قدم به قدم resident evil 4

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
بچه ها هیچکس تو اون مرحله که اشلی پشت دیوار میمونه بعد با لیون یه سری راه رو میری تا میرسی به یه گالری که 4 تا عکس رو دیوار هست اون عکسا رو باید به چه ترتیبی بزاریم من هر کاری کردم نفهمیدم دیگه کلافه شدم یکی یه کمک بکنه ممنون میشم

همونجا مینیویسه که قضیه چیه برادر من!
ترتیبش مهم نیست. باید 1طوری اون تابلوها رو برگردونی که مجموع افرادی که توی عکسها دیده میشن 6 نفر باشه (جمع همه تابلوها). زیاد سخت نیس، چند بار جابجا بکنی مکانیسم (!) هر کلید دستت میاد.

حالا شما یه کمکی بکن به ما خوب بابا من شانسی شاید رفتم آخه دقیق یادم نیست چیکار کردم فکر کنم اتوماتیک در باز بود!؟؟

نه خب! در که اتوماتیک باز نبوده! واللا الان که دیگه یادم نیست و نمیتونم بگم به چه ترتیبی بزن. ولی با ترکیب 3 و 4 حرکت باید هر 3 علامت روی قبر دوقلوها رو روشن کنی (توی قبرستون جلوی کلیسا 3 تا قبر دوقلو هست) الان یادم نیست علامتهاش چی بود ولی تو صفحه های قبلی همین تاپیک هم هست. 1بار قبلا گفتم. فکر کنم V و M و Z بود

موفق باشی ;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بچه ها هیچکس تو اون مرحله که اشلی پشت دیوار میمونه بعد با لیون یه سری راه رو میری تا میرسی به یه گالری که 4 تا عکس رو دیوار هست اون عکسا رو باید به چه ترتیبی بزاریم من هر کاری کردم نفهمیدم دیگه کلافه شدم یکی یه کمک بکنه ممنون میشم
اگه این طور که دوستمون گفت متوجه نشدی این اعداد رو بزن:
2314 یا 1234

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
سلام. من یه جایی نمیدونم چیکار کنم. تقریبا آخراشه. اون جایی که میره آزمایشگاهو این بند و بساطا. یه دوربینی توی اون اتاقه که مثل سردخونست! میگیری چه جوری میبنده به Rifle؟

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام. من یه جایی نمیدونم چیکار کنم. تقریبا آخراشه. اون جایی که میره آزمایشگاهو این بند و بساطا. یه دوربینی توی اون اتاقه که مثل سردخونست! میگیری چه جوری میبنده به Rifle؟

سلام

منظور شما رو متوجه نمی شم! تاجایی که من یادمه همه ی دوربین هایی که مال Rifle بودن مثل هم روی تفنگ وصل می شدن یعنی روی دوربین دوبار enter می کردیم و بعد یک بار روی تفنگ enter می کردیم.

موفق باشید.

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65

سلام

اگه منظور شما چیزی هست که این دوست عزیز گفت,بله باید دوربین رو با رایفل combine کنی که راهش رو هم نوشتم.

موفق باشید.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
سلام

اگه منظور شما چیزی هست که این دوست عزیز گفت,بله باید دوربین رو با رایفل combine کنی که راهش رو هم نوشتم.

موفق باشید.

ببخشید که نامفهوم نوشتم. خودمم نفهمیدم چی نوشتم.:biggrin1:
درسته. مشکل حل شد. میدونستم باید Combine کنم ولی رو یه تفنگ دیگه امتحان میکردم.:blushing::blushing:
در هرصورت ممنون.

elham_nicky2000

کاربر سایت
Oct 10, 2007
52
سلام بچه ها این ایول رو من تموم کردم ولی توی پوشه ای که نصبش کردم یه ست آپ دیگه هست همونی که کد می خواد با کدش مشکلی ندارم برای سی دی های میگه دیسک 0 رو بده حال اون اطلاعاتی که می خواد توی دیسک 2 شماها نمی دونید دردش چیه ؟:blushing::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر