مهمیه نبوده)
اگر هم به هز دلیل چیزی رو صفحه نشون نمیده (!) اواخر دمو همون 2 ترکیب همیشگی را به دلخواه امتحان کنین. (هر دفعه ممکنه 1 کدومو بده)
تو PS2 که L1+R1 یا ضربدر و مربع رو میده. (یعنی دکمه های هدفگیری + چاقو و ترکیب دوم هم شلیک + ریلود)

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
بابا هر کلیدی مزنم چه تکی چه با هم دمو نشون میده و میمره از اول داخل شدن دمو نشون میده و آخر سر میمرم
دوست عزیز
اگر روی صفحه دکمه های 1 3 ظاهر شد (که اغلب هم این طوری هستش)کلید های ctrl+enter را بزن
اگر هم دکمه های 5 6 ظاهر شد دو دکمه شیفت را با هم بزن...:cheesygriالبته اگر اشتباه نکنم!!!:biggrin1::biggrin1:

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
اگه اون سنگه دنبالته اول باید با آخرین سرعتت تا می تونی دکمه 3 یا اینتر کیبوردتو بزنی بعد یا میگه 1و 3 رو بزن که میشه اینترو كنترل يا 5 و 6 رو
اميدوارم به دردت بخوره

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
اگه اون سنگه دنبالته اول باید با آخرین سرعتت تا می تونی دکمه 3 یا اینتر کیبوردتو بزنی بعد یا میگه 1و 3 رو بزن که میشه اینترو كنترل يا 5 و 6 رو
اميدوارم به دردت بخوره

زحمت بکشید و 4 تا پست بالاترو مطالعه بفرمایید، متوجه میشین صحبت کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر